Uživatelský avatar
Nogard
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 05.11.2008 15:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

18.05.2009 9:28

Střelné zbraně legálně a bez zbrojáku


Uživatelský avatar
tazator
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 297
Registrován: 13.07.2006 16:15
Bydliště: Lanškroun

25.05.2009 11:43

Re: Střelné zbraně legálně a bez zbrojáku

Zase další rejpal, který by zakázal vše co střílí :) - A co ta krása a pocit ze střelby perkusáku :) - až na to čištění :) Ale k věci - pro neznalé oboru to může připadat jako by měl pravdu. Holt s tím nic nenaděláme ach jo...

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

25.05.2009 13:18

Re: Střelné zbraně legálně a bez zbrojáku

Ale ano,právě proto jsem to napsal,bohužel nejhorší je neodpovědět,tohle je návod jak odpovědět(i když by se to dalo asi i lépe),pak záleží na nás,jestli tyto argumenty použijeme.A to prosím p. Litoš není zdaleka nejhorší,naopak,dokonce mi i odpověděl, že sice je pro vlastnění zbraní občany,ale že si toto prostě myslí.Tedy: Potvrdil mi tak vlastně i to co jsem napsal, že se jedná jen o jeho subjektivní pocity....

Uživatelský avatar
tazator
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 297
Registrován: 13.07.2006 16:15
Bydliště: Lanškroun

25.05.2009 16:24

Re: Střelné zbraně legálně a bez zbrojáku

To by asi bylo zajímavé kolik lidí bylo úmyslně zastřeleno perkusní zbraní - myslím tím všeobecně předovky, zadovky atd... To jen pro informaci aby bylo jasno... Už vidím jak se někdo táhne s předovkou vraždit v dešti :)

romi
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 24.10.2007 19:57
Bydliště: SM

13.06.2009 13:06

Re: Střelné zbraně legálně a bez zbrojáku

Rád bych toho pána pozval na střelnici , tam si může zbran nabít a vystřelit. Potom může psát články na net.
Taky by mohl prubnout projít se s nabitou černoprachou zbraní /pod kabátem/ po střelišti.

virginan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 891
Registrován: 07.10.2007 16:12

19.06.2009 11:20

Re: Střelné zbraně legálně a bez zbrojáku

Myslet,někdy znamená hovno vědět.Já si,taky myslím spoustu věcí ,ale nekecám do věcí,kterým přesně nerozumím.
Jeden můj známej,chtěl perkusní zadovku,protože si přečet,jak to je jednoduchý a byl celej nadšenej,když jsem mu všechno dost podrobně vylíčil,jak to vlastně ve skutečnosti je,tak z jeho nadšení nezbylo vůbec nic.
Pravil,že se na to může vysr..t. Tolik práce a ještě se něco učit. :lol: :shock:No, a že ten pán ,co to napsal,tomu,asi moc nerozumí,jenže on to řek jinak.Já ,to napsal slušně.

To, pro nás nadšený čmoudíky,to je většinou radost. :wink:


Reklama

Obsah fóra / Střelectví / LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků