Uživatelský avatar
chrome
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15.04.2004 15:04

07.05.2004 11:48

skok na prvni neprecteny prispevek

U nekterych temat se mi stava, ze po klepnuti na ten zluty nesmysl se sipkou, ktery me ma prenest na prvni neprecteny prispevek, me to prenese o par (jiz prectenych a take tak oznacenych) prispevku vys, takze musim na prvni "zluty" odscrollovat. U nekterych temat mi to dela, u jinych ne.
Co delam blbe?

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

07.05.2004 12:02

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

chrome píše:U nekterych temat se mi stava, ze po klepnuti na ten zluty nesmysl se sipkou, ktery me ma prenest na prvni neprecteny prispevek, me to prenese o par (jiz prectenych a take tak oznacenych) prispevku vys, takze musim na prvni "zluty" odscrollovat. U nekterych temat mi to dela, u jinych ne.
Co delam blbe?
tak to seš ten šťastnější. mě ještě nedošlo, že mám kliknout na žlutej nesmysl. dycky se tím proklikávám jak maniak... :( :oops: :roll:

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

08.05.2004 1:42

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

chrome píše:U nekterych temat se mi stava, ze po klepnuti na ten zluty nesmysl se sipkou, ktery me ma prenest na prvni neprecteny prispevek, me to prenese o par (jiz prectenych a take tak oznacenych) prispevku vys, takze musim na prvni "zluty" odscrollovat. U nekterych temat mi to dela, u jinych ne.
Co delam blbe?


Nic. Zrejme je to vlastnost tohoto systemu, vypozoroval jsem tento princip:

Kdyz se priloguju a skocim poprvy do nakyho tematu tou sipkou, skoci to spravne. Kdyz jsem pak chvili prilogovanej a v tom prvnim tematu se objevi novy zpravy, tak po kliknuti na sipku me to skoci na ten, kam mi to skocilo minule (prvni neprectenej po prihlaseni)...

Vic me sere to ODZNACOVANI NEPRECTENEJCH pri logoutu (timeout nebo regulerni logout)

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

08.05.2004 11:03

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

premek píše:
chrome píše:U nekterych temat se mi stava, ze po klepnuti na ten zluty nesmysl se sipkou, ktery me ma prenest na prvni neprecteny prispevek, me to prenese o par (jiz prectenych a take tak oznacenych) prispevku vys, takze musim na prvni "zluty" odscrollovat. U nekterych temat mi to dela, u jinych ne.
Co delam blbe?


Nic. Zrejme je to vlastnost tohoto systemu, vypozoroval jsem tento princip:

Kdyz se priloguju a skocim poprvy do nakyho tematu tou sipkou, skoci to spravne. Kdyz jsem pak chvili prilogovanej a v tom prvnim tematu se objevi novy zpravy, tak po kliknuti na sipku me to skoci na ten, kam mi to skocilo minule (prvni neprectenej po prihlaseni)...
Vic me sere to ODZNACOVANI NEPRECTENEJCH pri logoutu (timeout nebo regulerni logout)
jako nápravný opatření navrhuju ukamenovat PIDIBIho

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

09.05.2004 12:25

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

Vic me sere to ODZNACOVANI NEPRECTENEJCH pri logoutu (timeout nebo regulerni logout)
jako nápravný opatření navrhuju ukamenovat PIDIBIho


tak znova: tento system neoznacuje neprectene prispevky, nebot nejspis nechce zkolabovat jako MZ, oznacuje NOVE prispevky od vasi posledni navstevy

system je zadarmo a byl vybran protoze jsem chtel, aby bylo kde diskutovat, kdyz MZ defacto temer nejede i kdyz jede. byl vybran i proto, ze je na nem autory pora provaden vyvyoj a opravovany chyby narozdil od jinyhc reseni psanych na miru

mohli jsme mit uplny hovno a takto mame aspon kde pokecat

jinak je to kopiie komercne prodavaneho vBulletinu, kterej se pouziva treba na 1911foru a to vcetene oznacovanich NOVYCH prispevku

a buddte radi, ze tu neni zadna reklama a ze je to rychly a ze je to zadarmo a uz me nes... :roll:

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

09.05.2004 19:36

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

PiDiBi píše:tak znova: tento system neoznacuje neprectene prispevky, nebot nejspis nechce zkolabovat jako MZ, oznacuje NOVE prispevky od vasi posledni navstevy


coz je dost problem, kdyz mi (jako napr ted) zkolabuje pocitac a ja musim hadat, ve kterych auditkach mam neprectene.

PiDiBi píše:system je zadarmo a byl vybran protoze jsem chtel, aby bylo kde diskutovat, kdyz MZ defacto temer nejede i kdyz jede. byl vybran i proto, ze je na nem autory pora provaden vyvyoj a opravovany chyby narozdil od jinyhc reseni psanych na miru


Nebranil bych se tomu zakoupit lepsi system, pokud by toto nemel :)))

PiDiBi píše:jinak je to kopiie komercne prodavaneho vBulletinu, kterej se pouziva treba na 1911foru a to vcetene oznacovanich NOVYCH prispevku

a buddte radi, ze tu neni zadna reklama a ze je to rychly a ze je to zadarmo a uz me nes... :roll:


Ano, i tam me to sere :)


Reklama

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

10.05.2004 0:01

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

premek píše:
PiDiBi píše:system je zadarmo a byl vybran protoze jsem chtel, aby bylo kde diskutovat, kdyz MZ defacto temer nejede i kdyz jede. byl vybran i proto, ze je na nem autory pora provaden vyvyoj a opravovany chyby narozdil od jinyhc reseni psanych na miru


Nebranil bych se tomu zakoupit lepsi system, pokud by toto nemel :)))


ja taky ne, ale ver mi ze:
1. hledal jsem dlouho na internetu a nic lepsiho neni, forum tohoto typu je defacto standard a fora typu MAGEO jsou ciste ceska specialita

2. narazi to i na navratnost investic, pokud sem nebudou chodit lidi je zbytecny delat nejake zasadni zmeny, a investovat do tohoto "projektu" jen tak naslepo urcite nebudu ani ja, ani nikdo jiny. dost ze me tos talo prachy za domenu :)

kolik ses ochotnej jen tak naslepo investovat? 100-200 tisic? za to bys mohl mit na zakazku hodne slusnej system. sezenes nekoho kdo to za 10 napise? a jses si jistej ze to bude dobre? ze to nebude podobnej bastl jak MZ?
jen sepsani uvodnich pozadavku a nastrel toho co to ma delat da tak tyden prace (v penezich ti to nereknu ale 5x8x hodinova mzda)

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

10.05.2004 0:21

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

PiDiBi píše:kolik ses ochotnej jen tak naslepo investovat? 100-200 tisic? za to bys mohl mit na zakazku hodne slusnej system. sezenes nekoho kdo to za 10 napise? a jses si jistej ze to bude dobre? ze to nebude podobnej bastl jak MZ?
jen sepsani uvodnich pozadavku a nastrel toho co to ma delat da tak tyden prace (v penezich ti to nereknu ale 5x8x hodinova mzda)


Psat takovyto system na miru jsem namysli nemel, spis najit sepsany system na netu a ten koupit. Zkusim se po necem podivat, zda se to najde.

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

10.05.2004 19:23

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

premek píše:
PiDiBi píše:kolik ses ochotnej jen tak naslepo investovat? 100-200 tisic? za to bys mohl mit na zakazku hodne slusnej system. sezenes nekoho kdo to za 10 napise? a jses si jistej ze to bude dobre? ze to nebude podobnej bastl jak MZ?
jen sepsani uvodnich pozadavku a nastrel toho co to ma delat da tak tyden prace (v penezich ti to nereknu ale 5x8x hodinova mzda)


Psat takovyto system na miru jsem namysli nemel, spis najit sepsany system na netu a ten koupit. Zkusim se po necem podivat, zda se to najde.


Jediný co mě napadá je PHPRS z http://www.supersvet.cz, ale že existuje je tak všechno co o něm vím a nemám kde si ho odzkoušet.

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

10.05.2004 22:20

Re: skok na prvni neprecteny prispevek

nekromancer píše:Jediný co mě napadá je PHPRS z http://www.supersvet.cz, ale že existuje je tak všechno co o něm vím a nemám kde si ho odzkoušet.


kouknu, pripadne stahnu a vyzkousim. dik.

update: hmm, to neni diskuzni system ale redakcni system ...

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků