Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

27.12.2009 12:28

Re: Lov velbloudu v Australii

Vrb- posílat jídlo do Afriky nemá cenu. Africké obyvatekstvo je potřeba postavit před jasnou volbu- buď začnete makat na polích nebo pojdete hlady. Zatím dokázali zničit to, co tam kolonisté nechali- Zimbabwe budiž odstrašujícím příkladem. Já si o Afriku moc starostí nedělám- Čína tam poměrmě dost investuje a oni si tam soudruzi časem udělají pořádek takovým stylem, že místní budou se slzou v opku vzpomínat na strarou dobrou Británii :D
Co se velbloudů týká- pokud si někdo myslí, že zpracování je ekonomicky výhodné, tak by měl zkusit napsat vládě Northern Territory a velbloudy odkoupit. Věř tomu, že kdyby to bylo nějaké terno na kterém by šlo slušně vydělat, tak už to někdo udělal. Jinak souhlasím s tím, že kdyby ten problém řešili hned a stav velbloudů redukovali průběžně, tak by se nemusela plánovat tahle akce.

Hunter
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 299
Registrován: 29.09.2006 12:28
Bydliště: jak kdy, jak to zrovna přijde...

27.12.2009 22:53

Re: Lov velbloudu v Australii

vrb> No, po tom rychlém umírání bych tak nevolal. Mezi námi to obvykle dělají ti, kdo s umíráním a smrtí moc zkušeností nemají. Ale jinak se shodneme. S hospodařením, myslivostí, přístupem. To podobné ostatně říká i Sean, kdyby se o to průběžně starali.... Sean> No, oni už leckde ti černí se slzou v oku na bílé vzpomínají i dneska :D

vrb
 
Příspěvky: 381
Registrován: 15.06.2005 21:51

02.01.2010 1:34

Re: Lov velbloudu v Australii

btw: s umíráním mám zkušenosti z první ruky :-) člověk spíš má takovej blbej pocit kvůli ostatním, co na to řeknou. jo a chtěl jsem abych to měl rychle za sebou, když už není v tu chvíli vidět jiná možnost.

napadá vás jak by šla tahle společnost zachránit? já zatím žádné východisko nevidím. jakýkoliv technologický pokrok ihned požerou sociální případy a přemnožení úředníci. snad jen nainstalovat v číně sociální systém, jen nevím jak.

Hunter
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 299
Registrován: 29.09.2006 12:28
Bydliště: jak kdy, jak to zrovna přijde...

03.01.2010 4:30

Re: Lov velbloudu v Australii

vrb> No vidíš, a jsi tady. Já taky zažil chvíli, kdy jsem myslel, že tam to končí. A je pravda, že k tomu chybělo jen malinko. No, v tu chvíli jsem možná taky chtěl, abych to měl rychle za sebou a měl pocit, že dál to nikudy nevede. Ale pak se ukázalo, že vede, vyškráb jsem se z toho, a dneska jsem moc rád, že jsem to nezabalil. Proto už bych ty zkratky tak nehledal. Ale to už jsme trochu OT.

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

07.01.2010 10:15

Re: Lov velbloudu v Australii

vrb: Rozebrání a konzumaci těch velbloudů nejde v tomhle množství zvládnout tak, aby to vyhovělo hygienickým normám a při sebemenším průšvihu by za to šel někdo sedět. Je to normální management rizik.

Sean: Klokan v marketu je farmářský, nároky jsou asi takové jako na skopové.

vrb: Jaký táhne klokana přes půl zeměkoule? V ČR jsou minimálně dvě farmy, které nejen že pokryjí celou tuzemskou poptávku, ale ještě 80% vyvezou do Německa a Francie!

Uživatelský avatar
Phantom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1209
Registrován: 20.01.2004 15:57
Bydliště: Praha 13

11.02.2010 8:52

Re: Lov velbloudu v Australii



Reklama

vrb
 
Příspěvky: 381
Registrován: 15.06.2005 21:51

13.02.2010 0:47

Re: Lov velbloudu v Australii

že by se objevil někdo kdo má mozek v hlavě? neuvěřitelné! škoda, že to není nikdo z euroatlantické civilizace, ale Aboriginci a Arabové... to myslím dost vypovídá o stavu společnosti

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

15.02.2010 13:55

Re: Lov velbloudu v Australii

vrb: HAHAHA
Saúdská Arábie by velbloudy ráda přijala
Milovníci velbloudů v Saudské Arábii zahájili minulý měsíc internetovou kampaň za zaslání problematických zvířat do pouštního království, kde jsou velbloudi uctíváni. Záchranný plán, aby dobrovolně přihlášení velbloudáři přijali zvířata do svých stád, uvítali obyvatelé Saudské Arábie s velkým nadšením.

"Mám více než 80 velbloudů, ale jsem ochoten přijmout další velbloudy z Austrálie," říká Salim al-Hajjaji, který s velbloudy vyrůstal. "Je mi nyní kolem padesáti, ale s velbloudy jsem spojen stejně, jako když jsem byl malý chlapec."


Internetovou kampaň? S tou ať jdou do prdele. Nic jim nebrání vysolit prachy a vypravit konvoj lodí, tak proč to neudělají? Protože očekávají že jim to nějakej debil zasponzoruje.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Myslivost a lov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků