Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

06.02.2007 20:19

V tom případě i pozvánka na závody je komerce, protože přijde více lidí, více jich zaplatí startovný a pořádající klub vydělá více peněz.

I "malej LOSík" když zahoukají sirény je komerce,protože tam každej kdo přijde zaplatí kilo, i sraz u FOXe je komerce, protože se nechá vydělat tomu kdo připraví raut.......

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

06.02.2007 20:23

:wink: :mrgreen:

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

07.02.2007 0:53

co z toho co jsem napsal nechapes?
myslim, ze to co povazuji za komerci ktera mi tu vadi je v mem prispevku naprosto jasne

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

08.02.2007 10:26

alfonss píše:V tom případě i pozvánka na závody je komerce, protože přijde více lidí, více jich zaplatí startovný a pořádající klub vydělá více peněz.

I "malej LOSík" když zahoukají sirény je komerce,protože tam každej kdo přijde zaplatí kilo, i sraz u FOXe je komerce, protože se nechá vydělat tomu kdo připraví raut.......


Hele i tenhle web je v podstatě komerce :-)

Jen tak mezi náma, sraz nebude nic pro nás finančně zajímavé - spíš organizačně náročné, a to, jestli se najíme tam, nebo komerčně podpoříme nějakou hospodu poblíž je taky komerce.....?

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

08.02.2007 17:37

ano Foxi, takto to beru. té komerce je tady spousta a zůstává dál. Je to proto, že jsou to pro nás informace a žádná není formou inzerátů, proto mě to naštvalo, když jsem chtěl nějaké informace a můj dotaz byl smazán, že je komerční. já s aegisem ani z Radkem Libovickým nemám nic společného než to, že vím že jsou, něco málo z toho co dělají a dokážu si najít jejich webovky, tam ty komerční informace. tady jsem chtěl získat ty nekomerční - žádný z nich mi neřekne na své produkty nich špatného. Je to úplně to samé, jako když se tady někdo zeptá na nějakého zbrojíře, jestli je dobrý. Je to úplně stejné. Že si sem dal info i někdo od RL (nebo on sám?) za to nemohu, moje chyba byla, že jsem uvedl konkrétní údaje (a jen na dotaz Jimiho). Proto vidím ten nepoměr. Tady nejde o to co je a není komerce, protože jak říkáš, téměř celý web je komerce, ale to, že to PiDiBi ani neuzná, že by jednou nemusel mít úplně pravdu. Já vím, že web je "jeho", ale dělá jej snad pro lidi. Opravdu nevím, kde jinde se zeptat na reference (jedině konkurenční fora). Ke všemu se dá totiž přistupovat různě. Sakra a to jsem řek, že už na to kašlu, že se k tomu nevyjadřuju a zas o tom budu kecat. Asi je to tím, že vidím souhlas (alespoň částečný) i u jiných. Jinak alespoň nějaké info dostávám na MG, což je pro mě potěšující.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

08.02.2007 21:39

SW_FOX píše:
alfonss píše:V tom případě i pozvánka na závody je komerce, protože přijde více lidí, více jich zaplatí startovný a pořádající klub vydělá více peněz.

I "malej LOSík" když zahoukají sirény je komerce,protože tam každej kdo přijde zaplatí kilo, i sraz u FOXe je komerce, protože se nechá vydělat tomu kdo připraví raut.......


Hele i tenhle web je v podstatě komerce :-)

Jen tak mezi náma, sraz nebude nic pro nás finančně zajímavé - spíš organizačně náročné, a to, jestli se najíme tam, nebo komerčně podpoříme nějakou hospodu poblíž je taky komerce.....?


Bylo to myšleno obrazně, samozřejmě že vím že s tím máte spoustu starostí a že z toho nezbohatnete, stejně tak jako nezbohatne Trigger z naší stokoruny.
Jen mě přišlo opravdu zvláštní smazání toho tématu, Missak sháněl informace (dle mýho korektním způsobem), nedělal nikomu žádnou reklamu.


Reklama

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

08.02.2007 21:52

alfonss dík za podporu, ale nech to plavat. holt jsme si všichni "rovni" :twisted: a všem je měřeno stejně, ale asi až tam "nahoře"

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

09.02.2007 9:03

tak tn thread zaloz, ale bez odkazu a bez terminu

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

11.02.2007 5:17

Missak: Zjevně se pleteš. Rozhodně si zde nejsme všichni rovni, neboť tento server patří PiDiBimu, proto co on tady řekne, to platí. O demokracii nebo principu rovnosti obecně tady nikdo nemluvil.

Je to velice jednoduché.

Všichni ostatní zde jsou hosty.

Vidím že jsi přispěl, to je dobře, stejně tak spousta ostatních (včetně mě). Stále ale platí to, že jsme tu jen hosty.

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

11.02.2007 17:16

to máš sice pravdu, že forum je PiDiBiho dítě, já mu ho neberu, ale nedělá ho jen pro sebe, ale pro nás, pro "hosty". Bez hostů a sponzorů ...... :?: Je to kompromisu a toleranci. Sponzorský dar dávám mimo jiné s vědomím, že tady najdu to co potřebuji a proto chci, aby to tady fungovalo bez problémů (alespoň finančních). Když o tento pocit přijdu, dám i příště? A budu sám? Možná ano, možná ne. Nemyslím to v žádném případě jako nějaký nátlak i když to tak zní, ale jako námět k zamyšlení. :idea:

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

11.02.2007 19:32

jen pro to, ze to delam pro lidi nehodlam slevovat ze svych pozadavku, dokud je dost lidi kterym takto nastavene podminky nevadi tak nemam duvod s tim nic delat

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

15.02.2007 1:29

MISSAK: Vzdy je to jen o tom, jestli se najde dost lidi co ma zajem ... Zatim to vypada, ze rozhodne ano.

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

15.02.2007 15:39

Já jsem jen rád, že je zájem. Pro mě je to zde na informace TOP1 a nechci to měnit. Ale někdy i špatný přístup může zájemce odradit. Dělám v obchodě, tak o tom snad něco malinko vím.

Uživatelský avatar
jirkakotula
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 113
Registrován: 01.01.2007 14:35

18.08.2007 23:42

Nezdá se vám tzv."necitovat předcházející příspěvek"pro váš neprospěch.Podle mýho,to zhoršuje rychlejší a konstruktivnější komunikaci mezi pisateli.Samozřezmě uznávám zkušenosti s dlouhopřispívateli,ale zdá se mi,že někteří moderátoři,až přespřílíž skoro až zbytečně zasahují do docela dobré až i konstruktivní diskuze a tím ji naruší a vlastně i dá se říct zkončí.Každopádně nechci jim brát strašně veležítou úlohu dohlížet na toto forům,ale skoro bych se přimlouval za jejich profesionální nadhled a nechal bych tomu trochu volnější průběh(někdy stačí dvě slova které se netýkájí tématu a hned je to důvod k pranýřování )Každopádně si vás všech vážím(co to spravujete)a držím palce ale někdy je to na mrvticu. :D

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

18.08.2007 23:48

Necitování přímo předcházejícího příspěvku je určitě vhodné, protože jinak je ten samý text 2x hned nad sebou a zbytečně to znepřehledňuje stránku...
Co se OffTopicu týče - asi těžko bude nalezena hranice zamlouvající se všem... Ale jde o to, že fórum by nemělo být jen okamžitá diskuse, ale i databáze informací, tj. mělo by se v něm dát dobře hledat. Když se diskuze brzy přesune od tématu, zpětně se pak informace špatně dohledávají.
Když je ta OffTopic diskuse co k čemu, tak (alespoň já) to rozdělím, než aby se to mazalo. Ale aby se plus-minus jednalo o to co stojí v předmětu vlákna.

Uživatelský avatar
jirkakotula
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 113
Registrován: 01.01.2007 14:35

19.08.2007 0:23

Skoro bych to v OFTOPICU bral,že by to bylo trochu volnější kvůli tomu to bylo zřízeno(a to se cení jinde to nemají)ale jak někteří už nastínili,že se chtějí tak trochu vykecat a tomu bych dal taky váhu a trochu té volnosti v mezích zákona. :D

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

19.08.2007 7:22

pokud jde o netolerovaní citací, jedná se především o citace bezprostředně předcházející
většinou není nutno citovat ani pokud jsem X-tý reagující, pokud reaguji na totéž co předešlí
je to požadavek, jež vyplynul evolucí fóra, jinak by to tady mohlo vypadat třeba takhle:
lehky-a-maly-s-w-t276.html

Uživatelský avatar
jirkakotula
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 113
Registrován: 01.01.2007 14:35

19.08.2007 9:55

Jo,máš pravdu,je to dost legrační situace :D :D :D

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.08.2007 11:32

to je diskuze z roku 2004 :) kdy tu byl takovy volnejsi rezim :)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.08.2007 11:33

offtopic je seice ofttopic, ale v threadu by melo byt to o cem je nazev vlakna, zadnej chat
a co ensnasim i v offtopic jsou prispevky za ucelem vyprovokovat hadku
typu: "pes patri jen do kotce"

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník