Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

28.04.2004 13:48

ZVI Kevin / IMI Micro Eagle

g.man píše:Taky jsem o Keltecovi chvíli uvažoval, ale slyšel jsem, že prý nic moc. Možná bych uvažoval o Kevinovi (dost kope), ale raději ten Glock 26. Možná jsem zaujatej, ale měl jsem Glocků víc a vždy jsem musel uznat, že to je lepší než něco jiného.
kevin kope? odkdy? můj kamoš měl kevina velmi nízkýho seriovýho čísla a ten teda střílel jak milius (nekopal, nezvedal se a byl přesnej, až jsem se divil). možná nový jsou odbytý a není to vono. kdby nějakej brňák mě z nějakýho kopajícího nechal střelit, budu rád. mě zas nesedí glocky, je mi to nepříjemný do ruky. asi bych musel udělat nějakou drastičtější změnu na úchopovejch plochách...

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

28.04.2004 13:56

KRAMPUS píše:kevin kope? odkdy?
kdby nějakej brňák mě z nějakýho kopajícího nechal střelit, budu rád. mě

hmm daark ho "koupil" majde a majda tvrdi, ze kope

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:02

KRAMPUS píše:
g.man píše:Taky jsem o Keltecovi chvíli uvažoval, ale slyšel jsem, že prý nic moc. Možná bych uvažoval o Kevinovi (dost kope), ale raději ten Glock 26. Možná jsem zaujatej, ale měl jsem Glocků víc a vždy jsem musel uznat, že to je lepší než něco jiného.
kevin kope? odkdy? můj kamoš měl kevina velmi nízkýho seriovýho čísla a ten teda střílel jak milius (nekopal, nezvedal se a byl přesnej, až jsem se divil). možná nový jsou odbytý a není to vono. kdby nějakej brňák mě z nějakýho kopajícího nechal střelit, budu rád. mě zas nesedí glocky, je mi to nepříjemný do ruky. asi bych musel udělat nějakou drastičtější změnu na úchopovejch plochách...


Kevina mam ... jak sem uz tady psal. Muzu rici, ze sem s nim hodne spokojenej. Mam teda na nem nastrileno asi jenom 400-500 ran, ale vse bez jedinne zavady. A co se tyce kvality zpracovani je bez chyby.

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:04

PiDiBi píše:
KRAMPUS píše:kevin kope? odkdy?
kdby nějakej brňák mě z nějakýho kopajícího nechal střelit, budu rád. mě

hmm daark ho "koupil" majde a majda tvrdi, ze kope


Majda je zenska ... a je fakt ze na nem nemuze stisknout ani spoust. KEVIN je samozrejme v poradku.

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

28.04.2004 14:09

Ross píše:
PiDiBi píše:
KRAMPUS píše:kevin kope? odkdy?
kdby nějakej brňák mě z nějakýho kopajícího nechal střelit, budu rád. mě

hmm daark ho "koupil" majde a majda tvrdi, ze kope


Majda je zenska ... a je fakt ze na nem nemuze stisknout ani spoust. KEVIN je samozrejme v poradku.
tvrdá spoušť? to je něco na mě... sem s tím.. teda až budu v brně...

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:11

KRAMPUS píše:
Ross píše:
PiDiBi píše:
KRAMPUS píše:kevin kope? odkdy?
kdby nějakej brňák mě z nějakýho kopajícího nechal střelit, budu rád. mě

hmm daark ho "koupil" majde a majda tvrdi, ze kope


Majda je zenska ... a je fakt ze na nem nemuze stisknout ani spoust. KEVIN je samozrejme v poradku.
tvrdá spoušť? to je něco na mě... sem s tím.. teda až budu v brně...


Jasne ... dej vedet


Reklama

Uživatelský avatar
g.man
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 125
Registrován: 28.04.2004 13:34

28.04.2004 14:11

Já netvrdím, že Kevin je špatnej. Co se týče spolehlivosti, tak bez problému. Při větším počtu výstřelů mě z něj ale bolela ruka. Doporučuji si vystřelit tak 20 x z Kevina a pak to stejné z G 26. Měl jsem oboje.
Co se týče spouště, myslím, že pro čistě obrannou zbraň je dobrá. V případě opravdové nouze to ženská určitě umáčkne. Kdyby ten Kevin stál tak do 5000, bylo by to myslím přiměřenější ( viz CZ 92 ).

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:13

No na zadny velky strileni to samozrejme neni, ale to se snad ani po te zbrani nechce. Spis hodnotim ty takticko-technicke parametry ... kde rozmery a palebna kapacita sou to hlavni +

Uživatelský avatar
g.man
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 125
Registrován: 28.04.2004 13:34

28.04.2004 14:21

Svému účelu určitě vyhovuje. Já tenkrát neměl nic jinýho, tak jsem s tím střílel takovou tu akční střelbu a jak říkám, po 50 ranách už to bylo znát. Navíc jsem měl trochu problém s natahováním závěru. Asi mám větší ruku a když jsem ho natahoval, tak jsem si nehtem rozškrábl ruku a při každém dalším natahování to bylo horší. Vím ale, že to při "normálním" použití asi nehrozí. Neberte to jako kritiku Kevina, pouze jako mé zkušenosti. Jo a pokud si vzpomínám, tak úsťová energie je asi kolem 160 J.

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:23

g.man píše:Svému účelu určitě vyhovuje. Já tenkrát neměl nic jinýho, tak jsem s tím střílel takovou tu akční střelbu a jak říkám, po 50 ranách už to bylo znát. Navíc jsem měl trochu problém s natahováním závěru. Asi mám větší ruku a když jsem ho natahoval, tak jsem si nehtem rozškrábl ruku a při každém dalším natahování to bylo horší. Vím ale, že to při "normálním" použití asi nehrozí. Neberte to jako kritiku Kevina, pouze jako mé zkušenosti. Jo a pokud si vzpomínám, tak úsťová energie je asi kolem 160 J.


Tak si zkus zmerit na hradlech ...

Uživatelský avatar
g.man
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 125
Registrován: 28.04.2004 13:34

28.04.2004 14:25

Na hradlech jsem to neměřil, pokud se nemýlím, tak ten údaj pochází buď se SR nebo SM. Máš nějaký jiný ?

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

28.04.2004 14:28

g.man píše:Já netvrdím, že Kevin je špatnej. Co se týče spolehlivosti, tak bez problému. Při větším počtu výstřelů mě z něj ale bolela ruka. Doporučuji si vystřelit tak 20 x z Kevina a pak to stejné z G 26. Měl jsem oboje.
Co se týče spouště, myslím, že pro čistě obrannou zbraň je dobrá. V případě opravdové nouze to ženská určitě umáčkne. Kdyby ten Kevin stál tak do 5000, bylo by to myslím přiměřenější ( viz CZ 92 ).
kdyby byla cena mírnější, mohli by si jistě dovolit masovější produkci a zavalit trh i na západě a věřím tomu, že by kevin měl velkej úspěch. kdyby nestál 10000, za který si radši koupim .45 (dvakrát větší) tak už ho mám taky doma. a jestli si ho jednou koupim, udělám mu SA spoušť a dlaňovku(?) :wink:

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:31

g.man píše:Na hradlech jsem to neměřil, pokud se nemýlím, tak ten údaj pochází buď se SR nebo SM. Máš nějaký jiný ?


Jojo ... ja to meril v "Prototype" ... fabrika na vyvoj a zkouseni zbrani. Vysledky byly ponekud odlisne. Cekam prave az to zmeri nekdo jiny, abysme mohli porovnat vysledky.

Uživatelský avatar
g.man
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 125
Registrován: 28.04.2004 13:34

28.04.2004 14:37

Jo kdyby stál tak do těch 5000, tak si ho jako jetýho za 3000 vezmu klidně zas :lol: . Docela by mě zajímalo, co jste naměřili v té Prototypě. Prozraď.

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

28.04.2004 14:45

g.man píše:Jo kdyby stál tak do těch 5000, tak si ho jako jetýho za 3000 vezmu klidně zas :lol: . Docela by mě zajímalo, co jste naměřili v té Prototypě. Prozraď.


Mam v planu tam jit ted nekdy ... pristi tyden, a nechat si vytisknout i ten protokol ... pak ho samozrejme "oskenuju" a hodim do auditka. Myslim ze takto ta debata bude mit verohodnejsi zaklad ...

Uživatelský avatar
g.man
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 125
Registrován: 28.04.2004 13:34

28.04.2004 14:47

O.K. To jsem docela zvědavej. Já tam byl naposled tak před 10 lety.

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

28.04.2004 15:15

Ross píše:
g.man píše:Na hradlech jsem to neměřil, pokud se nemýlím, tak ten údaj pochází buď se SR nebo SM. Máš nějaký jiný ?


Jojo ... ja to meril v "Prototype" ... fabrika na vyvoj a zkouseni zbrani. Vysledky byly ponekud odlisne. Cekam prave az to zmeri nekdo jiny, abysme mohli porovnat vysledky.
jestli se potvrdí to, co jsi naměřil, tak v mejch očích 380ACP hodně stoupne. a podle toho, jak je v USA oblíbená mezi obyčejnýma lidma, tak to takový vořezávátko nebude.

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

06.09.2004 16:05

no já si taky myslím, že Kevin kope :) A že mu jde trošku tvrdějš spoušť. Ale to může klidně být zrovna tím kusem, který mám. Jinak je to ideální pistolka na nošení. Jo a taky se mně v něj sekalo teflonované olovo, celopláště chodí bezchybně. Takže mám asi kus, který by si zasloužil prohlídnout a vyladit. Nebyl by tady nějaký pražák, ktery by se na to mrknul?

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

06.09.2004 16:21

Dagobert píše:no já si taky myslím, že Kevin kope :) A že mu jde trošku tvrdějš spoušť. Ale to může klidně být zrovna tím kusem, který mám. Jinak je to ideální pistolka na nošení. Jo a taky se mně v něj sekalo teflonované olovo, celopláště chodí bezchybně. Takže mám asi kus, který by si zasloužil prohlídnout a vyladit. Nebyl by tady nějaký pražák, ktery by se na to mrknul?


Budu ted kupovat noveho, tak to muzeme nekdy porovnat, jak chod spouste tak ten teflon ... (byl to fiocchi?)

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

06.09.2004 16:51

premek píše:Budu ted kupovat noveho, tak to muzeme nekdy porovnat, jak chod spouste tak ten teflon ... (byl to fiocchi?)


Jo Fiocchi. A docela mě mrzí, že to tam neběhá, protože celoplášť je přece jenom nic moc na obranu, tady to teflonované olovo je IMHO mnohem lepší. BTW já jsem taky koupil fungláče, ale asi jsem měl smůlu. Takže kdy a kde? :)

Další

Obsah fóra / Krátké zbraně / CZUB+CZ Strakonice+ZVI+Alfaproj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník