Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

08.09.2010 11:54

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Kubis píše:Ten autor článku pan Matějka se mi začíná líbit čím dál tím více....

Mně se líbí už dlouho. Taky kvůli němu jsem volil Svobodné. Jen mě trošku zklamal, když i coby člen předsednictva nebyl na kandidátce, dostal by můj preferenční hlas.

kawon
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 186
Registrován: 20.03.2009 18:59

08.09.2010 12:20

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Tak jsem se na paní mluvčí zeptal strejdy googla a vyplivl toto:

http://www.policie.cz/clanek/mjr-bc-mar ... ovska.aspx
+
http://www.czechfaces.com/detail.asp?pid=8460

podoba tam je, posouzení zda je to ona nechám na vás.

Každopádně kdyby to ona byla, mohlo by to částečně vysvětlit to její vysvětlení.
("Zadrželi jsme hlídače, ostatní muži jsou na policii dobrovolně a po výslechu půjdou domů," řekla v úterý policejní mluvčí Markéta Janovská.)
:)

edit: sorry za OT, ale prostě mě to nedalo. :?

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

08.09.2010 12:51

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

neměla by postup policie řešit náhodou inspekce ministerstva vnitra? zloděje ignorovat a z obránce dělat útočníka? tohle je legalizace krimininality na politickou objednávku, nebo si policie dělá z občanů týhle země škaredou legraci? tohle by měl někdo u policajtů šeredně odskákat. zase neřeší základní problém: zloděj krade, teprve potom (se) obránce brání.
teď nevim, jestli si mám jít koupit modrý sluchátka nebo jít krást, když je krádež legální zatímco obrana se trestá.

Uživatelský avatar
kibicz
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 25.04.2008 18:23
Bydliště: Cajzlograd

08.09.2010 13:46

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Zdechovice.. jak příznačné jméno pro skon zloděje:-)

Ještě pořát je naděje, že to vyhodnotí jako NO.

Uživatelský avatar
Kentan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1391
Registrován: 18.11.2008 22:09
Bydliště: Praha

08.09.2010 14:25

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce


Uživatelský avatar
Jimi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1424
Registrován: 28.07.2006 19:09
Bydliště: Hodonín

08.09.2010 14:33

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Hlevně by ten článek měl nést spíš název: Hlídač se úbránil napadení...


Reklama

Uživatelský avatar
Honzik
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 255
Registrován: 24.03.2009 21:33
Bydliště: Chrudimsko

08.09.2010 16:04

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Přesně jak jsme čekali http://www.novinky.cz/krimi/210898-muzi-ktery-v-utery-zastrelil-zlodeje-hrozi-az-16-let.html
Obvinili ho "z trestného činu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu může hrozit až šestnáct let" podle paní tlačové hovorkyně.

Uživatelský avatar
Loki_cz
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 285
Registrován: 02.09.2008 23:46
Bydliště: Kladno

08.09.2010 16:35

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Neuveritelne.. tak zlodeje propustej domu jen tak, a jeho rovnou soupnou do vazby.



Teď to celé porovnejte s tímhle:
http://www.novinky.cz/krimi/210654-dva- ... licie.html
Nejlepší je poslední věta:"Na staršího z nich soudce uvalil vazbu."

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

08.09.2010 16:52

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Chce se mně blejt, velebnosti. Tak hlídač, kterého napadnou, když dělá svoji práci, má dostat 16 let, místo okamžitého osvobození za NO, a zmetek, který umlátí důchodce k smrti kvůli padesátikoruně je na svobodě? Co to KU*VA má znamenat?!?

Uživatelský avatar
Kentan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1391
Registrován: 18.11.2008 22:09
Bydliště: Praha

08.09.2010 16:55

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Zloděje vítejte chlem a solí! Pro pravidelné návštěvníky připravte občerstvení pestřejši, aby se jim z monotónní stravy neudělalo špatně, mohli by vás žalovat. Pečlivě evidujte návštěvy a připravte se s předstihem na události hodné zřetele (10, 100, 1000 tá návštěva, případně rok, dva 10 od první návštěvy) - slavnostní výzdoba, hudba (fanfáry vyjímečně), dárek (soubor fotografií z jednotlivých návštěv). Veďte tabuli, kde vyzdvihnete nejpilnějšího zloděje. Sledujte pozorně zdravotní stav svých zlodějů.Starším a nemohoucnějším připravte jejich oblíbený sortiment do vhodných balíčků, potěšíte je. Budou se k vám rádi vracet.
Chce se mi blejt, jdu shánět modrý hluchátka!

Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

08.09.2010 17:18

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Kubis píše:...Pod jeho myšlenku "...jak může mluvčí policie ve fungujícím právním státu..." , pod to se můžu akorát podepsat. :roll:


Podle čeho soudíš, že funguje ? Podle toho, že většina pořád ještě dodržuje zažitá společenská pravidla ? Každá nová generace která pozná že na ní nikdo nedošáhne posunuje mantinely... Tenhle stav není udržitelný bez radikální změny přístupu - ať už bude nastolena zákonem (povolená předem beztrestná střelba na kohokoli cizího na mém pozemku) nebo nějakým převratem... I kdybychom měli znovu zadrátovat hranice, vytvořit hraniční pásma, a vrátit se k režimu ve kterém byl uplatňován trest smrti - a být odejiti z té zasr... multikulti EU.

Uživatelský avatar
Babyman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 475
Registrován: 23.08.2006 21:06

08.09.2010 17:23

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Je to v jiném tématu, pojďme zkusit tu demonstraci. Stojí za námi 300.000 občanů, plus další tisíce či statisíce sympatizantů.

Kubis
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 86
Registrován: 11.09.2009 12:04
Bydliště: Praha 4

08.09.2010 17:24

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Tak to je fakt síla, oni ho fakt obvinili. Zase jeden případ kdy státní aparát selže. Dle článku IDnes na tu skládku chodily tlupy krást delší dobu a ztrácelo se tam i vybavení, ochranka s tím nemohla již delší dobu nic dělat, tak to dopadá když ani Policie neudělá pořádek. Pak to už jenom eskaluje výhrůžkami a střelbou, výsledkem je slušný člověk skončí ve vězení se sazbou až 16 let natvrdo a zloději kradou dál. To je opravdu Absurdistán!

Uživatelský avatar
Honzik
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 255
Registrován: 24.03.2009 21:33
Bydliště: Chrudimsko

08.09.2010 17:33

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

To není Absurdistán. To je příklad jak skvěle Policie plní svůj účel (nemyšleno tentokrát ironicky). Policie nemá za úkol chránit každého jednoho občana, jeho zdraví a majetek. Na to nemá prostředky a není na to politická objednávka.
Policie má chránit Systém a zajistit jeho přežití. Protože o přežití Systému jde. Já, moje máma, vy ostatní... jsme nahraditelná kolečka, která budou, v případě ohrožení fungování a přežití Systému, odejita.

Tady jedno kolečko ukázalo, že je schopné a ochotné se bránit. Což je špatně... ostatní kolečka by se mohla inspirovat a nakonec přijít na to, že neefektivní Systém nepotřebují, popř. že je opravdu nutné ho překopat.

Zní mi v uších slova dr. Zemana (dřív ředitel rozvětky): "Bezpečnost je stav kdy, ..... a referenční objekt je vybaven pro svoji obranu a je ochoten (schopen) se na ní podílet" :cry: což pán hlídající skládku byl

LosYelenos
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 261
Registrován: 02.04.2009 15:54
Bydliště: Jeseník

08.09.2010 17:50

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

takova mensi otazka... mozna by o tomneco mohl vedet FOX... muzeme s tim neco udelat jako strelecka "komunita" teda krome uz navrhovane demonstrace? todle je fakt hnus co se tady deje :evil: du se na to vyblit...

Uživatelský avatar
Coltik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 358
Registrován: 10.02.2010 12:21

08.09.2010 18:19

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Tak tohle už je opravdu moc :!: .... proč se prostě nemůže udělat normální zákon , který by schvaloval zastřelení/ postřelení zloděje / útočníka? Někam vleze a něco krade,někoho přepadá.... dostane co si zaslouží. Já už fakt nevím, asi jsem blbej já a tohle je všechno v pořádku. Zastřelim zloděje a dostanu 16 let ? Vyznamenání by měl dostat a ne vězení ..... kdyby to tady takhle fungovalo myslím, že by si to hodně zlodějů rozmyslelo....dokud je zloděj chudáček a obránce podle našeho "skvělého" zákona snad i vrah nebude tu nikdy klid. :evil: kam ti naši politici čučí ?...to fakt nevim :|

lubomír
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 11.11.2007 21:37
Bydliště: Olomouc

08.09.2010 18:34

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

K tomu není co dodat,je to neskutečnej bo...l
Ve středu kriminalisté skutečně obvinili čtyřicetiletého muže z trestného činu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu může hrozit až šestnáct let,“ potvrdila Právu policejní mluvčí Markéta Janovská.

Policie podala státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. „Obviněný muž je nyní zadržen a umístěn v policejní cele,“ upřesnila Janovská.

cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

08.09.2010 18:39

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

Coltik - prave proto, cos prave napsal.
Neni dobre, kdyz si frajeri jezdej krast na skladku. Selhal stat a selhala agentura, ze to nedokazala vyresit jinak (rovnou PCR, neopravnene vniknuti a permanentne to pokutovat a pokutovat a zavirat a zavirat) - po nekolika podminkach a zavrenejch uz by tam nikdo neplachl.

Ale neni dobre po frajerovi, co si na skladce bere par kabelu zacit strilet !!!

Neco jinyho je, kdyz ten zlodej prijde k hlidaci a rekne: "ne, skoda, ze mas zdravy oci pico a videls me, ted te musim podriznout", vynda nuz a ... ... ... Dostane 2 alfy do hrudniku... Tam je to sice smutna vec, ale po pravu v poradku.

Hold musime doufat, ze to Policie vysetri opravdu poradne. Ze firma sezene hlidaci dobryho pravnika.
Pokud je kluk (hlidac) svobodnej bez rodiny, mozna je ta vazba vymodlena. Jestli ma naopak rodinu a dite (v jeho veku muze mit tak pubertalni deti plus minus), pak cokoli se stane jeho rodine od znamych "udajne poskozeneho" bych pral tomu, kdo ho do te vazby posle.

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

08.09.2010 18:41

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce


Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

08.09.2010 18:58

Re: Hlídač zastřelil zloděje na skládce

cmk píše:Ale neni dobre po frajerovi, co si na skladce bere par kabelu zacit strilet !!!

Neco jinyho je, kdyz ten zlodej prijde k hlidaci a rekne: "ne, skoda, ze mas zdravy oci pico a videls me, ted te musim podriznout", vynda nuz a ... ... ... Dostane 2 alfy do hrudniku... Tam je to sice smutna vec, ale po pravu v poradku.


článek píše:Podle mých informací tam bylo včera osm lidí na jednoho hlídače. Vyhrožovali mu, chtěli ho napadnout. Muž volal pro posilu, ale než stačila přijet, už došlo k vyvrcholení celé situace a k výstřelu.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků