nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

08.04.2008 14:38

Pokud by si všimli, tak jen toho že proti jejich "zlacenýmu" desertovi vypadají naše protřelý "kopáče" poněkud ošuntěle :lol:

Faber
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18.06.2007 17:14

08.04.2008 15:46

- sice chodíme plavat jinam, ale dík za tip. Ikdyž kdo ví, co je to za trezory, jestli bych neměl použít dva - jeden na železo a 2. na krmivo :D Myslím, že kdyby mě viděli, jak před odchodem nabíjím a natahuji závěr, asi by mi doporučili tam příště už nechodit...
- no odkládat v posilce ledvinku u každého stroje mi přijde jako hazard - jednou se určitě ztratí... :?

Bohemund
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 193
Registrován: 29.04.2013 6:54

26.08.2015 22:16

Re: Zbraň na společenské akci

Jak už tady jiní psali, tak na podobné akce jako bazén, posilka atd. Je jedno z řešení vzít si bezpapírák. Třeba perkusní derringer.

Mně se již před dávnou dobou stalo, že jsem šel do bazénu a čistě ze zvyku si u sebe nechal dvoupalcovej revolver ani mě nenapadlo, že budu muset řešit jeho bezpečné uskladnění. Sice jsem měl trochu obavu, ale nakonec jsem v převlékací kabince schoval revolver do boty a šoupnul ho až dopředu do špičky. Potom jsem ho tam zamaskoval smradlavýma fuseklema. Do uzamykatelné dřevěné skříně jsem boty strčil dolů a na ně položil moje zmuchlaný trenky. Triko a kalhoty jsem si ale úhledně složil a položil je na vrchní polici ve skříňce. Nakonec jsem jako návnadu na kalhoty položil mobil a viditelně i peněženku.

Kalkuloval jsem s tím, že zloděj si nejdřív všimne mobilu a šrajtofle, vezme si to a zbytek už neprohledá....

Naštěstí to prošlo a nic se nestalo.

Dneska bych si to ale už asi nerisknul.

Co se týče posilky, tak tam si beru záměrně jiný malý minirevolver, konkrétně od firmy NAA a mám ho stále u sebe v kapse na zip u kraťasů.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků