Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

09.11.2004 0:24

střelnice čestlice

mate nekdo nejake zkusenosti? jaka je tam obsluha, daji se tam sbirat hilzny, moznost strilet na poppery?

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

09.11.2004 8:44

Psal jsem celý román, ale ono mě to odlogovalo :?
takže znova ale ve zkratce:
Poměrně drahá střelnice, pojezdové stavy, jinak nic. Chtějí asi 400,- Kč za vstupní instruktáž, když tam jdeš poprvé - dělají si databázi střelců, ZP i zbraní. Je zakázaná "rychlopalba" , řvou a vyhrožujou pokutou, mají to ve stanovách , které tě donutí podepsat. Když jsem se ptal, co je to podle nich rychlopalba, tak odpověď byla ve smyslu "tatatata" :D
Takže jsem tam chodil jen z nouze, když byla zima. Občas tam přišel někdo, kdo zacházel se zbraní tak, že jsem se bál - to ale nikomu nevadilo, i když tam mají kamery. Poslední kapka byla, když nějaký expart - myslím, že tam byli nějaký ptáci z ochranky, střílel do těch pojízdnejch rámů - na 15m se nebyl schopnej trefit do papíru - a olovo lítalo až ke mně. když mi na hlavě přistála téměř celá rozmáznutá kule, tak jsem začal řvát a šel jsem pryč. od té toby jsem tam nebyl (někdy koncem minulé zimy)
Teď opravují most přes dálnici od čestlic, takže se tam dá jet jenom přes Dobřejovice.
Celkově nahovno :( Je tam i prodejna , bar , kulébr ale docela draho.
http://www.frohlich.cz

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

09.11.2004 11:17

ach jo :(
tak fakt nevim, kam na teto strane jit
na kvetnici maji jen tercovku, navic kdyz jsem tam byl tak na me nejakej borec rval, ze mam svoje terce, no byly sice mensi nez standardni (A4) ale rict me to mohl slusne

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

09.11.2004 11:26

Leda píše:Poměrně drahá střelnice, pojezdové stavy, jinak nic. Chtějí asi 400,- Kč za vstupní instruktáž, když tam jdeš poprvé - dělají si databázi střelců, ZP i zbraní.

hmm v ceniku maji:
INSTRUKTÁŽ
Platí ji pouze při první návštěvě osoby nedržící zbrojní průkaz .
119Kc

ty stranky jsou naprosto dokonaly :roll:

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

09.11.2004 11:33

Třeba se pan Frohlich trochu chytil za nos. Já tu zkušenost mám asi rok a půl zpátky. Stejně jsem to neplatil, jelikož jsem se s nima shádal a po předložení mých sportovních průkazů APS, SBTS a průkazu spotovce s VT uznali, že je to blbost :)
Nicméně celkově je to nepoužitelná střelnice - leda si dát večer mířenku a v teple posedět u coly :?
Střílet se dá v Třebotově (čt,pá, ne) - ale to jsme myslím řešili, jenom odpoledne , ostatně jako na všech venkovních střelnicích.
a pochopitelně na AVIMU, ale tam se blbě parkuje. Jinak Ondra snad už v prosinci otevře tu starou střelnici v Michli u plynárny.

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

11.11.2004 11:54

PiDiBi píše:ach jo :(
tak fakt nevim, kam na teto strane jit
na kvetnici maji jen tercovku, navic kdyz jsem tam byl tak na me nejakej borec rval, ze mam svoje terce, no byly sice mensi nez standardni (A4) ale rict me to mohl slusne


Jelikož se kolem vánoc budu stěhovat do Ďáblic, mám jasno. Na pistoli AVIM, na pušku Velvary, v nouzi Vinařická Halda.


Reklama

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

11.11.2004 13:14

nekromancer píše:
PiDiBi píše:ach jo :(
tak fakt nevim, kam na teto strane jit
na kvetnici maji jen tercovku, navic kdyz jsem tam byl tak na me nejakej borec rval, ze mam svoje terce, no byly sice mensi nez standardni (A4) ale rict me to mohl slusne


Jelikož se kolem vánoc budu stěhovat do Ďáblic, mám jasno. Na pistoli AVIM, na pušku Velvary, v nouzi Vinařická Halda.


Libušín nebereš do úvahy? přijde mi lepší jak Halda.....

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

11.11.2004 14:56

akorat tu neni nikde moznost strilet popery a ipsc terce, to bdue asi duvod proc se odstehuju zpet do Brna :)

Uživatelský avatar
Leda
 
Příspěvky: 695
Registrován: 21.01.2004 9:32
Bydliště: Roudnice n/L a okolí

11.11.2004 15:36

Můžeme tě pozvat o kterémkoli víkendu (popř. st a čt odpol) do Berouna - Přemek tam bývá asi častěji, ale já se tam zase začnu objevovat , jelikož jsem získal průkaz správce :lol:
Jinak do Třebotova si někdy vozím svoje desky 20x20.
Prostě - střílí se za světla , ne až v osm večer, to jsou pak možnosti pochopitelně omezené.

Uživatelský avatar
PETRGLOCK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 103
Registrován: 21.01.2004 8:32
Bydliště: su z Prahy

11.11.2004 21:21

LEDA: S tím Berounem by to nějak šlo ?? Celkem bych měl zájem a zima mi nevadí :-)

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

12.11.2004 11:32

SW_FOX píše:
nekromancer píše:
PiDiBi píše:ach jo :(
tak fakt nevim, kam na teto strane jit
na kvetnici maji jen tercovku, navic kdyz jsem tam byl tak na me nejakej borec rval, ze mam svoje terce, no byly sice mensi nez standardni (A4) ale rict me to mohl slusne


Jelikož se kolem vánoc budu stěhovat do Ďáblic, mám jasno. Na pistoli AVIM, na pušku Velvary, v nouzi Vinařická Halda.


Libušín nebereš do úvahy? přijde mi lepší jak Halda.....


Měl jsem kdysi s nima dost hnusnou hádku, takže se tam radši moc neukazuju :-)

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

12.11.2004 15:37

nekromancer píše:Měl jsem kdysi s nima dost hnusnou hádku, takže se tam radši moc neukazuju :-)

povidej, prehanej :)

Uživatelský avatar
Ptak
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 160
Registrován: 20.01.2004 20:24
Bydliště: Praha

18.11.2004 10:11

Re: střelnice čestlice

PiDiBi píše:mate nekdo nejake zkusenosti? jaka je tam obsluha, daji se tam sbirat hilzny, moznost strilet na poppery?


Jezdím tam poměrně často a mám roční kartu. Díky tomu mě stojí hodina cca 130 Kč. Pro mně je to nejlevnější krytá střelnice v Praze. Jsou tam sice někdy malinko odměření, ale já si nemohu stěžovat. Co mi vadí je špatné osvětlení a nemožnost střílet z plochy. Ale když se nedostanu na venkovní střelnici, jsou Čestlice OK.

Fifa
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 195
Registrován: 03.05.2010 9:52
Bydliště: Praha

26.08.2014 9:28

Re: střelnice čestlice

Heledte jak je to s cenou doprovodu ?
http://www.strelec.cz/cenik_strelnice.html

Kdyz privedu jednoho cloveka bez ZP navic, se kterym sdilim jedno stanoviste tak zaplatim vic nez za jedno stanoviste ??? A to jako k*a proc ? Vzdyt jim tam nevystrilim vic nez kdybych strilel sam (spis daleko min - nutna instruktaz atd.) Nebo je to chapany jako dalsi stav za polovinu ???

To same v Kvetnici:
http://www.parabellum.cz/index.php?send=cenik

Jestli platim za pronajem stavu tak jim muze byt jedno kolik nas tam strili (samozrejme limit kvuli bezpecnosti beru)

Grimpo
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2231
Registrován: 20.01.2004 16:04
Bydliště: Praha

26.08.2014 9:42

Re: střelnice čestlice

Nějaký poplatek za doprovod byl na každé střelnici, kterou jsem zatím navštívil. Podívej se např. na ceníky střelnic Velvary, Magnum, Vražkov, Čekanice,... Pokud jsem někde dostal v podobném případě "lepší" cenu, bylo to vždy "ze známosti" (coby dlouholetý víceméně pravidelný návštěvník). Ale nikdy jsem se o lepší cenu neprosil. Vzhledem k tomu nakolik "výdělečné" je provozování střelnice, nemám s tím problém.

Uživatelský avatar
Kentan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1391
Registrován: 18.11.2008 22:09
Bydliště: Praha

26.08.2014 14:30

Re: střelnice čestlice

Přesně jak píše Grimpo... nehledě na to, že mumraj dvou lidí, z toho jednoho "totálně zeleného" na jednom stavu navíc generuje výrazně vyšší riziko průseru a vyžaduje vyšší pozornosti stran obsluhy. Proto se to někde blíží ceně s instruktorem....

martin99
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 60
Registrován: 16.07.2013 12:22
Bydliště: Praha

17.07.2015 0:16

Re: střelnice čestlice

Kolega z prace byl nedavno v Cestlicich strilet. Chtel bych tu zprostredkovat jeho dojem s uplne prvnim strilenim v zivote, moji zkusenost s tamnim personalem jen potvrdil.
To bylo tak....
Prisel za mnou, cely nateseny, ze koupil pro sebe a jeho pritelkyni nejaky poukaz na strelbu v Cestlicich, asi 80 ran z ruznych zbrani, 800 Kc za osobu. Cena mu za to dobrodruzstvi prisla primerena, hlavne ze si bude moct osahat spoustu zbrani. Po prichodu techto zelenacu na strelnici jim Chuck Noris s napisem instruktor na zadech sdelil, ze budou pres hledi a musku mirit na terc a dal jim 44 Rem revolver do ruky at strili.
Kdyz si stezovali, ze je strelba dost hlucna, dostali od instruktora sluchatka a bryle. Po pulhodine strelby 4 chudaku z jednoho stavu byl se zazitkem konec, vyzkouseli 3 zbrane a sli domu.
Vysledek je, ze jeho pritelkyne uz strilet asi nikdy nepujde, on to se mnou jeste jednou nekdy zkusi jinde.

Uživatelský avatar
Kody
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 701
Registrován: 20.06.2011 21:45
Bydliště: Praha

18.07.2015 8:40

Re: střelnice čestlice

To je docela husty... Nechat novacka strilet z .44 bez sluchatek a bryli na kryte strelnici.
Safety first.

Uživatelský avatar
PeSi
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 224
Registrován: 21.07.2009 17:36
Bydliště: Čakovice u Týnce nad Sázavou

18.07.2015 21:54

Re: střelnice čestlice

Sorry ale hustý je, že někoho napadne jít střílet bez sluchátek. Navíc v kryté střelnici. Vetšina střelců si nosí vlastní. A pokud vím, tak v Čestlicích jsou sluchátka běžně k dispozici, takže stačí si je při objednávce na recepci a nebo i později před vstupem na vlastní střelnici vyžádat. Být překvapen po prví ráně že to dělá rámus, no to fakt musíš být nováček ale i na Zemi. Ale třeba ve vašem vesmíru dělají blastery jen takové pjuuu pjuuu. :)

Uživatelský avatar
tumam
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 63
Registrován: 28.08.2010 18:48
Bydliště: kladno

18.07.2015 22:17

Re: střelnice čestlice

Asi když jde o nováčky tak měl instruktor nejdřív dát sluchátka a potom revolver :?

Další

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků