Uživatelský avatar
eschaia
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 59
Registrován: 23.11.2008 17:06
Bydliště: Brno

08.12.2010 13:07

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Velká škoda, Velikost pozemku bylo moje nejoblíbenější téma... taky jsem si dovolil několika snad užitečnýma informacema přispět. Teď nezbývá než se vrátit zpět na zombiehunters.org a pročítat v angličtině. Pokud někdo víte o nějakým českým fóru s podobnou tématikou tak přes PM, díky! Teď mi bude chybět ten pocit nutnosti zkouknout co je nového. Mějte se!

Uživatelský avatar
Ineluki
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 29.08.2007 21:38
Bydliště: Zlin

08.12.2010 13:09

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Já myslím že to 4mike napsal dost jasně
4mike píše:svoboda slova v EU skončila

Někomu se toto téma nelíbilo tak bylo zrušeno. A pokud bych byl ten komu se to nelíbí a chci to zrušit tak to přeci nebudu říkat dopředu "hele chlapi zalohujte si to příští týden to smažu."
a pokud to tak opravdu bylo tak se toto téma nevrátí ani na minutu.
mazání ostatních vláken je jen taková omáčka kolem...
odborně se zde už moc diskutovat nebude protože diskuze typu "dotaz - hledej, dotaz- hledej - BAN" není dvakrát z příjemná.

takže zbývá jediná věc, dát zálohu dohromady z toho co kdo má nebo pomocí googlu.
pak mi pošlete kopii. Dík

Eladrin
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 213
Registrován: 25.04.2006 10:49

08.12.2010 13:10

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Máte-li někdo link na ten archiv "survival" knížek (bylo toho dost MB), tak mi ho prosím pošlete. Přišel jsem o něj spolu s diskem, díky.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

08.12.2010 13:26

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Před lety zde Přemek napsal větu ve stylu "jste tady pouze na návštěvě, tak se podle toho chovejte. Komu se zde nelíbí, nikdo jej tu nedrží"

Mám pocit, že tohle platí stále, tak proč ten povyk?

Připomíná mi to "vzbouření za návrat Admixe". Plno keců a čeho jste dosáhli??? Ničeho :D

Uživatelský avatar
Kurt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 419
Registrován: 17.11.2007 16:48
Bydliště: CR

08.12.2010 13:39

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Bouře ve sklenici vody jsou tu obvyklé - pamatuješ: post241698.html#p241698 ? :wink:
Z toho "Vcelku smysluplného tématu" byla nakonec pětidenní diskuze (a ani září na tom nic nezměnilo). Hlavně, že pro něj bylo vzbouření na vsi...
Všichni jsme tu jen na návštěvě.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

08.12.2010 13:42

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Máš recht :wink:


Reklama

Uživatelský avatar
Willy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 187
Registrován: 26.03.2006 1:06

08.12.2010 14:14

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

To rozhodnutí s "požehnáním" Mitonu bylo mezi modi jednomyslné? Dalo by se případně zveřejnit "hlasování" modů o tomto kroku kdo byl pro a kdo proti?

floky
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24.08.2006 17:12

08.12.2010 15:00

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Tak to že sme tu na navšteve a mali by sme držat huby je nezmysel. My tu nie sme na navšteve, my sme to tu vytvorili. Všetky prispevky ktore su tu, napisali diskutujuci. Takže to, že som tu na navšteve a mam držat hubu je nezmysel....

Celu "hodnotu" stranky tvoria diskutujuci...nie nejaky Miton, ani žiadny moderatory ktory si z toho spravili svoju monarchiu...

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

08.12.2010 15:04

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

btw ja zde na zadne navsteve nejsem- za vstup jsem zaplatil penize, takze se povazuji spis za zakaznika Mitonu.

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

08.12.2010 15:09

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Na strelnici (ci v jakemkoliv jinem klubu) take platis vstup, ale nebudes-li se chovat dle pravidel, vyhodej Te. :wink:

Uživatelský avatar
MRAK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 228
Registrován: 10.11.2007 18:59
Bydliště: Sever

08.12.2010 15:24

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

MODI: Všecho co jste napsali je v podstatě jasný, ale ještě jste neodpověděli, proč se vlákno jen nezamklo, a muselo se hned mazat.

Jsem tu na návštěvě, snažím se chovat slušně, tak mi prosím slušně odpovězte. Děkuji.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

08.12.2010 15:26

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Nad tou aroganci nekterych modu mi opravdu zustava rozum stat... co je tezkeho pochopit na tom ze par lidi je znechuceno tim ze jejich oblibene tema bylo smazano bez jakehokoliv upozorneni? Toto vlakno tu bylo 2 roky!!!

Kecama o navsteve a pod. si chcete dokazat co? Veci se daji udelat ohleduplne (upozornit najemniky ze se bude konat rekonstrukce) nebo bezohledne jako v tomto pripade (bez upozorneni odpojit treba vodu a zacit s rekonstrukci stupacek)... co na tom kdo nechape? :roll:

Kdyby jste se misto poplacavani po ramenech jak jste s tim plebsem zase zatocili a ukajenim se nad tim jak se bezbranne vzteka, zkusil nekdo to vlakno obnovit udelali by jste pro vyreseni/uklidneni situace vic... ale chapu, jak uz tu nekdo trefne poznamenal, bylo by to brano jako projev slabosti...

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

08.12.2010 15:28

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

jomekabi píše:Na strelnici (ci v jakemkoliv jinem klubu) take platis vstup, ale nebudes-li se chovat dle pravidel, vyhodej Te. :wink:


Co je to za zduvodneni? OT bylo regulerni soucasti tohoto fora, zadne aktualne platne pravidlo to vlakno neporusovalo!

Uživatelský avatar
MRAK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 228
Registrován: 10.11.2007 18:59
Bydliště: Sever

08.12.2010 15:32

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Stále jsem tu na návštěvě a stále se slušně chovám. Nechci prudit, jen si chci udělat ten správný obrázek.
Rád bych tedy reagoval na tuto větu:

offtopic nebyl a nebude zrušen, jen zredukován o vlákna nesouvisející se zbraněmi, střelivem,.......


ve velikosti pozemku se alespoň něco ze zbraní objevilo, ale například tady : vodni-dymka-t7212.html
jsem zbraně marně hledal ...... a přesto tu je, volné, fungující .... nikomu nevadící, nemaže se .....

můžete mi to MODI prosím nějak rozumně vysvětlit?

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

08.12.2010 15:59

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Tohoto konkrétního vlákna je mně opravdu líto, našel jsem v něm zmínky o věcech, které mě dřív ani nenapadly. Tak to prostě je, když se lidé sejdou a vyměňují si názory. A podle toho mého, pokud z tohoto fóra bude jen úzce specializované výhradně zbraňové, kde bude mazáno všecko, co se přímo technicky nedotkne zbraně, tak zanikne. Většina lidí se přijde tak maximálně podívat na burzu, když budou chtít něco prodat nebo koupit, pak na vlákno ke kousku, který si tam vyberou, a vrátí se za rok, až budou kupovat/prodávat něco dalšího. Tím pádem z toho bude fórum velmi úzce zaměřené a návštěvnost tomu bude odpovídat.
S těma "zbytečnýma kecama okolo" vzniká přesně to, co chceme vybudovat, tedy komunita. Komunita střelců, kterou v dnešní době zoufale potřebujeme. Střelců, kteří se budou znát, budou si povídat, vyměňovat názory, setkávat se, stírat rozdíly mezi myslivci, sportovci, obranáři.
Napadá mě paranoidní "Cui bono?"
Zjednodušeně - smazání a následný zákaz těchhle tzv. nesouvisejících věcí je podle mě velká chyba, která uškodí jak serveru, tak následně v delším horizontu střelecké komunitě.

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

08.12.2010 16:00

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Jomekabi- pristupuji na tvoji argumentaci. Ktere ze soucasnych pravidel bylo poruseno ve vlakne velikost pozemku ? Nova pravidla jeste neplati, nikdo s nimi nebyl seznamen, ale mazat se uz zacalo.

Uživatelský avatar
viktorcistic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 21.01.2004 11:30
Bydliště: Praha

08.12.2010 16:00

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

floky píše:Tak to že sme tu na navšteve a mali by sme držat huby je nezmysel. My tu nie sme na navšteve, my sme to tu vytvorili. Všetky prispevky ktore su tu, napisali diskutujuci. Takže to, že som tu na navšteve a mam držat hubu je nezmysel....

Celu "hodnotu" stranky tvoria diskutujuci...nie nejaky Miton, ani žiadny moderatory ktory si z toho spravili svoju monarchiu...



Opravdu máš pocit, že svými příspěvky tvoříš a obohacuješ komunitu střelců....že to tady jako že tvoříš ?!?

Floky - 30% příspěvků v OT
Otík - 51% příspěvků v OT
Pufík - 30% příspěvků v Událostech (nebo-li OT)

Uživatelský avatar
viktorcistic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 21.01.2004 11:30
Bydliště: Praha

08.12.2010 16:02

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

MRAK píše:
ve velikosti pozemku se alespoň něco ze zbraní objevilo, ale například tady : vodni-dymka-t7212.html
jsem zbraně marně hledal ...... a přesto tu je, volné, fungující .... nikomu nevadící, nemaže se .....

můžete mi to MODI prosím nějak rozumně vysvětlit?



Sraček v OT je 38 stran. Začínáme odzadu, i k tomuto tématu se dostaneme

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

08.12.2010 16:12

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

bylo jich 61 stran
on si asi někdo myslí že zmizí naráz mávnutím proutku

Uživatelský avatar
viktorcistic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 21.01.2004 11:30
Bydliště: Praha

08.12.2010 16:12

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Tparanoik píše:Páni moderátoři, dělejte si co chcete. Jen připomínám jednu věc. Miton koupil server za účelem výdělku. Výdělek závisí na počtech zobrazení reklam. Podle mne zrušením OFF-TOPIC a nestřeleckých událostí přijdete minimálně o polovinu návštěvnosti. A když nebude výdělek, MITON to sponzorovat nebude, tak stelectví prostě a jednoduše zmizí. A smáznout vlákno které mělo vysokou návštěvnost a nebyla to úplná pitomost je podle mne hloupost. Vlákna se tu vždycky jen zamykala.



Pokusím se Ti naznačit jeden z posledních trendů marketingu. Od doby Facebooku se svět MKT poněkud změnil. Oni vytvořili naprosto unikátní systém mikrokomunit, naprosto očištěných od balastu. Tzn pokud inzerent chce zacílit svůj produkt do nějaké skupiny, tohle je naprosto ideální situace, kam zaslat prezentaci svého produktu. Inzerenti si na to velmi rychle zvykli a vyžadují stejný přístup. Komu dají peníze - skupině 1000 uživatelů očištěných od balastu, nebo skupině 3000 uživatelů, kde naprosto netušíš, jaký je jejich potenciál ? Jaká asi bude výtěžnost ? Kde se bude prodávat lépe ?

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků