Jak se připravujete ostrou střelbou na střelnici, když máte čas?

Pro mě je závod tréninkem.
4
33%
1 týdně
4
33%
2 týdně
4
33%
3 - 5 týdně
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 12
Uživatelský avatar
BUL
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 81
Registrován: 20.01.2004 18:42

25.01.2004 14:12

Zvyšování schopností v IPSC aneb "DVC"

Jaká je dle Vás nejlepší metoda na zvyšování Přesnosti - Rychlosti (tj. vyváženosti mezi těmito faktory) a všebecná příprava pro zvyšování střeleckých schopností (např. fyzická příprava, mentální apod.)?

Tak trochu diskutujme o něčem věcném, je fakt, že každému sedne něco jinčího, ale není na škodu dostat nové informace.

Uživatelský avatar
PiDiBi_old
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 18
Registrován: 20.01.2004 11:42
Bydliště: Brno/Praha

25.01.2004 15:27

Re: Zvyšování schopností v IPSC aneb "DVC"

BUL píše:Jaká je dle Vás nejlepší metoda na zvyšování Přesnosti - Rychlosti (tj. vyváženosti mezi těmito faktory) a všebecná příprava pro zvyšování střeleckých schopností (např. fyzická příprava, mentální apod.)?.

popravde moc nevim jak trenovat, chodim cca 1x tydne na strelnici strilet na poppery, plus se snazim chodit na obranku v GC, kterou beru vlastne taky jako trening
na poperry vystrilim vzdy tak 100-300 ran, rychle , pomalu, proste ruzne

jak trenujes ty?

Uživatelský avatar
BUL
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 81
Registrován: 20.01.2004 18:42

25.01.2004 16:44

Re: Zvyšování schopností v IPSC aneb "DVC"

PiDiBi píše:
BUL píše:Jaká je dle Vás nejlepší metoda na zvyšování Přesnosti - Rychlosti (tj. vyváženosti mezi těmito faktory) a všebecná příprava pro zvyšování střeleckých schopností (např. fyzická příprava, mentální apod.)?.

popravde moc nevim jak trenovat, chodim cca 1x tydne na strelnici strilet na poppery, plus se snazim chodit na obranku v GC, kterou beru vlastne taky jako trening
na poperry vystrilim vzdy tak 100-300 ran, rychle , pomalu, proste ruzne

jak trenujes ty?


různě, 2 pp 2 papíry, to různě rozházím po střelnici a všechno (tím myslím skutečně všechno) co mě napadne nebo spíš napadne kouče, z prava, z leva, z prostřed apod. co nejvíc možností, chůze, víc jak 9 ran atd...

paax
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22.01.2004 20:34

26.01.2004 19:42

Ha, já dříve trénoval a měl jsem horší výsledky, než bez něj. Teď si jedu na zavode zastřílet a rovnou i potrenovat a to mi stačí :-).

Uživatelský avatar
BUL
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 81
Registrován: 20.01.2004 18:42

27.01.2004 15:42

paax píše:Ha, já dříve trénoval a měl jsem horší výsledky, než bez něj. Teď si jedu na zavode zastřílet a rovnou i potrenovat a to mi stačí :-).


Občas je to nejlepší, ale víš co, když to člověka chytí :).

paax
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22.01.2004 20:34

27.01.2004 16:11

To jo, ale to musí být zabezpečené spousta dalších průvodních podmínek k tomu, aby to člověk stíhal. Prostě když to člověka baví a jde mu to OK, ale když nevidíš zlepšení a žere to prachy a čas, tak usoudíš že ti koneckonců stačí se s těmi lidmi sejít jednou za čas na závodech poklábosit, zastřílet si a jet zase domů a nádávat, co jsem pohnojil a že to musím zlepšit :-))


Reklama

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků