A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

30.06.2011 18:40

Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

ahoj, mam dotaz na ostrilenejsi kolegy, anebo popr policisty seznamene s problematikou - cekam na vydani ZP, jedine na cem to ted visi je ze na mistnim oddeleni stale nemaji muj vypis z rejstriku prestupku, pritom urednice na spravnim odboru jim to poslala do datove schranky jiz 20ho cervna :/...
Dle slov pani urednice to na 100% odeslo v poradku, nicmene policajti na mistnim oddeleni to stale jeste nemaji. Dle jejich slov, a v podstate nemam nejmensi duvod jim neverit (jsou naprosto v pohode, a je i videt ze sami maji pochopeni pro mou netrpelivost :) ), datove zpravy z prestupku jim jdou nejdriv nekam do Prahy, odtud ke krajum, a teprv potom na jednotliva oddeleni, tudiz nekde uvnitr Policie CR se to proste "zatoulalo". Chci se zeptat, pokud zde jsou insideri, jak tenhle proces vubec technicky probiha, a kde se stala chyba - jinak totiz nechapu, jak je mozne ze datova zprava muze pres sit putovat neuveritelnych 10 dni ??? ..
PS Jinak zadost o ZP byla podana nekdy 13 cervna, vim ze jeste zas tolik casu neuplynulo, nicmene vse ostatni jiz je davno pripravene (lustrace v rejstriku trestu apod)...

KITTbx
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04.06.2011 6:06
Bydliště: Ostrava

30.06.2011 19:24

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

No nepletu-li se, tak přestupky se zjišťují na příslušném Městském či obvodním úřadě.
Vycházím z toho co mi bylo řečeno, jo jste z Jihu (obvod) to bude brzo...

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

30.06.2011 19:39

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

ano,na mestskem urade, presneji receno na prestupkove komisi magistratu. Jih ne, rec je o Kladne.

KITTbx
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04.06.2011 6:06
Bydliště: Ostrava

30.06.2011 19:54

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Jih, to bylo na mne (můj měst. obvod) :-)
No tak to máte jako se vším na úřadě, je dobrý úředník a je ....., mají 30dní a pak...

glock69
 
Příspěvky: 530
Registrován: 27.12.2005 22:36
Bydliště: UH

30.06.2011 21:39

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Tak nevím, nám na úřad chodí žádosti od policie, soudů,..., většinou tam mají, že odpověď chtějí do 8 dnů. Snažíme se odpovídat do 3 dnů. Jen to zdržují datovky, než k nám dorazí, hned jsou 2 dny pryč..

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

30.06.2011 22:14

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

vsak jak rikam - z uradu to policajtum poslali uz 20ho cervna (pred 10 dny !), rikala to primo ta urednice co to osobne odeslala. Ale cetnici na kladenske pobocce Sluzby pro zbrane a bezpecnostni material to jeste nemaji - tudiz ta datovka se bud ztratila /coz pry neni mozne/, nebo se nekde toula mezi Prahou a Kladnem.. :/


Reklama

Uživatelský avatar
armytec
 
Příspěvky: 317
Registrován: 22.05.2006 17:27
Bydliště: KV kraj

01.07.2011 8:58

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Řešit kde je problém je zbytečný, stejně se nedozvíš kde to drhne, jednoduše počkej 30 dnů a dojdi pro průkaz. Zádrhelů na co se čeká může být klidně víc, ale ty datovky je fakt neštěstí. Trvají dlouho, a celej jejich sst je špatnej. myšlenka dobrá ale špatný provedení v práci je taky musíme používat ale je to hrůza jediný čemu to pomáhá že se nemusí doklad skenovat do elektronické verze spisu.

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

04.07.2011 22:06

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

brr, dnes jsem se byl pozeptat a prej stale jeste nic :/ me to normalne nejde do hlavy - jak je mozne, ze 20.6 odejde datovka (v podstate e-mail, dalo by se rict), a 4.7. to jeste koncovy prijemce nema...
A to prej nejsem sam...

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

05.07.2011 7:19

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

odpověď je jednoduchá - ta líná úřednice to prostě ještě neposlala a jelikož není z tvé strany zkontrolovatelná, může ti tvrdit co chce. pokud chceš na ni trochu dupnout, obrať se s dotazem na fungování datových schránek na tajemníka tvého úřadu

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

05.07.2011 10:11

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

ta lina urednice je moje znama, a 100% to poslala jeste toho 20ho.. Videno na vlastni oci v jejim PC... Ted ona sama urguje policajty aby ji poslali opetovnou zadost, aby jim to mohla poslat znova..

Stejne tak na mistnim oddeleni sluzby pro zbrane policajti uz pry maji pro me vsechno davno pripravene, a cekaji jen nez jim dojde ta DZ s mym vypisem z prestupku, aby mi to hned mohli dat..

glock69
 
Příspěvky: 530
Registrován: 27.12.2005 22:36
Bydliště: UH

05.07.2011 15:37

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Problém je, že DZ se posílá většinou na krajské ředitelství, odkud je přeposílají na podřízené útvary. A ne jednou už nedoputují..
Takto máme problém s jedním úřadem práce, který po nás chce info přes datové zprávy, pak nám posílají urgence a stěžují si, že jsme jim nevyhověli. My jim znovu posíláme to, co jsme už odesílali na první žádost. Jen to musíme znova vypracovat... Je to jak u b...ch na dvorečku. Pak jim zavoláme, jestli to nestačí poslat jednou nebo jestli tam byla chyba a dozvíme se, že oni jsou detašované pracoviště a datovky se jim ztrácí pořád..

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

05.07.2011 16:12

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

tohle docela i chapu, ale 14 dni mi pripada jako dost extrem... pochopim 2-3 dny, ale dva tydny ? Nemluve o tom, ze mi minuly tyden policajtice rikala, ze jim treba stale nedosly DZ ze 7 cervna, coz uz vubec nechapu...

PS a jo, vzpomnel jsem si, provozovatelem datovych schranek je Ceska posta - no pak vlastne ani neni divu ..blee..

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

05.07.2011 16:32

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Přesně tak. Ono když když pomyslíš třeba že když si objednáš na nějakým e-shopu a oni ti to pošlou Českou poštou, nebývá výjimkou, že to dorazí za 14 dní, kdežto nestátní kurýrní služby doručí do 48h. Nedivím se že v ČP nedokážou doručit ani elektronickou poštu včas. Je to bordel.

sokolik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28.10.2010 22:17
Bydliště: Praha

06.07.2011 23:37

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Pro A.K.: Ač Tě chápu (protože jsem v čekací době na ZP byl taky hrozně nedočkavej), s odstupem času jsem svojí nedočkavost zhodnotil jako nadbytečnou.. Pokud nežiješ ve šťastném kraji, nebo nemáš na zbraních skutečného známého, jsou veškerý snahy o urychlení zbytečný.. Takže, proč pátrat po tom, jestli někdo blbě kliknul myší, nebo to blbě poslal, když jim stejně ještě nevypršela zákonná lhůta pro vyřízení? Prostě si ten měsíc počkej a jdi tam "najisto". Pak se domáhej svých práv, cokoliv předtím je stejně jen pruda a imho zbytečné tlachání.
Sorry, jen můj názor.. :wink:

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

07.07.2011 7:49

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Přidávám se k sokolíkově radě a ještě jí doplňuji o můj názor, že v žádným případě nebuď na příslušníky na oddělení nikterak prudérní. Budeš tam totiž čas odčasu chodit a když si je nakrkneš, může se lehce stát, že když tam bude někdo mstivý, bude zákonných lhůt využívat i při registraci zbraně nebo vydávání nákupky. a to by se ti dozajista nelíbilo. : :) wink:
takže v klidu.... šecko bude :)

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

07.07.2011 15:53

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

tak v podstate ani nemam duvod prudit - ti pracovnici jsou naprosto v pohode, ze nekdo nekde neumi poslat maila ci nastavit server tak aby ten system vubec fungoval asi neni jejich chyba.. A nejsem blbej a plne si uvedomuji ze asi neni dobre je zbytecne nasirat ;)

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

12.07.2011 16:15

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

....
tak udalosti dostaly rychly prubeh - vcera (v pondeli) rano jsem volal na reditelstvi PCR Stredoceskeho kraje, tam jsem se prokousal k moc ochotne pani z datoveho centra, ta mi zjistila, ze z prestupkove komise vypis dostali jeste toho 20ho, ale stale nemaji vypis z Odboru zivotniho prostredi - ktery eviduje prestupky na useku myslivosti atd.. Hned na to ta pani volala na uvedeny odbor, kde ji bylo slibeno ze to neprodlene poslou, ze Pan Urednik racil byti 3 tydny na dovolene, ja se tam jeste pro jistotu rozjel osobne - a pan urednik sam osobne nesl na policii stos vypisu pro dalsich asi 40 nestastniku, co marne cekali na ZP.
Hned dalsi den (dnes dopol) jsem si mimo uredni hodiny na zavolani prisel pro hotovy ZP a nakupky na tacticala a 75ku.
Kratke shrnuti - 1 linej urednik dokaze uspesne sabotovat praci dalsich 10 lidi.. :/

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

12.07.2011 17:22

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Jen na okraj - myslím, že jde o opis, nikoli výpis z trestního rejstříku, viz link.
(ano drobnost, ale vy se taky často vztekáte, když laik řekne zbrojní pas :D )

selag
 
Příspěvky: 556
Registrován: 08.06.2005 13:45
Bydliště: Vysočina

13.07.2011 7:09

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

Byla dodržena lhůta pro vydání ZP? Dle tvých vyjádření byla.... tak o co jde?
Kratke shrnuti - 1 linej urednik dokaze uspesne sabotovat praci dalsich 10 lidi.
Nepsal si náhodou, že měl úředník 3 týdny dovolenou? Co je na vybírání dovolené líného?
Problém nebude v lenosti úředníka, ale možná v organizaci práce úřadu - zastupitelnost lidí.

A.K.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 18:26

13.07.2011 19:52

Re: Vypis z rejstriku prestupku - proc to muze trvat ?

selag - ten urednik uz byl zpatky tyden, a sahl na to teprv pote co mu volala pani z krajskeho reditelstvi, ktere jsem predtim volal ja. Na mistnim oddeleni policajti rikali,ze na ten odbor ziv. prostredi poslali asi 10 urgenci - bez odezvy.
Ja mel zbrojak ve lhute - ale nekolika dalsim tu lhutu prave kvuli tomuto soudruhovi prodluzovali na 60 dni...

Další

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc / Spolehlivost a bezůhonnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků