Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

29.08.2007 8:07

To je možný, že tam funguje nějaká kooperace ale kov bude asi opravdu od Sigu a prodávaný pod jejich názvem SIGLITE. Ty Meprolight co jsem viděl v obchodě nenamontovaný byly tvarově odlišný a taky určený pro 226.
Naposledy upravil Majkl-cz1 dne 09.09.2007 19:47, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
Datajev
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 14.09.2006 11:16

30.08.2007 14:16

Majkl-cz1 dej sem prosím ještě nějaký fotečky. Je to uplné blaho pro duši. Díky

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

08.09.2007 15:12

Něco pro Datajeva :lol:
Efektní dřevo nahradila účelnější guma.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

production
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 497
Registrován: 03.01.2007 9:04
Bydliště: Vysočina

09.09.2007 15:57

Majk: z Tvého přístupu je vidět, že jsi si fakt udělal radost. upřimně musím říct, že ačkoli jsem nikdy do dneška po Sigovi dvakrát neslintal Tvé fotky mě k tomu vedou. Cítíš během střelby rozdíly mezi klasickým Sigem a Blackwater Sigem?

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

09.09.2007 17:32

Já jsem celou dobu střílel z .45ky a když to teď porovnám s devíkou,tak při střelbě jednou rukou je to jistě příjemnější :lol: Zatím mám pocit, že ta .45ka se mi pří střelbě s obouručním úchopem vrací zpět do záměrný rychleji. Jak víc kopne než devítka, tak zápěstí to nějak víc odpruží zpět.
To ale zatím může být jenom pocit. Rozhodně je vidět, že je dělaná na chlup, když jsem jí po prvních třech stovkách rozebral a vyčistil tak jsem koukal jak se kde ošoupává a proti 220 tam není plocha, kde by to bylo víc nebo míň, prostě po celé délce vodících drážek stejně. I hlaveň při vedení v ústí závěru a to byla namazaná se olejskala jak ta .45ka po dvou tisících. Ta 220ca co mám je vyloženě postavená jako služební a tohle je Performance. Je to dost o zpracování ale na střelbu je moc příjemná. Jedno z velkých plus je podle mě proti té 220 třeba to, že na závěru je vybroušená delší drážka pro záchyt závěru. Je jednou tak dlouhá a při ručním vystavení na záchyt je to mnohem příjemnější, protože třeba u té 220 je asi o 3mm kratší a když přetáhnu závěr až na doraz, tak ho musím zase lehce popustit aby tam zapadl.Tady už se to zjevně řešilo, protože to jde naprosto lehce aniž by se na to člověk nějak soustředil.
Myslím, že na střelbu to bude stejný jako u modelů s hliníkovým rámem.
Když jsem s tou .45kou jel na kurz do Mělníka, tak prvních několik slov znělo v duchu," Vy jste štíhlej,vysokej a máte .45ku, čili jakoby všechno špatně". Ale nakonec bylo konstatováno, že je vidět, že mi sedí a ta ráže není problém jak se ze začátku zdálo. Tak u té devítky už to bude lítat skoro samo :lol: možná? :lol:
Naposledy upravil Majkl-cz1 dne 10.09.2007 14:41, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

10.09.2007 1:55

Ta guma už ale fakt není tak fešná jako dřevo :)


Reklama

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

10.09.2007 8:05

To je jasný, dřevo je dřevo ale tohle v ruce drží jako přikovaný a to má přednost :lol:

Uživatelský avatar
Datajev
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 14.09.2006 11:16

10.09.2007 8:05

Mooooc děkuju, fakt pěkný. Co dodat. Začínám šetřit na P226 Elite Stainless. Bral bych P226 Blackwater, ale nedělají ho ve 40 s.w. Jo a nevím jestli jsem to z tohoto pochopil dobře („Myslím, že na střelbu to bude stejný jako u modelů s hliníkovým rámem.“) Ten Blackwater nemá hliníkový rám?

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

10.09.2007 8:26

To chce vyzkoušet podle dlaně, těžko říct. Podle mě se ten úchop dá udělat obrazně na tři velikosti. Origo střenky z plastu jsou nejtenčí ale v ruce je to takové nemastné,neslané ale vyloženě pro malou ruku. To dřevo je přesnej opak, známej má mnohem větší tlapu a tomu seděj líp ale i tak říkal, že jsou i na něj o vlas větší. On ten objem dost ubere na délce ukazováku. Naprostej střed jsou střenky právě z gumy, jak ty prstové, tak i klasické od Hogue. To se musí vyzkoušet přimo na zbrani.
Mě se z ní střílí dobře ale chce to podle mého názoru naučit spávně to chytit víc než u jiných pistolí. Nicméně vyzkoušel jsem všechny možnosti a ty neoprenové od Hogue jsou dle mého názoru nejlepší volba.Při střelbě je to hodně znát.
Ještě k tomu rámu. Blackwater má lehkej rám, já myslel oproti modelům z nerezu. Ten model Elite se sem zatím snad ani nedovezl, viděl jsem tu Equinox,Tactical, řady X-Five a Press ale tenhle zatím ne. Až nějakej dorazí půjdu okouknut ten bobří ocas :lol:
Naposledy upravil Majkl-cz1 dne 10.09.2007 14:45, celkově upraveno 2

Uživatelský avatar
Datajev
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 14.09.2006 11:16

10.09.2007 8:51

K tomu rámu už jsem našel toto: The frame is black hard anodized light weight alloy with integral Picatinny rail and is accented with the famous Blackwater logo on the top of the slide and Blackwater Custom Wood grips.

Denis Strosser
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: 16.01.2007 23:52
Bydliště: České Budějovice

11.09.2007 14:46

Já jak se mi podaří prodat moje 226 v 9 luger,okamžitě objednávám P226 Elite Two-Tone v 40S&W. Radši bych si vzal ten P226 Equinox™,ale ten nemá žebrování vpředu a hlavně bobří ocas.Normálně nosím 1911 a s tím ocasem mi to sedí v tlapě jako přibitý,tak jsem stím moc spokojenej.Kdyby tu někdo měl tu elite tak dejte vědět prosím.Rád bych osahal a vyzkoušel.Kdyby se mi nezadařilo,tak do toho půjdu holt naslepo. :roll:

Uživatelský avatar
Datajev
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 14.09.2006 11:16

11.09.2007 16:15

Nemáš prosím tě zjištěné kolik ten krasavec stojí. http://www.sigarms.com/Products/ShowCat ... ductid=168
:shock:

Denis Strosser
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: 16.01.2007 23:52
Bydliště: České Budějovice

11.09.2007 19:37

Jsem právě kvůli porovnání ceny psal MAJKLovi kolik dal za toho Blackwatera a psal mi že byl od BANZAI za 39.850 a u sigarms je ten TWO TONE jenom o 19 dolarů dražší,takže počítám že cena se bude pohybovat stejně plus mínus litr či dva,ale oficiálně jsem se na na Banzai neptal,protože dokud nemám prodáno toho svýho mazla a připravený prachy tak nechci výřit vodu a něco objednávat i když to bude trvat.Sice by se mi na ní libilo jako dělal dřív sigarms Twotone že i ovládací prvky byly v nerezu,tak jak závěr,ale teď už to potvory nedělaj.Holt člověk nemůže mít všechno no :cry: Ale i tak je to mazlík k pohledání a moc se na něj těším.Třeba když stejně našetříme tak si je můžem objednat zaráz :D :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

11.09.2007 22:01

No, kdyby byla potřeba, tak set ovladacích prvků se dá objednat i ve zlatě.
Je to jenom o ceně :lol: Jinak modely Equinox se drží na ceně 39900,-,tak ten model Elite bude podobnej. Klasika za 32,- přičtěte dřevěný střenky v hodnotě kolem 3500,- a svítící mířidla Siglite za 4000,-. Dají se ale objednat i klasická nesvítící . Celkem cca 40 litrů plus mínus tisícovka nahoru za trochu nebo hodně radosti. :lol:
Naposledy upravil Majkl-cz1 dne 12.09.2007 6:48, celkově upraveno 1

Denis Strosser
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: 16.01.2007 23:52
Bydliště: České Budějovice

11.09.2007 23:47

S tím setem jsem to nevěděl,dík za radu.Se na to určitě vyptám,jak to budu objednávat v Banzai.(Sice to sem nepatří) ,ale oplatí se ty tritiový miřidla za tu cenu?Není lepší si to objednat s klasickýma?Protože toho siga budu mít fakt pro radost(klasicky nosím 1911) a nepočítám že bych s ním "bojoval" v noci? :twisted:

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

12.09.2007 6:46

Ono půjde spíš o to, jak moc znatelně to padne na ceně, když tam ty Siglite mířidla nenecháš dát. Ve specifikaci to je uvedený jako standard a jestli by jsi v závěru měl ušeřit třeba 15 stovek, to bych je tam raději nechal.Tady ta cena stejně poletí kolem těch 40ceti. Za sebe můžu říct, že jsou opravdu dobře čitelný i ve dne a proti Trijiconum co mám na 220 je to opravdu rozdíl. Jestli chceš, pošlu Ti pro srovnání fotky v detailu všech mířidel (klasika, Trijicon i Siglite) ať máš o čem
přemýšlet :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Datajev
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 14.09.2006 11:16

12.09.2007 7:07

Toto mě poslali z Banzai spol. s.r.o :

"pistole P226 Elite a Blackwater momentálně skladem nejsou, ale jsou objednány. Jejich doporučená MOC je 39 780,- Kč. vč DPH

Vzhledem k tomu, že tyto modely nejsou vždy k mání, nelze s jistotou určit, co s nimi bude za 1 až 2 roky.

Americká firma SIGARMS průběžně uvádí na trh různé speciální modely a limitované série. Ale co se připravuje výhledově, o tom bohužel žádné informace nemáme.

Děkujeme za Váš zájem"

Jinak kdybys měl nějaké fotky těch mířidel tak se rád mrknu taky, díky.

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

12.09.2007 7:27

To je právě ono, třeba těch modelů Blackwater se sem dovezlo a prodalo zatím osm včetně té mojí. Chce to hlídat a jak se to někde ukáže musí se to hned koupit, jinak není moc šance. Navíc Banzai to bude stejně prodávat přes nějakého svého smluvního partnera.
Sotva jsem dal zálohu a opsal číslo, tak se přihnal chlápek, že ho bere. Co dodat, kdo pozdě chodí atd., dál to znáte :lol: o to větší radost z nákupu.

Denis Strosser
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: 16.01.2007 23:52
Bydliště: České Budějovice

12.09.2007 8:10

Já nějaký prachy mám,akorát fakt čekám jestli prodám toho mýho siga,jinak bych se zbytečně "vyštavil" z úspor.Ale i kdyby už nebyl k sehnání,tak já myslím že bych si tam z nabídky sigarms určitě vybral :P ,prototože to tam je mazlík vedle mazlíka :roll: a já ty sigy fakt můžu,takže až budu mít prachy na ruce napíšu do Banzai a uvidíme co mi kluci řeknou :oops: Jinak s těma mířidlama máš pravdu,kdyby byl rozdíl těch 15 stovek,tak je lepší si nechat ty tritia.Kdybych ušetřil plnou cenu tak bych o tom uvažoval,protože 4-tácy jsou 4 tácy.Já kalkulačně počítám tu cenu kolem těch 40-ti táců.Ještě uvidím za kolik by byl ten set ovládácíh prvků(zkusím najít na netu). Tu fotku těch mířidel mi rozhodně prosím pošli na email,to mě právě zajímá.Já jsem se ještě nikdy naživo nesetkal s tritiama,tak nevím jaká je ta jejich svítivost a jak vypadá v poronání s normálníma miřidlama.P.S.: Jak dlouho vydrží ta svítivost těch tritií?

Uživatelský avatar
Majkl-cz1
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.06.2007 10:44
Bydliště: Praha

12.09.2007 8:43

V dokumentaci na Trijicony mám svítivost kapslí uvedenou na dobu 12ti let. Zkusím Ti to blejsknout i za šera.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Pistole - ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků