Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

02.04.2012 12:04

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Budeš ty moderátory platit? Dělají tu vše zadarmo.Ale jinak je tvůj návrh , no jak to říct slušně blbost.je to přece diskusní forum.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

02.04.2012 12:16

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Byla by to otrava nejen pro pisatele, tak i pro modery.
Neni duvod k moderatorskym zasahum pri dodrzeni pravidel fora a slusnosti. :)
Pripadne zmeny ve vlakne se daji upravit vytvorenim noveho atd...

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

02.04.2012 12:50

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ironie, přátelé... Říká vám to něco... :twisted:

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

02.04.2012 13:37

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

marish píše:Nebylo by lepší zamknout většinu vláken, a příspěvky vkládat jen přes moderátory? Odpadly by tím dohady, a umístěny by byly jen ty nejsmysluplnější a nejkvalitnější příspěvky?

pak by to nebylo forum ale online tiskovina a mody by nahradili redaktoři. Ubylo by plevelu ale za cenu ztráty zp. vazby v podobě oponentních názorů.
a postupem času by se to třeba zvrhlo na elektronickou formu ZaN :wink:

Uživatelský avatar
marish
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 65
Registrován: 19.07.2009 16:14
Bydliště: Liberec

02.04.2012 14:01

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Jste si jistí, že by ztráta zpětné vazby a zejména oponentních názorů někomu z moderátorů a "prominentnějších" uživatelů opravdu chyběla?
Ad práce moderátorů, když za každou poznámkou, která se dá označit za odbočení, OT apod píšou napomenutí, je to větší dřina, když to musí vyhledávat, než když by jim to lidi rovnou posílali.
A samozřejmě, všechna tři povolená OT vlákna by mohla zůstat odemčená, šlo mi hlavně o odborná vlákna.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

02.04.2012 14:07

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

některý technický vlákna jsou problematikou mimo záběr modů, takže by ani nemohli třídit co je a co není 100% perfektní řešení, od toho je důležitá právě ta zpětná vazba, poněvadž zkušenosti širšího spektra zkušených právě v tom daném problému jsou nenahraditelné.
naopak očividně bezcené kecy, povzdechy a vzkazy tam vážně nemají co dělat a na jejich separaci nemusí být mod hvězdou v dané problematice.


Reklama

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

27.05.2012 15:37

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Smazal jsem téma střelby v Finsku jsme v České republice a ne v Finsku .

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

27.05.2012 19:19

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

V tom případě by bylo potřeba poupravit i popisek témata
Události
Ve světě i u nás, související se zbraněmi, sebeobranou, trestnými činy se zbraněmi, snahami omezit naše právo bránit svůj život, zdraví či majetek. Nakopírujte to sem s odkazem na původní zdroj, vkládejte však pouze informace, Vaše názory či fabulace si patří do debat na původním zdroji.

Každopádně rozhodnutí respektuji

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2441
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

27.05.2012 19:36

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Věřím, že nedělní nuda je svině, ale mazat témata s odůvodněním, že jsou o věcech, o kterých podle popisku sekce mají být, mi nepřipadá moc přínosné.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

27.05.2012 20:55

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Přínosnější by bylo smazat tu černou kroniku celou...

Uživatelský avatar
marish
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 65
Registrován: 19.07.2009 16:14
Bydliště: Liberec

28.05.2012 11:10

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Přesně tak. Je tu ještě spousta zbytečných témat, která mají málo společného s tématem fóra.
Chtělo by to nějaký filtr přes klíčová slova, třeba: zbraň, náboj, střela, terč... a to ostatní, co klíčová slova neobsahuje mazat automaticky, aby s tím moderátoři něměli tolik práce, co jim nikdo nezaplatí.

Uživatelský avatar
xmenm05
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 355
Registrován: 23.06.2008 16:00
Bydliště: Olomoucko

28.05.2012 14:13

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Čili příspěvek: "Nastav si optiku o dva kliky doleva" neprojde a příspěvěk "Zbraň co střílí na ho... je mi k ho..." projde ... Sestavit seznam klíčových slov je / bude nadlidský úkol.
Nespravujte co se nepokazilo. Znám i pár jiných diskusí z ČR i z USA a věřte, tohle je asi nejlépe udržované z hlediska relevance, slušnosti a pod. Nikdy se to nebude dokonale líbit všem. To ani není cílem, cílem je vyprudit co nejméně lidí a současně udržet úroveň ...

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

28.05.2012 17:49

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Proč se v tom rochníte? Rozpatláváte něco co je zbytečný rozpatlávat. Pokud něco nechci číst, tak to nečtu a hotovo. V televizi je taky spousta pořadů který mě nebaví a měly by se zakázat? Jíní to číst chtějí. Já chápu Markonyho protože on to musí s ostatními moderátory držet v určitých kolejích, ale radit mu aby se tohle zrušilo, tamto zamklo, tuhleto přihlo a támhleto nabarvilo na oranžovo.... fakt to nechte na adminech... nám to nepřísluší.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

28.05.2012 18:21

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Toť otázka názoru. Ty si snad myslíš, že je vhodné zde shromažďovat všechny kiksy co se odehrají se zbraní?

Všechno hezky pohromadě, aby pseudohumanisti neměli moc práce se získáváním argumentů proti zbraním...

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

28.05.2012 21:14

Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Souhlas s Alfem, cerna kronika zde je nejlepsi pomoc pro odpurce a regulatory zbrani.

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

28.05.2012 22:23

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Pánové... dovolím si s vámi nesouhlasit. Strýček gůůůgl mi po zadání slova "Zbraň" nebo "Střelba" a rozkliknutí záložky "Zprávy" toho najde stokrát víc.
Spíš tím že to tu řešíme dokazujeme, že jsme normální a že nás tyhle průsery trápí stejně jako lidi neozbrojené. Ale každopádně to může být jen můj názor a já respektuji názor ostatních. Jsem tvor tvárný a přizpůsobivý. :wink:

EDIT: ... a smazáním vlákna o silně manipulativní reportáž ARD a ESTE „Waffen sind mein Leben" která je o neonacistech, kteří trénovali v ČR střelbu, jen strkáme hlavu do písku. Považuji tuto událost v letošním roce za jednu z nejvýznamnějších právě pro tů bezpáteřnost pacifistů. To jen dokazuje, že někteří zde přítomní nečtou a soudí.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

15.07.2012 23:59

Stiznost na moderatora 4mike

Dobry den,
chci podat oficialni stiznost na moderatora 4mike, ktery dle meho nazoru jedna zaujate vuci me osobe,
promazava me i velmi stare prispevky, ktere zadnemu jinemu moderatorovi/administratorovi cele mesice nevadily a posila mi varovani, pricemz opet zadny jiny moderator/admin mi varovani nikdy nezaslal.

Zadam proto, aby nadale pripadna opravnena varovani pro muj ucet byla zaslana jinym moderatorem ci moderatory a aby bylo pripadne dalsi smazani mych prispevku nalezite oduvodneno jinym moderatorem/moderatory.

Jelikoz moderatora 4mike nemohu nadale povazovat za nezaujateho vuci me.

Mockrat dekuji za pochopeni.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.07.2012 7:42

Re: Stiznost na moderatora 4mike

na ujasněnou (pro ostatní) dovolil jsem si odmazat OT příspěvky a upozornit autory ve vláknu
vzhledem k tomu, že v tom stěžovatel pokračoval nadále, byl napomenut
heckler-andamp-koch-usp-t2225-400.html

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

16.07.2012 9:36

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

MKabar: a kdyby ti přišlo varování od více moderátorů považoval bys to za více oficiální :shock:
Ne vždy si každý moderátor všimne porušení pravidel ihned. V tomto případě došlo k pročištění starších příspěvků, ovšem nikoli "velmi starých, které celé měsíce nikomu nevadily", že ano :roll: .
Ty máš pocit že si na tebe 4Mike zasedl, někdo jiný má pocit že si na něj zasedl Petzold, někdo má zase vítr z UFA..tak to je. Bohužel situace, že by každý měl svého osobního moda zatím nenastala a počítej že ani nenastane. :wink: Než si vybírat moderátora, doporučoval bych ti spíše dodržovat pravidla.
Ale jestli si to opravdu, ale opravdu přeješ, někdo jiný než 4Mike, se ti může opravdu, ale opravdu velmi intenzivně věnovat :lol:

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.07.2012 9:46

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

jedná se o cca měsíc staré příspěvky, nikoliv kvartál, či rok
někam se holt častěji nekoukám, např. přebíjení do Steyr-Kropatchek na mne svítí cca od května

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků