prying
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 61
Registrován: 26.12.2007 22:47
Bydliště: Děčín

29.11.2011 22:42

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Viděl jsem, že i když se zásobník dorazí, tak mezi botkou a pažbou zůstane malá mezera. Je to normální? Majitel tvrdil, že to dělá jen s prázdným zásobníkem. A že když je zbraň nabitá, tak se zásobník přitáhne blíž.

Uživatelský avatar
Zajic
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 957
Registrován: 06.08.2006 12:56
Bydliště: LES

30.11.2011 1:37

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

prying: Ber to tak, ze nejaka mezera=vule tam musi byt. Kdyz dorazis ten zasobnik tak dirka pro zachyceni zasobniku musi trosku prekrocit ten zachyt, aby se dobre zachytil. Ma to treba 1-2mm vuli. Jinak bych rekl ze mezera by mela byt porad stejna, a jestli se trosku zmeni tak spis obracene nez pises. Bo kdyz si predstavis ze strcis prazdy zasobnik, tak jde zacvaknout lehce, protoze pri zasunuti se podavac natlaci trosku na dno zaveru. Kdyz bude zasobnik plny=hodne stlacena pruzina=tvrdsi odpor stlaceni naboju. Tak musis zasobnik trosku vic zatlacit, aby se zacvaknul. Tim padem je veci silou pruziny takra vytlacovany ven z sachty, a proto by ta mezera mela byt veci vuci zasobnik vs. spodek sachty ramu.

prying
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 61
Registrován: 26.12.2007 22:47
Bydliště: Děčín

30.11.2011 16:04

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Ano, taky myslím, že je to jak říkáš. Když je zásobník napáskovanej, tak by to pružina měla tlačit ven. A nějakým způsobem přitahovat.

Uživatelský avatar
snoopy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 412
Registrován: 12.07.2006 9:55

01.12.2011 15:23

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Tak jsem se včera stal majitelem prcka MP9c. První dojmy? wauuu. Jediný compact (někdo říká subcompact), který mi sedne do ruky (mám malou ruku - nesedí mi glock). Po prvním pokoukání, moc pěkné. Čisté zpracování bez stop po obráběcích nástrojích. Na těle viditelné hranky ze spojů forem pro vstřikování plastu. Pružiny v zásobnících pěkné tuhé (možná až moc). Trochu jsem se bál té spouště, jak o ní tady všichni mluvili, ale při sušení mi hned sedla a musím říct, že je pohodlná. Ta "zlomená" spoušť mi nevadí, skoro to ani nepoznám. Výměnné hřbety jsou snadno vyměnitelné a člověk si lehce vybere. Zásobník se zvětšenou patkou pomáhá k lepšímu úchopu, ten se standardní botkou stojí za *** respektive úchop je na nic, malíček nejde o nic opřít. Zásobník krásně vyjíždí sám ven ze zásobníkové šachty, jeho plnění je trochu úmornější, ale člověk si zvykne.Na mém kousku jsou tritiová mířidla, naprosto vyhovují účelu obranné zbraně, jen zvýraznění by mohlo bít na mušce místo bílé červené, ale to je otázka osobní preference. Až s tím půjdu na střelnici poreferuji jak se chová. Velice příjemná pistolka.

Carlitoban
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 147
Registrován: 31.10.2011 9:30

02.12.2011 10:00

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Shivalnen píše:Zdravím koupil jsem si SW MP 9 VTAC a mám takovej menší "kosmetickej" problém. Při přebíjení mi zásobnik nevypadne ze zásobníkové šachty. Při bližším zkoumání jsem přišel na to, že se zásobník dotýká na několika místech vnitřku zásobníkové šachty a ten odpor zabraňuje zásobníku aby vyklouzl uplně ze šachty. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s tím jak by se to dalo nějaým způsobem vylepšit?

Mám MP něco přes měsíc a furt jsem se tak trochu uklidňoval že se to ochodí, ale vzhledem k tomu že s tím téměř každý den suším a přebíjím a furt nic už mi to leze trochu na nervy.

díky

Dělá to pouze jeden nebo oba zásobníky? Dělá to i plný? Zásobník by měl mít v šachtě poměrně vůli, i když se stěn šachty dotýká. Zkusil bych odstranit „otřepy“ pokud jsou a když to nepomůže, tak se zaměřit na perko záchytu závěru(červená), které tlakem na podavač zásobníku(žlutá) zásobník ze šachty přímo vystřelí. Zkus sejmout závěr a vyzkoušej pohyb zásobníku v šachtě se stisknutým vypouštěním zásobníku. Mělo by to jít lehce bez odporu. Když ne, tak drhne vypouštění zásobníku. Dá se to snadno vyjmout a zabrousit.
prying
Jinak mezera mezi zásobníkem a rukojetí je asi 1mm. Rozdíl mezi plným – prázdným (foto s nábojem) je neznatelný, ale záleží, jak se soudruhům v USA(nebo nějaké výrobní kolonii) podařilo v těle zásobníku vyrazit otvor pro záchyt. Ale i tak by to nemělo být víc jak 2mm.
Přílohy
Záchyt závěru.jpg
Prázdný zásobník.jpg
Plný zásobník.jpg

Carlitoban
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 147
Registrován: 31.10.2011 9:30

02.12.2011 10:29

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Ještě k té šachtě, nejtěsnější je to v druhé polovině šachty, ale zkus rozkuchat zásobník a do šachty vložit jen kovový skelet – plášť. Pohledem proti světlu bude pěkně prosvítat volné místo a mělo by to držet jen a záchytu zásobníku a po jeho stisknutí to musí naprosto volně vypadnout. Největší odpor při zasouvání klade právě záchyt – než se dostane do toho výřezu v plášti zásobníku. Jinak je to celé naprosto volné.


Reklama

Uživatelský avatar
snoopy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 412
Registrován: 12.07.2006 9:55

09.12.2011 9:25

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Nevím přesně kde, ale někde jsem četl že pouzdro na G21 sedí i na MP. Na moje MP9c teda rozhodně nesedí. Koupil jsem pouzdro od firmy IMI, prodejce jeden internetový shop v Praze. Sice ho nemají v nabídce, ale bylo skladem a sedí. Je to pouzdro IMI Z1120. Na compact je sice dlouhé, ale dá se zkrátit (uříznout)

Uživatelský avatar
snoopy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 412
Registrován: 12.07.2006 9:55

13.12.2011 0:09

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Takže dnes jsem byl provětrat nového mazlíka. Střílel na kryté střelnici max vzdálenost tuším 23 metrů. Vlastní munice 9 Luger 147gr ARES poplastovaný FPBB prach Ba9. chování pistolky nad očekávání dobré. Spíš výborné. I s tímhle prckem se dá nastřílet mířenka soustřel do 10 cm chyby byly rukama ne pistolí. Zatracovanou lomenou spoušť jsem ani nevnímal a střelba byla příjemná. Dvojstřely taky. Příště zkusím standardní SB a jinou všehochuť.

Shivalnen
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12.10.2009 9:08

19.12.2011 9:05

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Dělaj to oba zásobníky a děje se to i s plným zásobníkem, ale už jsem to nějak pořešil. Ty hrany který jsou v zásobníkové šachtě, jsem lehce obrousil a teď užto padá, sice ne tak jako mi to padalo s kamarádovo Glockem nebo Sigem ale už to jde.
Když je zbraň ve vodorovné poloze vyskočí to asi do 1/6 zásobníku. Eště jsem přemýšlel že by to mohlo bejt zásoníkama, ale teď jsem trochu mimo prachy takže 3 -5 zásobník musí chvilku počkat.

Díky všem za rady.
Jinak zbraň jeto prostě luxusní.

Uživatelský avatar
pigii
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24.12.2011 13:23

24.12.2011 13:39

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Ahoj všichni jsem tu nový a chtěl bych poradit kde můžu v Olomouci nebo Brně koupit SMITH & WESSON M&P9 VTAC popřípadě jinde.Děkuji za odpověď. :oops:

Uživatelský avatar
dejment
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 03.07.2011 19:01
Bydliště: Podkérkonošsko

02.01.2012 23:25

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Má někdo bližší zkušenosti s MP 45 ????

Uživatelský avatar
johnnyjak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 638
Registrován: 30.08.2008 22:56
Bydliště: Třebíč

03.01.2012 12:09

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45


Shivalnen
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12.10.2009 9:08

09.01.2012 11:01

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

SW MP VTAC jedině přes Banzai. v Čechách jsou ( dle toho co jsem si zjistil) zatím jen 2-4 kusy VTAC.
Ale je nutné počítat s delší dodací lhůtou. Když už bych znova kupoval SW MP 9 kupoval bych klasiku s tritiama. VTAC je akorát jinak barevnej a má světlovody a tritia jinak je to to samý.

Uživatelský avatar
dejment
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 03.07.2011 19:01
Bydliště: Podkérkonošsko

09.01.2012 12:29

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

A co to znamená to VTAC. Ať čumím do katalogu S&W jak chci, nic takovýho nemůžu najít. ( podotýkám, že angličtinu vůbec neovládám )

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7066
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

09.01.2012 15:35

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45


Shivalnen
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12.10.2009 9:08

12.01.2012 9:20

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

VTAC je SW MP vyvinut se společností Viking Tactics. SW MP VTAC má mířidla od této společnosti. Světlovody a pod nima tritia. Je celej v pískový barvě. Až se dostanu dom nasdílím fotku.

Uživatelský avatar
dejment
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 03.07.2011 19:01
Bydliště: Podkérkonošsko

12.01.2012 23:22

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

ta fotka by byla fajn a snad ještě to produktový číslo, jeden obchod tady v blízkosti mi nabízí různé varianty, ale vždy jen uvede to číslo a v katalogu to nenajdu ( mám stažený katalog z Banzai ) snad nejnovější.
Stejně vim prd, co je součástí dodávky. Některý obchod tam nemá napsáno vůbec nic, a když se jich zeptám, co je součástí dodávky, tak dělaj machry že dva zásobníky. Když se zeptám na výměné konce rukovětí, zase dělaj machry, že se dodává se "DVĚMI NÁHRADNÍMY" takže vědí úplný prd, ikdyž píšou, že to maj na skladě.

Shivalnen
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12.10.2009 9:08

13.01.2012 9:17

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

No já si kupoval VTAC přes člověka kterej to tu kupoval do sovjí firmy kvůli výrobě munice. Kupoval to přes Banzai a byly k tomu dva zásobníky a 3 hřběty. Malej, prostřední a velkej.
Ale nevím jak to Banzai dodává teď.

číslo je 209921 v novým katalogu SW na Banzai je na 11 stránce.

Uživatelský avatar
dejment
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 03.07.2011 19:01
Bydliště: Podkérkonošsko

16.01.2012 21:27

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

No, tak sem ho přivezl, mazlíka jménem M&P45.
Původně jsem si chtěl pořídit makarova, ale tak nějak se to zvrtlo na něco úplně jiného a hlavně jinou ráži :D

Shivalnen
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12.10.2009 9:08

17.01.2012 11:28

Re: Smith & Wesson M&P9 - M&P45

Dobrá volba. SW MP ať 9 nebo 45 jsou opravdu krásný zbraně. Kdybych na to měl ty peníze pořídil bych si obě najednou. Tak ať dobře slouží :-)

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník