Uživatelský avatar
Walt
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 20.01.2004 14:30
Bydliště: Králův Dvůr

19.08.2007 11:46

na lopuchu se zase nesmi probirat Glocky a brokovnice :lol:

Uživatelský avatar
jirkakotula
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 113
Registrován: 01.01.2007 14:35

19.08.2007 12:37

Na žádnou hádku jsem ani nepomyslel a nechtěl jsem se nikoho dotknout reagoval jsem jen na Barryho příspěvek cituji a se psem tam nechoďte.Divný kraj.Tak spíš mě to přišlo dost divný.Jiný kraj jiný mrav.Kdybych měl hospodu tak bych si tam dal nápis vel.písmeny zákaz vodění psů.Ale jak jsem už napsal proti psům vůbec nic nemám.Prostě můj názor. :D

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.08.2007 20:59

na druhou stranu je zbyteny, aby se jinak normalni lidi, hadali kvuli tematum, ktery nesouvisi s tematickou naplni serveru. to to radeji utni i kdyz je to v offtopic

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

05.11.2008 13:07

Prave jsem si precetl v pravidlech novy bod 11 a pripadne mi dost tvrdy, tvrdy vzhledem k tomu ze smazani prispevku je povazovano za napomenuti a bod 1) rika ze za dve napomenuti je ban.

Bohuzel o smazani sveho prispevku se nemusim dozvedet a tak ani to ze jsem v "podmince". Chybi mi zde tedy vychovny element prave toho ze clovek vi ze neco provedl a ze by se mel mit vic napozoru.

Uvedu na prikladu o co mi jde, kamarad prisel o papiry tak ze zmenil zamestnani a do prace zacal jezdit trasou kde byla kamera, samozrejme o ni nevedel a vzdy o trochu prekracoval rychlost (vedi kam kameru umistit), nez se dozvedel o "prvnim" prekroceni tak uz bylo pozde, prisel o RP. neni to zadny pirat silnic a po prvnim upozorneni by si daval majzla...

Snazim se pravidla dodrzovat ale cim vic clovek diskutuje tim je snadnejsi "uklouznout".

Pozadal bych tedy o zvazeni zda by nemohlo byti pravidlem ze nez clovek dostane ban bude upozornen do PM. Tem kdo na pravidla kali je to jedno ale tem kteri se je snazi dodrzovat by to pomohlo. Diky.

Uživatelský avatar
hetzer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 657
Registrován: 19.12.2006 15:37
Bydliště: Prostějov

05.11.2008 13:21

je fakt ze bod 11. neodpovida realite. mazany jsou i prispevky ktere moderator vyhodnoti jako OT v dannem vlakne. dal by me zajimalo jestli kdyz jsem dostal napomenuti, tak kdyz za 5 let dostanu druhe tak budu mit ban, nebo jestli se to nejak odmazava casem jako body.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

05.11.2008 13:36

S tim odmazavanim jsem to chtel napsat taky ale uz jsem na to zapomel, pokud totiz zadne odmazavani nebude tak se to v podstate rovna postupnemu zabanovani prave tech nejvernejsich :)


Reklama

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

05.11.2008 13:40

Jojo, souhlasim, kdyz si vezmu co prispevku uz mi tu "zmizelo", tak se rovnou hlasim ke zdi na ctyrnasobny odstrel :lol:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

05.11.2008 13:57

Ale no tak kolegové. :) Už se stalo, aby někdo dostal Banána bez předchozí několikeré výstrahy ?

Bod 11) je jen regulační nástroj na příspěvky s vyloženě protizákonným obsahem, kterých se tu v poslední době zepár vyrojilo.

A kdyby se nemazaly OT příspěvky, tak se po čase i v technických vláknech začne semílat vše od EU, radaru, Paroubka, Bubly, chlastu, romálů, letadel až po... Kočku. :(

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

05.11.2008 15:01

potrefený husy se ozvaly :lol:

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

05.11.2008 16:15

4Mike: ...co? :shock:

Uživatelský avatar
hetzer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 657
Registrován: 19.12.2006 15:37
Bydliště: Prostějov

05.11.2008 16:17

ja nemam nic proti tomu ze moderator utne diskusi, poradek musi byt, ale clovek si nekdy hned neuvedomi ze je OT kdyz reaguje.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

05.11.2008 16:28

když vám moder promaže pár stran rasistických remců, či návodů ke spáchání tr. činu,
tak budte rádi že se to nerozmazává a koukejte se ponaučit z blíže nespecifikovaného napomenutí

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

05.11.2008 16:30

dal bych to uz opravdu nerozebiral

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

08.03.2009 11:22

Chtěl bych něco navrhnout moderátorům a lidem co spravujou tenhle server. Nedávno jsem byl zabanovanej ( a odbanovanej díky ). Po zabanování člověk nemá žádné informace ani kontakty co dělat, kam se obrátit nebo jako co dělat, že 2x porušil pravidla znamená že končí nadobro? Myslím, že chybovat je lidské a proto by bylo dobrý dát šanci se důstojně vrátit a né, že jako já prohledával v kontaktech 4 hodiny lidi, komu by se dalo napsat, kdo tam má mail nebo ICQ a koho otravovat. takže dát někam kontaktni mail nebo ICQ pro tyto případy by bylo přínosný pro úroveň serveru. Ne každý, kdo dvakrát ujede je bezcenný. Pokud je to hloupost, napsal bych tedy do pravidel vyloučen, návrat nežádoucí...

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

10.03.2009 12:49

diskuse v technických vláknech je o výměně zkušeností či informací
čili příspěvky jež patří do OT, či do PM prostě mažu (a nejen já)
potíž je v tom, že celkem dost uživatelů, se chová jak ratlík v parku a trpí utkvělou představou že v každým vláknu musí zanechat pachovou stopu

prostě, když hledám informaci, o konkrétní problematice, či zbrani, nemám se co prohrabávat vzkazy, či výlevy o tom jestli kdo umí či neumí anglicky, jestli na tenhle model bude mít cash až po výplatě či odvodu daní, projevy díků za vloženou fotku atd.

diskuse v OT či událostech je trošku jiný kafe, takže nezaměňovat


P.S. "cennost uživatele" pro chod fora se obvykle pozná po prostudování jeho příspěvků v profilu :wink:

Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2009 13:29

10.03.2009 23:28

Jo to beru, ale udělat kontakt pro případný potíže nebo cokoliv mi připadá jako přínos. Jak jsem psal a nebylo mi odpovězeno, zabanovaný člověk nemá šanci dostat jakékoliv informace, když se nemůže přihlásit, přitom má třeba věci na burze atd...Nemyslím to jen kvuli banovani.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

11.03.2009 8:59

Take bych se primlouval za sestaveni nejakeho postupu co by mel clovek s BANem v takovem pripade udelat, k BANu clovek prijde rychleji nez si kdy dokazal predstavit - take jsem mel problem jako Mandys, tedy BAN, chybu uznal, a o svuj ucet nechtel prijit a take nevedel co delat...

Dovolil bych si navrhnout ke zvazeni treba urcitou formu casoveho BANu, treba dle poctu prispevku, ci delky registrace ve foru. Nekolikrat se tu zduraznovalo ze k cloveku ktery ma 2000 (kvalitnich) prispevku, ci je na foru treba jiz nekolik let se samozrejme pristupuje jinak nez k nekomu kdo je novacek a ze 20 prispevku stihl 5x OT a 2x reagovat na moderatora...

Druha varianta me napada treba nechat o nestastnikovi hlasovat ve zvlastnim vlakne, neco jako "Chteli by jste aby momentalnezabanovany uzivatel XXX se mohl na forum vratit?". (Momentalneanonymni promine, nemohl jsem si pomoct :)

Ne kazdemu zabanovanemu uzivateli je to fuk a nic si z toho nedela, nektere to i velice zamrzi.

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

11.03.2009 9:08

Další z možností upgradovaného fóra (kdyby bylo) - možnost napomínání, časově omezených banů apod. :roll:

Uživatelský avatar
Bobr
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2276
Registrován: 08.01.2006 13:09

11.03.2009 10:50

Pufik píše:Druha varianta me napada treba nechat o nestastnikovi hlasovat ve zvlastnim vlakne, neco jako "Chteli by jste aby momentalnezabanovany uzivatel XXX se mohl na forum vratit?". (Momentalneanonymni promine, nemohl jsem si pomoct :)




a časem yb se mohlo hlasovat o každém příspěvku jestli se má smazat nebo ne, jestli se má někdo napomenout nebo nee a nakonec se to tady přejmenuje na hlasování protože to už pak nic jinýho dělat nebudem :(


takže tudyma cesta opravdu nepovede - pokud nechci být zaBANován stačí anprosto jednoduše dodržovat pravidla. Řek bych že to není tak těžké a pokud někdo zapomíná tak si je může pravidelně opakovat - ono by to u spousty zde přispívajících rozhodně nebylo na škodu - myslím to opakování pravidel a a zejména jejich dodržování

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

11.03.2009 11:26

Ja jsem samozrejme myslel hlasovat o navratu zabanovanych kteri o navrat evidentne stoji a svou chybu priznaji, ne o kazdem kdo dostal BAN, spousta lidi se na foru jen vytoci (zaregistruji, hodi prispevek, dva a vickrat se nevrati, takovy clovek kdyz dostane BAN tak je mu to...). Nehnal bych to do extremu.

Co se tyce dodrzovani pravidel tak o tom zadna, jsem moc rad ze tu jsou nejaka pravidla a ze moderatori to tu udrzuji ciste - to myslim zcela vazne. Diky tomu to zde nevypada jako sveho casu na tom serveru "o kterem se nemluvi".

Argument ze staci se snazit dodrzovat pravidla a pro jistotu si je neustale opakovat je stejny jako tvrdit ze clovek co se snazi dodrzovat zakony se nemuze dostat se zakonem do krizku.

Mezi OT a uzitecnym prispevkem je kolikrate jen tenka linie a zalezi na subjektivnim pocitu toho ktereho moda jak to vyhodnoti a ohodnoti...

Jen jsem chtel podporit Mandyse v jeho navrhu...

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků