Tparanoik
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 107
Registrován: 10.01.2010 15:59

18.01.2011 8:23

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Ano, beru Vaše rozhodnutí a chápu i důvody. Nicméně se to dalo udělat mnohem slušněji. Pokud by jste do témat připíchli oznámení že za tři dny dojde k velkému promazání témat, vysvětlili krátce své stanovisko, nemuseli jste s odpuštěním nasrat mraky lidí. Všichni by měli čas si udělat zálohu, přenést téma na jiný server.... a bylo by to slušnější ke všem.
S pozdravem Tparanoik

Uživatelský avatar
DeadMan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 963
Registrován: 13.02.2009 7:51
Bydliště: Slezsko

18.01.2011 9:06

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Jaké mraky lidí? v OT jsem viděl pořád jenom ty samé a nepřišlo mi že by to byly mraky jo taky jsem tam občas něco plácnul ale střelectví sleduju spoustu let ikdyž jsem se registroval relativně nedávno (no oproti jiným mudrlantům tu jsem docela dlouho) a musím říct že poslední cca půlrok jsem se nestačil divit co za sra.ky se tu řešily docela sem se divil že je to tu možné a proto vítám všemi deseti že tihle snílkové, fantastové a drbny byli ustřihnuti a ať si řeší svoje problémy na jiných fórech mě to takhle vyhovuje a věřím tomu že ti kteří se zajímají o zbraně a je to pro ně hobby no.1 tak to taky vítají. Prosím mody aby to tu ukončili začíná to být opravdu trapné a je mi z toho zle (fakt jak malí).

Uživatelský avatar
221.tiger
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 130
Registrován: 06.01.2010 15:47
Bydliště: Hvozdec

18.01.2011 10:21

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Sto lidí, sto názorů. Přidám i svůj. Pokud mám rubriku OT, nemůžu se divit, že tam někdo píše OT příspěvky. A je úplně jedno, že tam píší ti stejní lidé. V technických vláknech nechť je zelení mužíci filtrují o 106. Ale proč redukovat kecárnu? Milovník zbraní si chce s podobně zaměřenými lidmi pokecat třeba o motorkách, v polovině vlákna přejde na auta, no a co? proč mu v tom bránit? Nic to nezaplavuje, neohrožuje to věcnou debatu v jiných tématech. Když mě dané téma nezejímá, tak to prostě nečtu. Když to nebude zajímat nikoho, zanikne to samo. Pokud mám pocit, že je to tady trapné a je mi z toho zle (DeadMan), tak nemusím prosit mody, aby to tady zcenzurovali, ale zcela svobodně to nebudu číst.
Pokud nějaký příspěvek neporušuje zákon, nevidím důvod ho v rubrice OT jakkoli cenzurovat, zamykat apod.

Uživatelský avatar
RoXoR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 26.02.2010 15:06
Bydliště: ŠAKALOV

18.01.2011 10:53

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Souhlas s tigrem,nenapsal bych to líp.
Mimochodem by mě zajímalo koho Petzolde myslíš těmi fundovanými přispěvateli.

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

18.01.2011 11:05

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Naprosto přesně to popsal tiger. Je přeci na každém jednotlivci které vlákno bude číst a popřípadě v kterém bude přispívat. Pokud mě to nezajímá tak to nečtu. Mě taky nebere Myslivost, tak tam prostě nelezu. Co je to za nesmysl Deadmane? To jako podle tebe my co jsme drbny, žvástalové popřípadě jen OTčkaři tak kazíme celé fórum?.... Sakra tak od toho jsou přeci kategorizace do témat. Každý si vybere co je mu po chuti.
Jinak samozřejmě naprosto a bez výjimky respektuji přísná pravidla v odborných tématech. Tam je to opodstatněné.
Děkuji zelenýmu mužíčkovi Petzoldovi za ukázkovou odpověď byť s ním né ve všem souhlasím.

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

18.01.2011 11:57

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

RoXoR píše:Mimochodem by mě zajímalo koho Petzolde myslíš těmi fundovanými přispěvateli.


Tak tu větu dočti dokonce. :wink:


Reklama

Uživatelský avatar
kibicz
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 25.04.2008 18:23
Bydliště: Cajzlograd

18.01.2011 12:09

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Pecold: Stačí projít thready se starším datem a je jasné, že při uplatňování současných pravidel by polovina modů (a uživatelů) měla ban na trvalo. Spíše je s podivem, že ač se modi vymlouvají na nedostatek času a moc práce při moderování, mají spoustu času rýpat se v sekci OT a hledat v ní byť jen náznaky offtopicu, zato k prosetí threadů alá "CZ 858" se jaksi nemají. Nemluvě o tom, že modi nemají žádné povinnosti, jejich výmluvy na náročnost moderování jsou tedy liché. Úpadek lze tedy pozorovat v přesunu pozornosti modů z on-topic do offtopic...

Uživatelský avatar
RoXoR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 26.02.2010 15:06
Bydliště: ŠAKALOV

18.01.2011 12:25

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Petzold: Já to dočet...
Mimochodem každé vlákno má nějaký svůj vývoj, který je třeba alespoň trochu respektovat. Některé příspěvky nejsou třeba úplě přesně k věci, ale pokud taky nejsou úplě totálně mimo, není nutné přispěvovatele napomínat.Vlákno aby fungovalo musí reagovat na diskuzi měnit se a snad se možná i trochu odchýlit od tématu aby se pak k němu mohlo vrátit. Ta cenzura co tu někdy vidím ....nechápu.

Kibicz:No já hlavně sleduju přesun na jiná fóra...

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

18.01.2011 12:28

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

kibic
možná Tobě to jasné je, ostatní by uvítali příklady
většina CZH či 858 vláken staršího data vzniku je neslučitelná díky tomu, že se debatilo souběžně ve více z nich a sloučením by vzniknul ...........

B.John aka zasloužilý prudič HarykV
každýmu je fuk kam kdo leze ale pokud je forum nějak zaměřené, mělo by taky o něčem být
na varení.cz taky nepolezu pro tip na halogeny pro offroada

RoXoR píše:.......... pokud taky nejsou úplě totálně mimo, není nutné přispěvovatele napomínat......

k tomu snad dodám jen tohle
napomenuti-jedinci-t5255-140.html

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

18.01.2011 19:26

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Upadá i neupadá. Fórum se posunulo. Jak jsem psal v soudním dvoře, komunita, kterou se tady povedlo vytvořit, zanikla. Fórum se stalo odbornějším, techničtějším, a následně se vzdálilo obyčejným lidem. Proto tady už nejsou a šli jinam, což byl přesně cíl tohoto zásahu (Cui bono? Rozbití komunity střelců? Ale neměl bych být paranoidní.). Stalo se to, co jsem psal: lidi sem přijdou, když potřebují něco prodat, koupit, poradit s technickou věcí.To tady pořád je. A pak jdou jinam. Obecné problémy, pokec s lidma příbuzného smýšlení a tak podobně, to bylo zaraženo a smazáno. Zcela záměrně a účelově. Někomu obecné komunitní tlachy vadily natolik, že mu nestačilo danou část fóra jednoduše ignorovat. Komu a proč, radši nechci vědět, opět by se ozvala moje paranoia a začal bych přemýšlet za čí prachy a za jakým účelem. :-)

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

18.01.2011 20:23

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Takže s dovolením jménem moderátorů a všech co mají co do činění s tímto forem, za změnami které zde proběhly NESTOJÍ:
- žádný z orgánů činných v trestním řízení této země, žádné jiné ministerstvo, žádná nezisková organizace
- BIS, CIA, FSB ani žádná jiná výzvědná služba, ani FBI, BATF, DEA či jiná podobná organizace
- ani Bildenbergrova skupina, ani ilumináti, ani žádná lóže
- ani Aštarova flotila, Svědci Jehovovi, ani scientologická či jiná církev
- ani Al-Kajda, ani Rudé brigády, ba ani IRA či podobné jiné uskupení
- ani Penta, Koláček, Bakala, Pitr, nebo jiná finanční skupina nebo jednotlivec
- ani Paroubek, Gross, Zeman, Kalousek, Nečas, Špidla, Topolánek, Sobotka, Dalík nebo někdo jiný
z "hochů co spolu mluví"
- dokonce ani Agáta Hanychová v tom není
Mám pokračovat ? :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Justinian
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2444
Registrován: 02.01.2007 22:37
Bydliště: Pripjať

18.01.2011 20:40

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Zbývají ještěři z Měsíce, JIDF, Mossad a Langer.

Uživatelský avatar
tuareg
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 17:29
Bydliště: EU

18.01.2011 20:52

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Za všechno mohou "trpaslíci"

Uživatelský avatar
hetzer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 657
Registrován: 19.12.2006 15:37
Bydliště: Prostějov

18.01.2011 21:23

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Petzold: takze Mitonu vadila komunita ktera by jim do neceho mohla kecat? :lol: nemusis odpovidat :wink:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

18.01.2011 22:52

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

No tak to jsi mně dostal. :wink: Tato konspirační myšlenka mně nenapadla. Zřejmě mám omezenou fantazii. :)

Uživatelský avatar
Wojtyla
 
Příspěvky: 514
Registrován: 28.06.2006 13:24
Bydliště: Praha

20.01.2011 9:52

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

no chlapi, myslim, že je na čase ukončit tohle melodrama, takže prosím naposledy vysmrkat, utřít slzy, zastrčit kapesníky a smíříme se se stavem ne? poslední dobou tu furt někdo pláče a buší pěstičkama, taky mě plno vecí nevoní který se staly, ale tak hergot, vysvětlený to bylo, vrátit to nejde, tak se s tim smířime ne? díky

Uživatelský avatar
Dagobert
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 182
Registrován: 22.01.2004 1:14

20.01.2011 13:28

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Jo, já jsem se s tím smířil. Místo pravidelných denních návštěv (a konzumace mitonské reklamy), sem zavítám 1x týdně, častěji tu pro mě není nic zajímavého. Nebo abych si zjistil technickou věc, většinou probráním starých příspěvků.
Plně respektuju právo vlastníků i modů k formování fóra, jak ho chtějí oni. Fórum se posunulo směrem, který se vzdálil mým zájmům, takže zmáčknu "označit vše jako přečtené" a nashle zase za týden. Smířil jsem se se stavem a přizpůsobil jsem se. :-)

Uživatelský avatar
wolf
 
Příspěvky: 698
Registrován: 16.04.2008 0:06
Bydliště: Frydek-Mistek

20.01.2011 13:34

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

Ja nejsem nejaky zbranovy technik a mozna proto tady najdu kazdy den neco na cteni .)

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

20.01.2011 16:53

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

mimochodem, když už se tu zmiňovali stránky GunLexa to že to tam taky tak nějak usnulo, tak jsem si nemohl nevšimnout, že je tam také záhadně zrušena diskuze pod články. Nepamatuji si přesně jak je to dlouho, ale cca 2 měsíce to asi budou.

Uživatelský avatar
Bobr
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2276
Registrován: 08.01.2006 13:09

20.01.2011 17:55

Re: Nezda se Vam, ze to tu nejak upadlo?

a jakou to má souvislost s tímto serverem?

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků