Uživatelský avatar
Maximus
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 110
Registrován: 04.01.2010 19:31
Bydliště: ČSR

07.09.2011 15:59

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Moje reakce byla především na problémy, které tu má Jim Hawkins a podobní (chaos ohledně mazání vlákna o střelbě z praku, etc.) - prostě se nemají snažit něco změnit a brát to tu takové jaké je. Já jsem to akceptoval a rozhodně mi to žíly netrhá.

Díky těmto stránkám jsem poznal docela dost nových kamarádů a přátel, takže v podstatě jsem rád, že jsem si to tu "užil" ještě před novými pravidly, které tu byly rovněž nazývány novou koncepcí.

Pokud nebereš moji zmínku o PČR a BIS vážně, tak jsi buď hrozně naivní, nebo jen prostě neinformovaný. Pokud nevěříš, že jsou takovéto stránky monitorované, tak si založ pod jiným nickem nějaké výrazně „zajímavé“ téma ala „Kolik nábojů budu potřebovat pro vyřešení romské otázky na Šluknovsku“ či „Bylo by pro společnost přínosnější odstřelit Santa Klause či Santu Kalouse?“ a nadhodit tam „nenápadně“otázky typu na jakou vzdálenost se k nim dá dostat, zda používají dotyčné osoby na veřejnosti balistickou vestu, případně jakou, dotazy na jejich osobní iteneriář či zvyky a podobně. Pak asi ten „cvrkot“ kolem sebe opravdu uslyšíš.

Nemám to těmto „pánům“ za zlé, pošuků se najde v tomto státě nejen mezi střelci víc než dost, a monitorovat jejich aktivitu na netu je mnohem snazší a levnější, než informace primárně získávat operativní prací někde v terénu. Rozhodně je ale férové, když víme o nich a oni ví o nás.

Pokud celý ten humbuk s mazáním tu byl ale jenom kvůli tomu, že se vám nechtělo hlídat těch několik kontroverzních témat a plus k tomu tu spoustu ostatních OT, tak je to v pořádku a plně to chápu. Bylo by ale slušné toto nazvat pravým jménem a udělat to férovou formou. Postup, který jste zvolili, naštval dost lidí, co přispívali pravidelně i do odborných témat a kteří sem nyní chodí podstatně méně či odešli ke konkurenci už zcela. Jestli se tímto zvýšila kvalita fóra, tak o tom silně pochybuji. Postup Mitonu a vaše reakce svědčí spíš pro tu „konspirativnější“ teorii, ale v podstatě je to úplně jedno, protože výsledek je stejný.

Nechci se však nadále navracet k minulosti, jen upozorňuji nováčky, že zde nemají reálnou šanci cokoliv změnit či prosadit. Šetřím tak čas a snahu jak adminům a modům, tak především jim.

Mě si tu můžete urážet dle libosti, ale to je mi srdečně jedno.
Naposledy upravil Maximus dne 07.09.2011 16:40, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

07.09.2011 16:35

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Trošku vytrháváš věci z kontextu. Jim Hawkins měl od začátku docela zásadní problém přečíst si a dodržovat pravidla. Po dvou upozorněních dostal měsíční pauzu, což asi nesplnilo svůj účel a po dalších urážkách nejen modů dostal trvalý BAN.

Chaos nevznikl ve vlákně o pracích , nýbrž o Offroadech v myslivosti a osobně jsem se mu omluvil.

O monitoringu těchto stránek nepotřebujeme informovat, to je daný fakt, předpokládám že už dlouho.

Přijdou mi jen úsměvné teorie a kombinace typu:
Držitelé ZP nespokojení se současnou situací představují bezpečnostní riziko pro současný systém. Samozřejmě zvýšený zájem zmiňovaných orgánů není po chuti majiteli těchto stránek a plně chápu a respektuji jeho volbu něco takového nepřipustit, i když hrozně rád bych něco ještě dodal o české předpřiposranosti.

K mazání OT témat a Událostí došlo prostě proto, že jejich počet ( většina blábolů) už začal převyšovat počat odborných témat a někteří soudruzi přestali být soudní.

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

07.09.2011 17:03

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Konkretně toto téma střelba z praku sem smazal ja,ohledně Jim Hawkins zkus pohledat co tento jedinec za svou kariéru na tomto foru vytvořil .

Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

10.10.2011 17:30

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ahoj - zmizely mi 2 (dva) příspěvky z tématu zlodej-odzbrojil-policistu-t19167.html
Připouštím, že první z nich mohl hraničit s dobrým vkusem. (Budiž pro příště poučen, řekl jsem si.)
Nicméně druhý, dle mě absolutně politicko-morálně nenapadnutelný, navíc obsahující poučení, mi zmizel vzápětí.
1) V napomenutých jedincích NEJSEM
2) Ve smazaných příspěvcích NEJSOU
3) Do SZ mi nic NEPŘIŠLO

Jak se dozvím, kdo na mě co nemá rád a proč ?

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

14.10.2011 9:41

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nedozvíš, já čekám na odpověď už asi rok.....

Férovost a umění zdůvodnit svá rozhodnutí racionálními argumenty není zrovna silná stránka některých "moderátorů", prolistuji si historii, kolikrát se tu co smazalo, neporušovalo to žádná pravidla, ale asi se to nelíbilo...... Na opakované dotazy je pak odpovědí TICHO.....

Jako důkaz uvádím můj dotaz (naposledy na straně 30 tohoto vlákna, předtím ještě několikrát) ohledně střelby v Krušných horách, která byla pro mnoho z nás poměrně zajímavá a neporušovala žádná pravidla..... Jen se nejspíš nelíbila nějakému "trigger sharp" moderátorovi, který pak následně ani nemá koule na to, aby přiznal, že to byl on a že udělal asi chybu....

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

14.10.2011 20:07

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Sice nevím, kdo a co smazal, ale nemohlo to být pro tohle:
Události
Ve světě i u nás, související se zbraněmi, sebeobranou, trestnými činy se zbraněmi, snahami omezit naše právo bránit svůj život, zdraví či majetek. Nakopírujte to sem s odkazem na původní zdroj, vkládejte však pouze informace, Vaše názory či fabulace si patří do debat na původním zdroji.
:?:


Reklama

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

16.10.2011 12:03

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

No jestli je tahle odpověď pro mě, tak to je určitě ono, "Střelba v Krušných horách" byla:
- událost
- u nás
- související s sebeobranou
- snaha soudu omezit právo na ochranu života a zdraví
- odkaz na původní zdroje byl včetně scanů soudního spisu

co teda vlastně porušovala, že ji nějaký proaktivní Koniáš smazal?

Uživatelský avatar
Bobr
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2276
Registrován: 08.01.2006 13:09

16.10.2011 14:21

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

a začne to zase celý znova? .....

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

16.10.2011 16:41

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Je "vyhnívání a zatloukání" způsob řešení přehmatů všemocných moderátorů?

To opravdu nikdo, kdo to udělal není dost chlap na to, aby řekl "byl jsem to já, byl to omyl, příště si dám bacha" ?

Nebo aby případně napsal důvody pro které to smazal, myslí-li si, že to bylo správně a v souladu s pravidly....

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

16.10.2011 19:39

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nevim, jestli jsem nebo nejsem chlap, koukal jsem se naposledy v poledne. :)

V udalostech jsem neco mazal nedavnp JA, jen jsem nestihl dopsat, ze jsem tam byl...

A bylo to z toho duvodu, ze se zacalo zase tlachat o nicem... Aneb co mam delat, kdyz nekam vleti zasahovka = udelas hovno, protoze budes hodne prekvapen. A lustrovat te pak budou dal. Pokud ma nekdo pocit, ze by ho zasahovka nedokazala dostat na zem necht se prihlasi jako dobrovolny NoShoot na strelby.


Události
Ve světě i u nás, související se zbraněmi, sebeobranou, trestnými činy se zbraněmi, snahami omezit naše právo bránit svůj život, zdraví či majetek. Nakopírujte to sem s odkazem na původní zdroj, vkládejte však pouze informace, Vaše názory či fabulace si patří do debat na původním zdroji. :?:

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

17.10.2011 15:31

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

UFO: asi jsme se nepochopili, bavím se o cca rok trvající otázce na moderátory ohledně střelby v Krušných horách, která nic neporušovala.... v tomto můj dotaz (a nejen můj) už skoro rok trvá.

Díky předem za odpověď.

Uživatelský avatar
kibicz
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 25.04.2008 18:23
Bydliště: Cajzlograd

29.12.2011 0:45

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Dotaz: když budu svědkem nějaké události související se zbraněmi, bude moje svědectví události "názorem a fabulací" či odkazem na původní zdroj?

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

08.01.2012 22:46

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Mohu se zeptat na jak dlouho dostal uzivatel "bibros" ban? Viz: v-tanvaldu-byl-v-noci-na-novy-rok-zastrelen-mlady-muz-t20332-40.html#p302357

Ve vlakne "napomenuti jedinci" zadny zapis... ja jen ze velmi rad ctu jeho prispevky v sekci sbirkove naboje a bylo by skoda kdyby dostal ban zvany trvaly. Diky.

Uživatelský avatar
viktorcistic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1419
Registrován: 21.01.2004 11:30
Bydliště: Praha

08.01.2012 23:27

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Vychovny tyden

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

25.03.2012 13:00

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

skusenost-s-lee-loader-902xy-t21504.html

je nutné témata zamykat? Co když se někdo bude chtít později zeptat na něco jiného, to má opět zakládat nové téma?

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

25.03.2012 13:17

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ok odemknu to . A jsem zvědav co z toho vznikne .

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

25.03.2012 13:35

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

co by z toho vzniklo. Téma o CZ 75 se taky nezamknulo po zodpovězení prvního dotazu...

Jura1
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 100
Registrován: 06.05.2008 14:55

29.03.2012 15:34

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Mám tech. dotaz ohledně IPSC pouzdra Amadini Ghost, ale tohle téma je zamknuté. Nevím, kde jinde se zeptat, pokud nechci zakládat to samé se stejným názvem...

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

29.03.2012 17:08

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Odemceno, priste napis. :)

Uživatelský avatar
marish
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 65
Registrován: 19.07.2009 16:14
Bydliště: Liberec

02.04.2012 10:33

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nebylo by lepší zamknout většinu vláken, a příspěvky vkládat jen přes moderátory? Odpadly by tím dohady, a umístěny by byly jen ty nejsmysluplnější a nejkvalitnější příspěvky?

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník