Uživatelský avatar
MRAK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 228
Registrován: 10.11.2007 18:59
Bydliště: Sever

08.12.2010 1:14

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

VIKTORCISTIC:
s tím cos napsal nejde polemizovat, protože si narozdíl od nás můžete jako modi prosadit svou a nám nezbývá, než to přijmout, nebo odejít, ale bylo nutné to téma rovnou odstranit? nestačilo ho zamknout?
(O co víc je přínosné mnou zmíněné téma fousy, které zůstalo zachované?)
Moc tomu výběru nerozumím .....

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2441
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

08.12.2010 1:18

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Glock:

Proč by měli mít zájem? Pro ně je to jen jeden z mnoha projektů, tady navíc jeden z těch bezúdržbových.
Na rozdíl od těch, kam bylo potřeba obsah krást, se tady o obsah i správu starají uživatelé sami.

Uživatelský avatar
Radek07
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 321
Registrován: 13.11.2006 19:28
Bydliště: Brno-venkov

08.12.2010 6:02

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

OT k tomuto fóru prostě patří - jako ty zbraně. Za ty roky co zbraně vlastním, už je nějak nemám takovou potřebu probírat, jak daleko dostřelí, co tuning, co střelivo - už to prostě vím.

Podívám se na střelecké akce, případně události a jdu si pokecat do OT.

BTW - "Velikost pozemku" se stalo díky několika diskutujícím velice hodnotné a zajímavé vlákno.

A jak už tady bylo řečeno kdo OT nechce číst, tak ať tam neleze.

lz
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 76
Registrován: 08.04.2009 9:14
Bydliště: ZM

08.12.2010 7:59

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

prepáčte, ale naozaj sa to nedalo inak? osobne by som si tiež rád stiahol to, čo tam bolo napísané. to že sa téma zrušila bez toho aby nám táto možnosť bola daná, mi pripadá dosť nefér. ˇAno, je pravda, že majitel si može so svojimi stránkami robiť čo chce, ale ....to čo tam bolo uvedené nie sú názory/znalosti/skúsenosti iba majitela - alebo sa mýlim? Neviem ako ostatní, ale ja si nerobím zálohy alebo kópie dvakrát do týždňa. Tak trochu som sa spoliehal na solídnosť prístupu k nám členom - no čo už, moja chyba. Nehnevajte sa na mňa, ale toto je podľa mňa, ale to čo ste tu predviedli je príklad nesolídneho, arogantného, Lipšicovského jednania - veď čo tam po členoch ktorí tam prispeli alebo tému navštevujú...
Uvítal by som, keby sa téma znova sprístupnila - ak vadí linkovania alebo je premazávania príliš - prečo vlákno jednoducho nechať zamknuté - myslím si že takto to už v zopár prípadoch fungovalo - tak prečo nie teraz?

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

08.12.2010 9:37

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Viktorcistic: ...mame to tedy chapat tak ze Velikost pozemku je nenavratne v tahu nebo se to nekdo z MODu snazi jeste nejak poresit (treba zaloha databaze, admin apod)? Myslim ze dost uzivatelu by tento vstricny krok ocenilo...

Proti rozhodnuti udelat z toho ciste odborne forum bez jakehokoliv OT v podstate nic nemam ale co se zpusobu provedeni tyce tak je to takove no debilni... sebevetsi kokotiny se vetsinou jen zamkly ale vlakno ktere ma pres 100 stran se odstrani :roll:

Cas ukaze zda toto rozhodnuti bylo pro forum prinosne, osobne o tom (vzhledem k tomu ze OT bylo pekne oddeleno) dost pochybuji...

Uživatelský avatar
veiko
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 354
Registrován: 11.03.2010 16:48
Bydliště: Ostrava

08.12.2010 10:23

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Mrzí mě že je vymazáno, stačilo zamknout. Byli tam velmi užitečné informace, které byli dost odborné. Pokud by téma bylo vráceno třeba na týden, lidi by zazálohovali a pak neřekli ani popel. Já mám zazálohovaných asi stránky 1-70. To už o něčem svědčí. A rád jsem stránky četl, protože mi vyvrátili některé mé názory, např. schovat se v pevnosti a něčím málem jsem mohl i já i jiní přispět. Je to takový polo sci-fi svět který se nám líbil. Co by, kdyby?

Pokud to chcete trvale uplně smáznout a ani jste to nedali chvíli před vědět, tak to alespon týden dejte zpět, je to slušnost vůči lidem tady.


Reklama

Tparanoik
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 107
Registrován: 10.01.2010 15:59

08.12.2010 10:54

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Páni moderátoři, dělejte si co chcete. Jen připomínám jednu věc. Miton koupil server za účelem výdělku. Výdělek závisí na počtech zobrazení reklam. Podle mne zrušením OFF-TOPIC a nestřeleckých událostí přijdete minimálně o polovinu návštěvnosti. A když nebude výdělek, MITON to sponzorovat nebude, tak stelectví prostě a jednoduše zmizí. A smáznout vlákno které mělo vysokou návštěvnost a nebyla to úplná pitomost je podle mne hloupost. Vlákna se tu vždycky jen zamykala.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

08.12.2010 11:38

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

reklama na cílenou skupinu je hodnotnější než rozhazování letáků z okna, byt je to okno na náměstí, kde chodí spousty lidí (nebo taky jen čumilů)
fajn místo na pokec o ničem je např facebook a je to bezplatný :!:
potažmo, pokud si někdo zaplatil za registraci zde, zřejmě to nebylo za poskytnutí prostoru k debatám o zácpě, houbách, nudlích offroadech apod.
offtopic nebyl a nebude zrušen, jen zredukován o vlákna nesouvisející se zbraněmi, střelivem,.......
události střelecké i nestřelecké, stejně jen kopírují zpravodajské servery a ty obvykle prostor k diskusím poskytují
střelecké zůstanou ale jen cca 1 rok aktuální (čili namísto 60 stran cca 10) kauzy NO či KN zůstanou také a to do jejich uzavření

btw zřejmě ještě pár jedincům nedošlo, že svoboda slova v EU skončila dne 28.11.2010, kdy vstoupilo v platnost Rámcové rozhodnutí Rady číslo 2008/913/JHA z 28. listopadu 2008

Uživatelský avatar
Willy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 187
Registrován: 26.03.2006 1:06

08.12.2010 11:50

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Taky mi přijde tohle řešení jako hodně nešťastný a dost neuvážený, spíš jako "hurá akce". Je to podobný jako když přijde zákazník do hospody (která je primárně určena ke konzumaci nápojů stejně jako toto forum je určeno především k informacím o zbraních) a hospodskej by na něj houknul klasickou větu "chlastej a drž hubu" nebo sem nechoď ! Chtěl bych vidět kdo by do takové hospody chodil?! Jde přece o komunitu lidí, kterou spojuje vztah ke zbraním. To ale neznamená že si nemají co říct mimo téma. A pokud jsou ze všech koutů země jiné řešení nemají. Kecat někde na jiných forech, kde se nepotká tolik lidí se stejným zájmem je nesmysl a je to krok k porušení celistvosti této komunity a její zkáze. Skoro mi vyvstává na mysl věta "pokud nemyslíš jen na zbraně tak sem nelez", je to tak myšleno, je to rozumné?
Chápu že Miton je majitelem a může si tu udělat co chce, ale uteče mu návštěvnost a tím i zisky. Jako podnikatelský je tento krok velmi špatný.
Stále nemůžu pochopit podstatu tohoto jednání, to vám jde o to místo na disku, které dotčená témata zabírají??? Myslím, že v tom případě by se našli jedinci, kteří by se na ten disk složili.
PiDiBi sice vlastnictvím už s tímto serverem nemá nic moc společného, ale zajímal by mne jeho názor stejně jako oficiální názor Mitonu.

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2441
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

08.12.2010 11:59

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

4mike píše:offtopic nebyl a nebude zrušen, jen zredukován o vlákna nesouvisející se zbraněmi, střelivem...

Tahle debata jde jinak úplně mimo mě, ale konkrétně toto souvětí mě koplo do hlavy jako úžasný pleonasmus. :D
Offtopic na zbraňovém fóru je totiž podle definice zastoupen *jenom* vlákny, nesouvisejícími se zbraněmi.
Naposledy upravil Justinian dne 08.12.2010 11:59, celkově upraveno 1

Eladrin
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 213
Registrován: 25.04.2006 10:49

08.12.2010 11:59

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Komunita, které zakážete OffTopic témata umře. Lidi si dřív nebo později řeknou vše, co chtěli, nováčci se odkáží na funkci hledání (kdo by se s tím psal znovu) a novinek kolem zbraní (zvláště těch lehkých) je minimum. Byl jsem už svědkem "úpadku" vícero odborných fór a mohu říci, že tahle "snobárna" snad nikdy nikde nefungovala.

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

08.12.2010 12:12

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Napsal jsem to uz ve vlakne, ktere je ted zamceno, tak jeste jednou:

Byvaly doby, kdy se tu debatovalo hlavne o zbranich a strileni, a obcas jsme si "odskocili" jen tak pokecat. To bylo fajn. Ale v posledni dobe se to zvrhlo v pravy opak, jenom same cancani a nic jineho. Proto chapu snahu modu udelat v tom trochu poradek, plne s nimi souhlasim. Ovsem je mozne, ze pro zacatek si nevybrali zrovna to nejlepsi tema (nevim, sam jsem tam nechodil). Asi by bylo nejlepsi se dohodnout na nejakem kompromisu - vy omezte to hospodske tlachani na nejakou rozumnou miru a my se smirime s tim, ze obcas se tu mluvi o veceh, ktere nas nezajimaji.

Samozrejme nejakym vseobecnym referendem k tomu nedojdeme. Proto nechme na modech, at daji dohromady nejaky rozumny system, a pak se uvidi. Jelikoz nektere mody znam, vim ze to jsou rozumni lide a ze prijdou s necim, co bude pro vetsinu prijatelne.

Uživatelský avatar
Joezbrna
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 833
Registrován: 20.11.2008 11:20

08.12.2010 12:17

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Tohle vlákno se zase začíná zvrhávat v diskusi, zda je dobře udělat z Střelectví odborný server nebo tu nechat tlachárnu. Příznačné :mrgreen:

Můj první a doufám poslední příspěvek na toto téma: Odvážné - a věřím, že promyšlené - rozhodnutí. Fandím vám. Bez ironie.

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

08.12.2010 12:17

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Stale nechapu, proc Vam vadi offtopic, kdyz do nej nemusite chodit..

jomekabi jestli to nebude tim, ze odborna temata se "vycerpala"

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

08.12.2010 12:22

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Justinian
offtopic jakožto jinam tematicky nezařaditelné, se zbraněmi ...... související
např debaty o miliardových kontraktech naší armády, zbraně a ženský, .....
každopádně temata čistíme WC, nadávání na nadřízené apod tam 100% nenajdete

Pleonasmus: Použití více slov než je nezbytné k sdělení významu
nějak nechápu, co jsi tím měl na mysli (ikdyž jsem poposednul)

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

08.12.2010 12:24

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

NAVRH: Modi kontaktujte prosim Mitonaky, at se vyjadri. Pokud oni nereknou jednoznacne ano nebo ne, udelejeme hlasovani a uvidi se kdo to tu jak chce.

Uživatelský avatar
Wojtyla
 
Příspěvky: 514
Registrován: 28.06.2006 13:24
Bydliště: Praha

08.12.2010 12:32

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

<OT>

přátelé prosím pokud máte někdo zálohu "velikost pozemku" prosím žebrám pošlete mi to na mejl

</OT>

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

08.12.2010 12:36

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

onyx
copak si vážně myslíš, že by to modi spáchali na vlastní pěst :shock: :D :D

pro naše předky byla technická revoluce ukončena paní lokomotivou, pro jejich prapředky pazourkovým nožem
někdo zvládne matematiku ZŠ, někdo z ní má doktorát a nepovažuje ji za mrtvou vědu
pro někoho je hrnec nádoba s večeří o daném obsahu, pro někoho bude zajímavá i chuť obsah, pro dalšího třeba i technologický postupy vaření
toliko k vyčerpání, nenapadá mne polopatističtější vysvětlení toho, kam se dá až zajít

Uživatelský avatar
urquell
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 29.10.2007 17:02
Bydliště: Západní Čechy

08.12.2010 12:38

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Na rozdíl od jiných serverů jsem i zde v OT tématech registroval výzamně vyšší zastoupení příspěvků poučných, díky kterým jsem si rozšířil obzory nebo jsem se jen pobavil. A vůbec mi z hlediska uživatele nevadilo, že se nevztahují k optimální navážce prachu nebo termínům soutěží v BR. Nějakou zvláštní shodou je asi mezi návštěvníky střeleckého fóra více lidí, co to mají v hlavě srovnané a jsou schopni druhé obohatit dobře formulovanými názory, nežli je tomu u jiných fór - s pseudodiskusními a nevkusnými výlevy různých bezmozků na no*inky.cz apod. je to absolutně nesrovnatelné. Fórum jde dál, tento moderátorský počin se řadě uživatelů nelíbí, spousta jiné užitečné práce modů zase zůstane bez zaslouženého povděku, takže tak.

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

08.12.2010 12:41

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

4mike ani bych se nedivil :lol:

jestli to rozhodli Mitoni, tak by bylo fer a slusne o jejich rozhodnuti informovat

Wojtyla take bych prosil jedenkrat

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků