Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

09.05.2004 19:20

USGI 1911/1911A1

Ve ctvrtek mi utekla jedna Ithaca z roku 43. Mel jsem ji schovanou pres vikend, ze si to rozmyslim, nejspis bych do ni sel. Bohuzel po mne prisel puvodni majitel, co ji tam dal do komise a vzal si ji zpatky :((( skoda, moc se mi libila ... Takze kdyby nekdo vedel o takovyhle starobe ve slusnym stavu (strelbyschopna, nechci ji do vitrinky), poprosil bych o zpravu.

Jinak par fotek krasavcu:

http://foto.premek.cz/usgi/

Uživatelský avatar
Ivoshek
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 13.04.2004 14:24
Bydliště: Brno

10.05.2004 10:10

kolik stoji takovej kousek? jak casto se objevuji predvalecny a valecny kosuky a predevsim kde se objevuji?

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

10.05.2004 11:07

Ivoshek píše:kolik stoji takovej kousek? jak casto se objevuji predvalecny a valecny kosuky a predevsim kde se objevuji?


Samozrejme podle kvality provedeni, vzacnosti toho klonu (napr. United Switch & Signal vyrobilo jen par tisic zbrani, stejne jako Singer - ano, sici stroje). Proti tomu Ithaca nebo Remington-Rand nejsou az tak neobvykly.

Tenhle kousek, co jsem mel v ruce ja vypadal byl ve strelbyschopnem stavu, ale mozna slozenej (nektere dily neoriginalni) a majitel za nej chtel cca 13500. Kdyz se objevi ve skvelym stavu, v Americe se ceny pohybujou i pres 4000 dolaru, videl jsem i 12500 za zbran s potvrzenou historii od US&S ...

K nam to snad pred lety privezla (par kusu) Franonia (ted Frankia) takze se cas od casu objevi, ale ne moc. Bud to chce hledatr v komisisch u prodejcu nebo na burze na hoba.cz

Obsah fóra / Krátké zbraně / 1911 a klony

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků