kraken
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 407
Registrován: 05.04.2007 19:31

04.02.2023 19:04

Arex Delta Gen 2

Zdravím, jaké zkušenosti máte s touto pistolí, mě při sušení se ulomil výstražník, který je součástí úderníku. Je tam podle mě naprosto zbytečný, pistole samozřejmě funguje bez něj. Nábojová komora je malinko užší než u mé CZ75 na kterou jsem měl nastaveny přebíjecí matrice a musel jsem matrice dotáhnout aby šly přebíjenky hladce do komory. Tovární náboje fungují spolehlivě. Spoušť je tvrdší ale nic na co nelze si zvyknout. Ze začátku mi vadily nevýrazné hmatníky záchytu závěru a zásobníku, ale zvykl jsem si. Jdou vyměnit za výraznější. Teprve ji testuji a byl jsem s ní jednou na střelnici tak moje hodnocení není dostatečně vypovídající. Levná OR pistole tak snad mě nezklame.

kraken
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 407
Registrován: 05.04.2007 19:31

15.02.2023 18:00

Re: Arex Delta Gen 2

Poznatek po návštěvě střelnice

Člověk si musí zvyknout najít tečku na kolimátoru ale pak je to super. Pistole myšlená jako úvod do krátkých zbraní s kolimátorem. 3x zádržka cca z 50 přebíjenek. Je třeba ještě utáhnout krimpovací matrici aby rantl mezi střelou a ústí nábojnice byl co nejmenší, skluzavka do nábojové komory je dost strmá takže pistole je citlivější na střelivo oproti např. CZ75. ALe s továrním střelivem FMJ SB byla spolehlivá.
Výsledek - opatrné nadšení a optimismus :D

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CrocodilusCZ a 0 návštevníků