Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

06.10.2011 17:05

V rokycanském baru zasahovala policie se samopaly.

V rokycanském baru zasahovala policie se samopaly

Rokycany - Se samopaly v rukou a s kuklami na obličejích vtrhli včera členové Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu do rokycanského sport baru Ural.

Zásah skončil až před druhou hodinou odpolední, kdy podezřelého z místa činu odváželi v poutech.
„Kolem deváté dovnitř vrazili maskovaní policisté, hlasitě křičeli, abychom si všichni lehli na zem,” líčila, jak prožívala dramatické chvilky jedna z devíti přítomných.
„Měla jsem hrozný strach. Natažení na podlaze jsme měli nad hlavami zbraně a vůbec jsme nevěděli, co se děje. Ještě teď se klepu,” svěřila se rozechvělá žena. Šest štamgastů a tři zaměstnanci byli na desítky minut uvězněni v inkriminované místnosti přibližně s patnácti členy protimafiánského útvaru. „Po delší době zkontrolovali moji totožnost a pustili mě ven,” dodala svědkyně.
Zásah Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu ovšem zdaleka nebyl u konce. „Jsou tady už od rána, nemáme ponětí, k čemu mohlo dojít,” sdělila pracovnice přilehlé lékárny. „Právě jsem projel okolo a viděl, že někoho u auta prohledávají,” doplnil další přihlížející.
Akce skončila až před druhou hodinou odpolední, kdy maskovaní muži odváděli podezřelého v poutech. „Ano, skutečně jsme na místě zasahovali. Bližší informace zatím nemohu sdělit,” konstatoval mluvčí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Pavel Hanták. Podle předběžných informací byl zatčeným údajně vyhazovač sport baru.
Tamější obyvatelé jsou událostí zaskočeni. Podle svědectví jednoho z nich se ovšem kolem podniku v poslední době začaly pohybovat podezřelé osoby. Ani před tím se ovšem nejednalo o klidné místo. Například v roce 2008 do Uralu vtrhla skupina mladíků, jež tvrdě napadla několik přítomných hostů.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak mě napadá - Jak se správně chovat při "rychlém" zásahu ?
A) Poslechnout a lehnout si na zem je blbost - může to být přepadení v hadrech od vietnamců
B) Zůstat jako jediný stát a dožadovat se služ. průkazu je blbost - nejspíš na mě všichni namíří...

Uživatelský avatar
Radgost
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 258
Registrován: 19.05.2009 13:51
Bydliště: http://forum.britva.cz

07.10.2011 17:50

Re: V rokycanském baru zasahovala policie se samopaly.

Nejsem odborník, ale v tomto případě stačí poslouchat co říkají, respektive na člověka řvou. Oni si už člověka zpracují i bez nějaké spolupráce. :-)
V případě, že se bude někdo dožadovat průkazu, dočká se leda pár kopanců, kterého pošlu k zemi jen o pár desetin sekundy později než kdyby neřečnil.

Prostě to chce kušovat, poslouchat co říkají a nedělat žádné prudké pohyby ves tylu "vytáhnu si ze záňadří kapesníček".

Uživatelský avatar
certik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 444
Registrován: 30.12.2007 14:53

08.10.2011 0:07

Re: V rokycanském baru zasahovala policie se samopaly.

správná odpověď je "C" - nelézt do baru a věnovat se doma rodině :D
jinak lehnout a ani se nehnout, když to budou ukrajinci v mundůrech od vietnamců, těžko pomůže stát a chtít průkaz, opravdová policie zamíří, položí a možná nějaká přiletí, když to budou nepraví, a ty budeš stát a otravovat, může nějakej nervák hned vystřelít a nazdar .....

Uživatelský avatar
Anorektik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29.09.2006 15:01
Bydliště: Vedle sousedů

10.10.2011 17:04

Re: V rokycanském baru zasahovala policie se samopaly.

Tak jsem úplně náhodou mluvil s jedním kriminalistou s výsledkem:

1) Spolupracovat (zalehnout) *
2) Oznámit že mám u sebe legálně drženou zbraň

*protože v případě přepadení už nejspíš stejně nic nezmůžu

Obsah fóra / Střelectví / Události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků