Uživatelský avatar
Kendziro
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 392
Registrován: 19.01.2007 17:58
Bydliště: Praha

18.07.2008 23:42

Přidávám se ke všeobecnému odporu ze dvou důvodů:

1) většina zdejších názorů na podobné události je přesně ve tom stylu "nějaký nýmand postřílel pár spolužáků a pak sebe", srdceryvných obhajob masových vrahů jsem si tu zatím nějak nevšiml

2) tebou navrhovaný přístup by v konečném důsledku znamenal, že pseudopacifisté a jejich pomlouvačné kecy by určovaly, o čem se smíme a nesmíme bavit - a tomu říkám NE!

Uživatelský avatar
Kendziro
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 392
Registrován: 19.01.2007 17:58
Bydliště: Praha

19.07.2008 0:07

Áááá, další zamknutý thread... koukám, že přístup není jen navrhovaný...

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

19.07.2008 0:07

to jsem nebyl já

Uživatelský avatar
Kendziro
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 392
Registrován: 19.01.2007 17:58
Bydliště: Praha

19.07.2008 0:10

V tom případě se omlouvám. Předposlední příspěvek v tom threadu je od tebe a praví

"Nechte tu černou kroniku napokoji, nechápete že čím víc se to tady řeší, tím víc nepřátelé zbraní kteří sem nakouknou mají "koncentrované argumenty proti" my jim je sami sbíráme, a předkládáme na stříbrné míse, stačí navštívit střelectvi.cz a máš hned statistiku všech průserů se zbraněma co proběhly médiema....."

tak jsem logicky předpokládal, že to ty. Pardon.

Uživatelský avatar
MK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 215
Registrován: 02.05.2007 12:30
Bydliště: Brno

19.07.2008 0:14

Tak protože se to hlavně týká těch myslivců, což jsem sem postnul já, tak veřejně prohlašuji, že do událostí už nic dávat nebudu, asi jsem špatně pochopil o čem to má být:
"Události
Ve světě i u nás, o zbraních a sebeobraně. Trestné činy se zbraní. Omezení novináři, omezení politici. Snahy omezit naše právo bránit svůj život. Nakopírujte to sem s odkazem na původní zdroj. "

a to nemyslím ironicky...

SW_Fox: auditko jak si kdo doma picnul, je určitě přínosnější než pitomí myslivci, ale akorát na sebe tím ukážeš, stejně jako tady už kdysi kdosi rozebíral, že fotit sem svoje zbraně i s číslem a v jiným topicu napsat něco nevhodného (rasismus / xenofobie / náboženská nesnášenlivost) = identifikovat sama sebe velmi jednoduchou cestou. Samozřejmě, nejen my dva dobře víme, že si nás kdyžtak najdou i jinak :twisted:
Naposledy upravil MK dne 19.07.2008 0:21, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

19.07.2008 0:18

Ja osobne to, ze se sem vlozi kazda "blbost" a vsichni k ni dokola napiseme, co bylo spatne a proc to bylo spatne a jak tomu priste zabranit, nepovazuju za chybu, naopak - opakovani je matka moudrosti a cim casteji budeme psat, ze my jsme ti slusni, tim lepe :)
Jinak souhlas s MK, taky jsem si precetl o cem ta sekce ma byt a nevidel jsem v tom problem :)


Reklama

Uživatelský avatar
Kendziro
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 392
Registrován: 19.01.2007 17:58
Bydliště: Praha

19.07.2008 0:22

Já bych to dál nepitval. FOX něco navrhl, odpověď byla prakticky jednohlasné "ne" - takže to buď nechá tak, nebo použije klacek.

Egi
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 96
Registrován: 18.04.2008 9:50
Bydliště: Brno

19.07.2008 0:32

Také bych se přimlouval za zachování současného stavu (ač častěji čtu, než píšu).

Viz třeba ten příklad myslivců: stal se problém, ve kterém figurovala zbraň. Účastníci fóra jsou ti, kteří se nad tím dokážou zamyslet a z dostupných informací vyhodnotit možné příčiny a vzít si z nich ponaučení. V tomto konkrétním případě to byl jouda, který se provinil proti pravidlům. Být to v Česku, je to jeden z tří set tisíc. Navíc to byl opravdu (alespoň ve chvíli incidentu) "lovec" a ne třeba "sportovec" nebo "běžný nosič". I toto je dobře, že tu zaznělo. Zkrátka pokus o rozbor a případné vyvarování se podobných chyb.

Kdo bude chtít proti střelcům/držitelům/nositelům rýti, ten tak činiti také bude. Pokud se nějaký laický investigativec jenom nakoukne na toto fórum, může získat spíš ten názor, že se s idiotským počínáním pitomého myslivce nikdo z běžných nositelů zbraně neztotožňuje a že šlo skutečně o ojedinělý exces.

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

19.07.2008 0:33

1) Domnívám se, že sem patří vše významné, co se kolem zbraní stane, protože cokoliv z toho se může stát pro někoho poučením - my víme, že myslivec udělal blbost, ale nově příchozí s mokrým zbrojákem to vědět nemusí a pro něj je to důležité si to přečíst - on ví, ale do praxe "necítí", proč má být komora zásadně prázdná při podobných situacích.. Tady se to dozví.
2) Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde, a uvědomělé povzdechy typu legální x nelegální prostě v rámci svého "objektivního" článku odfiltruje.

Uživatelský avatar
MK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 215
Registrován: 02.05.2007 12:30
Bydliště: Brno

19.07.2008 0:41

on to je dnes vůbec den paradoxů - motorkáři protestují před TV Nova, že je špatně prezentují média a přiletí tam frajer bez helmy a rozplácne se přímo před kamerami Tv Nova. K tomu v naší komunitě ta Vaňkovka

jericho: ad bod 2) - přesně, a abych byl férovej (když jsem prakticky tuto debatu vyvolal, přidáním těch myslivců + poznámky k "cenzuře" v tomto topicu), myslím, že o toto jde i Foxovi, nedávat jim zbytečně munici...To už udělal třeba Standa Klíž :-)

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

19.07.2008 0:47

"nedávat zbytečně munici" nojo, ale jsme ve věku internetu.. zadal jsem si pro zkoušku na seznam.cz klíčová slova "střelba smrt vražda zastřelil" a měl jsem v cuku letu "argumentů" víc, než by se do článku vešlo.

Uživatelský avatar
MK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 215
Registrován: 02.05.2007 12:30
Bydliště: Brno

19.07.2008 1:01

ať to skončí jak to skončí, tak já osobně, když si tuto debatu zpětně přečtu, tak jsem rád za Vás všechny a rozumnou diskuzi co zde probíhá, ta nás totiž navenek také reprezentuje, je vidět, že nejsme jen banda úchylů na zbraně a militantních pošuků :lol: (doufám, že sem se nikoho nedotkl, podle hesla podle sebe soudím tebe - začínám u sebe :-) ), ale i přemýšlející, zodpovědní lidé, schopní o "konfliktech" konstruktivně debatovat...

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.07.2008 6:19

Přidám se k nesouhlasu a to s těmito argumenty:V historii,měla jákákoli cenzura pouze dočasný a omezený dopad,někde možná desítky let,ale co to je proti věčnosti že?Průsery se zbraněma si může vygůglit kdokoliv,kdekoliv a jak bylo řečeno,právě zde se často najdou argumenty proč to asi nebylo přesna tak jak to bylo uvedeno.Něco jiného je mlčení z taktických důvodů,třeba tam kde probíhá vyšetřování a tak podobně,ale o to zde většinou nejde.Přiznám se že jako většina z nás mám snahu to co se mi nelíbí,popřít,vytěsnit,nebrat na vědomí a právě díky událostem se člověk vrací k tomu,co by třeba podvědomě přešel.Naopak čím víc se budem uzavírat do gheta a nereagovat na vnější svět,tím budeme zranitelnější.V době kdy má téměř každá druhá poloprostitutka svůj vlastní pořad v médiích to není dobrá taktika.Je pravda že na poznámky typu to je hrůza.....se nedá odpovědět jednou větou,ale je třeba asi začít tím,že člověk řekne.....No je to tak na hodinku povídání,než bych ti vysvětlil jak to je doopravdy....navrhuji obě dvě zamčená témata odemknout a měl bych ještě jednu poznámku,tentokrát taktickou,pokud použije nějaký náš odpůrce zde uvedených materiálů,alespoň nás nepřekvapí něčím co by nám uniklo...

Uživatelský avatar
Iha
 
Příspěvky: 1466
Registrován: 24.09.2006 23:58
Bydliště: Prerov

19.07.2008 8:10

Ja osobne jsem pro zavedeni vlakna cerna kronika. Podle me nema smysl kvuli kazdemu nesmyslu psat nove vlakno. Nove vlakno bych zakladal jen u zajimavych pripadu.

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

19.07.2008 10:00

asi bych se připojil k Ihovu návrhu, založte na tu černou kroniku zvlášť vlákno, protože to není tak do očí bijící jak to, že když otevřete události, tak je na jedné stránce hned několik různých článků "jak někdo někomu se zbraní ublížil", proto ta reakce člověka, který není ani pro zbraně, ani proti (přístup: já rybařím, po tom je ti taky hovno, tak se ti nebudu montovat do tvého střílení), a kterého jsem odkázal na strelectvi.cz kvůli pár informacím o získání ZP pro známého. Jeho reakce na tenhle server (jako člověka který nerozumí odborné stránce a neocení vysokou kvalitu příspěvků v "odborných diskuzích") byla taková, že jak sami na serveru připouštíme, zbraně mezi lidma jsou nebezpečné, vždyť tam máte v Událostech samý průser se zbraní.... a to jen klikl na rubriku události.....

To bylo vlastně to co mě nastartovalo, je to ZBYTEČNÉ, ZBYTEČNÉ, ZBYTEČNÉ,

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

19.07.2008 10:07

Hm, ten dotyčný asi neoplývá velkou dávkou inteligence... :? To je jako přijít na pohřeb a konstatovat, že to je s tou módou dnes na nic, dyt jsou tu všichni v černém... :roll:
Stačilo by za "Události" - přidat "černá kronika", protože de facto, jen tyto události jsou tam probírány...

MCM
 
Příspěvky: 137
Registrován: 24.05.2007 12:50

19.07.2008 10:20

Do jednoho vlakna bych to nedaval, protoze ja treba vsechno nectu, vybiram si podle nadpisu.
Kazdopadne jsem pro to, aby se tema udalosti skrylo pro neregistrovane, protoze Fox ma pravdu, kdyz sem nekdo "z venku" nakoukne tak po otevreni Udalosti musi nabyt dojmu, ze se zbranema jsou samy prusery.

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

19.07.2008 10:24

Tak to rozdělte,ale neoddělujte přístup,to bude kontraproduktivní,když se někdo zeptá,bude mu to vysvětleno,když mu to vysvětlit nepůjde,nebo se ptát chtít nebude.je to stejně marné nic nenaděláme,ještě jednou opakuji,pokud žijem ve světě kde se rozdávaj feťákům stříkačky aby mohli fetovat déle,má cenu o tom mluvit a ne to utajovat...Pokud se k tomu budem stavět čelem budeme mít alespoň šanci říct svůj názor...

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

19.07.2008 11:20

Presne tak, forum nechat verejne - cim vic se neco schovava, tim se to stava zajimavejsim ..

Uživatelský avatar
Childeater
 
Příspěvky: 224
Registrován: 19.02.2007 22:55
Bydliště: České Budějovice

19.07.2008 19:43

SW_FOX píše:To jsem nepsal, psal jsem to, že se "Události" nemají stávat černou kronikou. Typicky zrovna ten článek o dvou myslivcích v autě a nešikovnosti tady nikomu nic nepřinese, nepoučí (protože všichni víme že když flinta do auta, tak s prázdnou komorou....), jen se tady koncentrujou smrtelné úrazy....

Jinak auditko o tom, kdo si doma jak vystřelil a z čeho mi přijde poučnější.


Poučnější možná, ale přečíst si to Dana Kuchtová, tak Tě přijdou jihočeské matky prošpikovat, podusit a podávat s brusinkama. Hned potom budou demonstrativně vařit rajskou tak dlouho, než si nevymůžou absolutní zákaz všech palných zbraní.

Výstřel doma je vlákno, který by chtělo odstranit sakra rychle, nebo by se mělo zobrazovat jenom členům.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků