M M
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

06.02.2018 10:42

Re: individualni a oficialni dovozy , bezcelni limity

Nepodcenoval by som to. Dost sa pohybujem po Rakusku - a posledne roky ked chytia naladu tak to beru doradu, obzvlast auta s cudzimi znackami. Ci uz dialnica, Bundestrasse alebo na Ringu / Guertli vo Viedni. Sice hlavne vecer / v noci ale par krat ma stavali aj cez den.

A este pozor aby dotycna zbran nebola podla rakuskeho zakona "kriegsmaterial". V tom pripade mas problem aj v pripade ak ju mas v europskom zbrojnom pase. Riesili to nedavno na nejakom nemeckom fore (non-Rakusko konformna AR-15, Nemec cestujuci na majstrovstva na Slovensku).

Idealne poziadat o stanovisko / informacie ku konkretnej veci rakuske ministerstvo vnutra, pretoze napr. pre ich kategorie C a D by nemalo byt pre tranzit povolenie potrebne. Rakuske urady komunikuju promptne, obratil by som sa priamo na ministerstvo lebo uz sa mi stalo ze "zemske velitelstvo" nemalo dostatocne vedomosti o veci co som potreboval.

BARRY
Moderátor
Moderátor

08.06.2018 17:42

Evrounijní připosranost dorazila do Číny (objednal jsem si bipod pod malorážku):

Děkujeme za objednávku od společnosti DX.com.
Rádi bychom vás informovali o tom, že zásilka LFxxxxxxxxxxCN z vaší objednávky xxxxxxxxxxxxxxx neprošla bezpečnostní kontrolou letecké společnosti, protože obsahuje lithiové baterie / nože nebo výrobky, které obsahují tekutiny, které jsou nyní podrobeny mimořádné kontrole ve světových službách leteckého nákladu.
Proto jsme jej přepnuli na jiný doručovací kanál, abychom zajistili, že vám objednávka bude zaslána co nejdříve.

Budeme sledovat balíček a usilovat o to, aby se věci dostaly hladce a bezpečně.

Walt

08.06.2018 20:40

aliexpress uz nema v nabidce zaviraci noze s pojistkou, proste i cinani uz mysli na nase bezpeci

Igrlik
Častý návštěvník
Častý návštěvník

08.06.2018 21:02

Barry - to nie je žiadna predposranosť. Jednoducho leteckí prepravcovia limitujú prípustný tovar na palube z rozličných dôvodov (napríklad lítiové batérie kvôli leteckej katastrofe spôsobenej vzplanutím batérií v nákladovom priestore lietadla) a predajca nie je taký sprostý, aby to tam nasilu pchal - pôjde to kontajnerom loďou.

Poli
Častý návštěvník
Častý návštěvník

08.06.2018 21:32

individualni a oficialni dovozy , bezcelni limity

Ali má nože s pojistkou stále v nabídce, jenom má pojistky na fotkách vyretušované. Stačí napsat přímo prodejci s dotazem o reálné foto.

Walt

08.06.2018 23:58

diky za info
par jsem jich uz koupil a ted se mi vsechny linky ukazuji jako neexistujici
vyresil jsem na https://www.gearbest.com/

Reklama

BARRY
Moderátor
Moderátor

09.06.2018 7:27

Igrlik píše:Barry - to nie je žiadna predposranosť. Jednoducho leteckí prepravcovia limitujú prípustný tovar na palube z rozličných dôvodov (napríklad lítiové batérie kvôli leteckej katastrofe spôsobenej vzplanutím batérií v nákladovom priestore lietadla) a predajca nie je taký sprostý, aby to tam nasilu pchal - pôjde to kontajnerom loďou.

To lze pochopit, já ale objednal nožičky pod dlouhou. Bez baterií, tekutin, nožů, etc. Z toho důvodu to považuji už za blbost. Přitom jedny, které jsem tam koupil v dubnu přišly normálně.

andy.rybar
Častý návštěvník
Častý návštěvník

09.06.2018 16:18

Za tohle ale fakt nemůžou prodejci ale přepravci. Z Ameriky to tahle funguje už dlouho kdysi jsem chtěl z US objednat scout montáž na kosu což je v podstatě kus duralu. Prodejce mi psal že se to musí poslat přes USPS protože DHL jim to do letadla nevezme protože je to prostě gun acessories nevezmou do letadla nic co se používá na zbraně byť by se jednalo jen o nylonový popruh na zbraň.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / OFF TOPIC - MIMO TÉMA