ARES
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1198
Registrován: 28.06.2005 15:28
Bydliště: Zlín

05.02.2007 0:50

Osobně si myslím, že to Proden zamýšlel jako domluvu kohokoli, kdykoli na jakoukoli akci. Jednak by to bylo v jednom tématu a jednak by to asi fakt pomohlo lidem co se nemají jak někam dopravit. Myslím že to nebyl zlý nápad

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

05.02.2007 0:52

Nebyl to špatný nápad na MZ, ale sem je potřeba jiný model. Je to jiný systém diskuzí.

PRODEN: To smazání souvisí s tím, že tady je systém threadů, který se konečně začíná dodržovat. To znamená že NEbudou diskuze o 50ti stránkách, kde se nedá vyznat, ale budou krátké diskuze, vždy k danému tématu. V těchto diskuzích budou offtopicy promazávány.

V tomto kontextu bylo celý ten thread offtopic.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

05.02.2007 1:11

smazal jsem to já a jak vidím už nemám co vysvětlovat, kolegové to vidí stejně
nová akce= nový tread
krom toho na tuhle akci už jsou tuším dokonce tři :wink:

Proden
 

05.02.2007 1:14

premek >
oki - jinej řád respektuju ... jen doufám že se "mrtvý" témata ve fórech budou mazat aby to co nemá bejt v diskuzi nevznikalo tam ... :wink:

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

05.02.2007 1:27

Pokud mrtvými myslíš uzavřená nebo dořešená témata, ta se do propadliště dějin přesouvají sama, neboť je zde řazení podle věku posledního příspěvku a nikoliv abecední.
Offtopicy uvnitř nepatřičných diskuzí jsou mazány nebo, pokud mají nějakou hodnotu, přesouvány do samostatných threadů.

Proden
 

05.02.2007 14:37

mno ... a co když se "Doprava" založí jako nový fórum třeba v kapitole střelectví? podobný pravidla jako burza, bez diskuze jen nabídka a poptávka s domluvou přes PM, ICQ či e-mail

podumejte admini :wink:
Naposledy upravil Proden dne 05.02.2007 14:47, celkově upraveno 1


Reklama

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

05.02.2007 16:12

doprava na aktualni akci patri dle meho do treadu o té dané akci a nikoliv do samostatneho treadu

Proden
 

05.02.2007 16:18

4mike >
a když se stane že někdo jede služebně někam a chce nabídnout možnost převozu? nebo si jede někam pro objednaný zboží a někdo by třeba jel s ním na čumendu? :roll:

... těch možností je spousty, nejde primárně o konkrétní přepravu na konkrétní akci, proto v duchu zdejších pravidel navrhuju samostatný fórum ve kterym se budou zakládat konkrétní témata

já si díky "dopravě" na MZ nemusel jet pro náboje do Zlína, dovezl mi je práglista a já si je u něho vyzvednul ... to je to o co mi jde, už to chápeš?

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

05.02.2007 16:30

na podobné obecné nekomerční nabídky je zde OT :wink:
pokud jde o svoz munice, už to existuje např:
objednavka-limit-nad-10-000-severni-morava-t2506.html

Proden
 

05.02.2007 16:41

4mike >
ehmm ... tak já nevim, nechápeš co myslím, nebo to nechceš pochopit? :roll:

končím zde tuto "plodnou" diskuzi a proberu to na srazu s lidma kterejm byl muj návrh adresovanej :wink:

Uživatelský avatar
Wojtyla
 
Příspěvky: 514
Registrován: 28.06.2006 13:24
Bydliště: Praha

05.02.2007 18:37

myslím, že jeden thread na tohle tema by mohl vzniknout, třeba v offtopic....je fakt že když pojedu z Prahy do Uherskýho brodu nechat ladit qwer, a napíšu to tam, tak nakej pražák me muže zneužít a napsat, hele stav se prosintě u Foxe von ti pro mě dá zápalky...nebo tak něco....

to by mohlo fungovat....samo je třeba dodržet to že tam nebudu psát že jedu do práce, ale tyhle výjmečný daleký cesty .....myslim že to stojí za zvážení....

jedno auditko kam by se to psalo....at se jede kamkoliv za jakymkoliv učelem - myšleno nekam daleko kam se normálne nejezdí....

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

05.02.2007 19:39

tak az budes chit do prahy v urcitej termin tak napises Jedu do prahy 10.2. nema nekdeo cestu? nebo tak neco

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

05.02.2007 20:10

vyjímečně se přidávám ke stížnosti na smazání threadu. Většinou beru občasné smazání OT příspěvku a kolikrát i počítám s tím, že tak bude učiněno. Tentokrát jsem ale dával jen na vědomí, že se chystá kurz v obranné střelbě a chtěl jsem vědět názor zkušenějších, zda má cenu tento kurz absolvovat (či jiný - za ten druhý nenesu odpovědnost). Až na dotazy okolí jsem dal přesnější informace. Chápal bych, kdyby byl smazán termín a konkrétní info o tomto kurzu, ale jinak to jako vlákno pro užitečnost (či zbytečnost, ale to určitě ne) těchto kurzů mohlo zůstat. Přece jen ta vzdálenost je pro mne dost velká na to, abych tam jel zbytečně. :(

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

05.02.2007 22:57

Missak
já jej nesmazal, což však nevylučuje, že bych tak neučinil, pokud bych si všimnul, že jde o komerční sdělení.
Bývá jaksi obvyklé, že pokud si někde hodlám dělat reklamu, že za to něco nabídnu
a pokud se nepletu nabídku na kurzy IPSC od A.Týce tu už taky těžko najdeš a důvod je stejný

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

05.02.2007 23:28

ty jsi to nebyl, podle upozornění, které se tam objevilo to byl"nejvyšší". Já to původně ani nedával jako komerční inzerci na rozdíl od RL, který si potom přidal svůj thread. Mě je jedno, jestli pojedu na A... nebo k RL nebo k někomu jinému (kdyby byl na Moravě bylo by to super). Já se jen slušně zeptal na názor těch, co to absolvovali, jestli to má cenu. Že o to měl zájem i někdo jiný a chtěl vědět více, tak jsem mu odpověděl. Stejně většina těch, co se o to zajímá, ví kde si má informace najít. Kdyby "ó nejvyšší" měl trochu dobré vůle, stačilo smazat konkrétní informaci o pořádání. Založil bych i nový thread, kde může být srovnání všech dostupných kurzů (já vím jen o těchto dvou), ale bojím se, že mi to opět někdo smázne jako komerci. Jak mám ale získat informace. Jako laik můžu považovat i upozornění na různé střelecké akce a soutěže jako komerční inzerci - za určitých okolností na tom může organizátor vydělat, ale přesto to beru jako důležitou informaci pro ty, kteří o danou akci mají zájem. Prostě se tentokrát při své beránčí povaze cítím dotčený. :twisted:

Uživatelský avatar
Jimi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1424
Registrován: 28.07.2006 19:09
Bydliště: Hodonín

05.02.2007 23:53

Na ty podrobnosti jsem se ptal já. Nenapadlo mě, že to bude považováno za komerci, naopak jsem to považoval za zajímavý příspěvek. Takže se oběma stranám omlouvám.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

06.02.2007 0:19

zatimco na soutezich a streleckych akcich stezi vydelas - jsou ruzne obranne kurzy cista komerce
uz jsem smazl kdysi A Tyce, ted aegis i RL
nemam jak rozlisovat co jeste komerce neni a co uz je, ta hranice je moc tenka a nejasna, takze sem si stanovil interni predpis mazat je bez vyjimky

zatimco takovej thread jak mam vyzkouseno prinese 5-10 zakazniku na kterych poradatel vydela tisice, ja z toho mam prd.
stacilo by aby poradatel kurzu zasponzoroval server a muze si ten thread sam otevrit

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

06.02.2007 16:44

ta hranice je dost tenká, jak tedy řešíš puškaře, prodejny, střelnice apod. já chci vědět pouze informaci co je dobré a co ne. a může se to týkat čehokoliv. i ti zbrojíři na tom potom vydělají a totéž prodejny. a přitom jde jen o to, že si dělají dobré (nebo špatné) jméno. takže zase se dozvím houby. takto bych asi do komerce zařadil 2/3 témat v Puškařství a spol.. :cry:

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

06.02.2007 16:57

u strelnic a puskaru je tezko rict jaky zisk jim diskuze tady prinese, je to dost dlouhodoba zalezitost, jednoho zakaznika za x mesicu? to nestoji za rec na druhou stranu tyhle ruzne komercni kurzy jsou kratkiodobe akce zamerene rpimarne na zisk - dam inzerat prihlasi se 10 lidi vydelam - to pro mne meritelne je
proste strelnice puskari ano, ruzne kurzy ne

Uživatelský avatar
Missak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 901
Registrován: 09.07.2006 17:20
Bydliště: Přerov

06.02.2007 16:58

jen bych ještě dodal - na jiném foru někdo přinesl obdobnou informaci - neurčitou, jen že se něco bude pořádat a sami moderátoři doplnili konkrétní údaje s tím, že informace je pro všechny a má být konkrétní. Já jen na ukázku, jaké mohou být rozdílné přístupy. Myslím totiž, že nám všem jde o společnou věc - umět se zbraní bezpečně zacházet i ve stresových situacích a aby nestřelecká veřejnost nás brala jinak než se jim většinou snaží nutit média. A na téměř všech informacích někdo vždycky vydělá. Asi bych tady nenašel téma (mimo vtipů), které by nebylo alespoň skrytě komerční. minimálně pro prodejce zbraní. a tím končím své výlevy, už jsem se vykecal, stejně to asi nezměním (jako v politice - a´t volím koho chci, výsledek stojí za...). Nebudu se tedy dál vyjadřovat a rozpoutávat nějaký flame. :|

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků