Uživatelský avatar
KajaKliment
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 606
Registrován: 18.04.2008 11:22
Bydliště: Vysočina

10.06.2011 21:44

Re: Seznam obchodů

Byla tam jmenovaná paní Šárka. Jak říkám nemůžu si stěžovat.

František Fořt
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 101
Registrován: 02.05.2010 19:52

13.06.2011 11:44

Re: Seznam obchodů

Každý, i sebevětší idiot, má občas světlou chvilku......

Uživatelský avatar
KajaKliment
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 606
Registrován: 18.04.2008 11:22
Bydliště: Vysočina

13.06.2011 12:21

Re: Seznam obchodů

No, asi sem teda měl světlou chvilku, když jsem si v pohodě popovídal a nemůžu si stěžovat...

Nebo se navážíš do někoho, kdo se tu sám bránit nemůže?

Vidím to tak, že nikdo nemůže mít pořád super náladu a v kombinaci s řadou dalších proměnných se to snadno zvrtne v to, že pak jako zákazník odejdeš znechucený.

Ale v Praze je obchodů se zbraněmi dost, choď si v klidu tam, kde tě mají rádi.

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

13.06.2011 18:23

Re: Seznam obchodů

Hlavně je třeba s vyjadřovat slušně.

František Fořt
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 101
Registrován: 02.05.2010 19:52

15.06.2011 10:47

Re: Seznam obchodů

Pánové, ad 1 jsem neměl na mysli nikoho z vás.

Ad 2 slovo idiot je odborný lékařský termín vyjadřující stupeň hluboké a těžké mentální retardace odpovídající v termínech klasického IQ pásmu O - 30 bodů. Tedy nic vulgárního.

My se tady bavíme o obchodech se zbraněmi a přístupu k zákazníkům. Já v jistém smyslu také pracuji se zákazníky a absolutně si nedovedu představit, že bych byl na někoho protivný! A to bez ohledu na můj momentální stav. Zákazník vůbec nemá řešit či poznat, že má někdo (třeba paní Šárka) "svoje dny". Co takový člověk vůbec dělá na místě, kde je nutná práce s lidmi. Má být zašitá někde v prádelně ve sklepě, tam to nikomu nevadí.

Prodej zboží a chování k zákazníkům také ukazuje na momentální stav kultury v dané zemi. A pokud takoví zákazníci jako vy, budete schopní napsat nesmyslu typu, že musíme tolerovat něčí náladu (!) nebo něco podobného, tak se v životě takových paní Šárek nezbavíme!

Nezapomeňme, že poptávka tvoří nabídku a my sami jsme tvůrci této mizerné prodejní kultury, protože řada zákazníků i přes podobné zkušenosti a la Šárka nebo zkušenosti typu Řehák, jde do těch obchodů znovu. A to je ta zásadní chyba.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 606
Registrován: 18.04.2008 11:22
Bydliště: Vysočina

15.06.2011 11:46

Re: Seznam obchodů

Dobře, je fajn, že už víme, že idiot je lékařský termín a že ženská patří do prádelny a nemá co dělat v obchodě se zbraněmi... Taky se hodí vědět, že těžkou mentální retardaci odpovídající v termínech klasického IQ pásmu 0 - 30 bodů poznáme na první pohled a můžeme si tedy hned učinit příslušné závěry.

Možná by nebylo špatný se zamyslet nad chováním zákazníků vůči prodavačům. Ono ne nadarmo platí přísloví, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Kolikrát se divím, co všechno si prodavači musí nechat líbit od sobců, kteří si na nich hojí svoje problémy. (nic osobního, jen konstatuji fakt)

Pokud jsi přesvědčený, že je nesmysl být tolerantní, je to smutný.

Samozřejmě je tohle už trochu teoretická debata vzdálená tématu vlákna, ale nemůžu si pomoct.

Kdo je spokojený, vrátí se, kdo ne, jde jinam. Vzhledem k tomu, že obchod prosperuje je asi těch nespokojených minimum. Víc už debatovat nehodlám, každý máme jiný úhel pohledu a jsme už dost mimo toto vlákno.


Reklama

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

15.06.2011 18:56

Re: Seznam obchodů

Přál bych klaždému nespokojenci vést delší debatu s majitelem (prodavačem) zbraňového obchodu, aby se dověděl, jaká je to někdy hrůza, ba i riziko s některým či mnohými zákazníky. Ale nechci být OT, toto vlákno mám být o prodejnách a snad ne o prodavačích. Proto píši jen v krátkosti. Dále už netřeba se vyjadřovat.

Uživatelský avatar
PN
 
Příspěvky: 216
Registrován: 21.12.2006 16:20
Bydliště: Praha

15.06.2011 19:18

Re: Seznam obchodů

Vztah zákazník-prodavač je jednoznačně určen tím, kterým směrem nakonec potečou peníze. Pokud prodavač svoji práci bere vážně, tak si o mně jako zákazníkovi může myslet to nejhorší, ale s úsměvem mi vyhoví a vezme si peníze; a pak si třeba večer stěžuje u piva kámošům, jakého kokota měl zas dneska v krámě. Prodavač nemá nárok na to, aby byl zákazník příjemný, to už je jen takový bonus.

Mimochodem, jedno staré přísloví říká, že teprve tehdy, když dobře obsloužíš toho nejhoršího obejdu, si můžeš být jistý, že dobře obsluhuješ i zákazníky, kteří tě živí.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8117
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

04.11.2011 22:18

Re: Seznam obchodů


Uživatelský avatar
tuareg
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 17:29
Bydliště: EU

22.11.2011 18:23

Re: Seznam obchodů

ARMS-CZ a.s.
Banskobystrická 221/34, 621 00 Brno
mobil: +420 724 512 880
e-mail: brno@arms-cz.cz
odpovědný vedoucí: Chlup František
otevírací doba:
PO-PÁ 9:00-12:00 13:00-17:00


Dnes jsem tam byl poprvé a myslím že ne naposledy.
Objednával jsem si u nich z Brodu Škorpíka.
Pan Chlup velice příjemný a hlavně ochotný.
Mohu vřele doporučit návštěvu tohoto obchodu.
:mrgreen:

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

22.11.2011 20:51

Re: Seznam obchodů

Totéž mohu říci o p. M. Tůmovi z prodejny ARMS-CZ v Praze 6-Gogolova ul., kde se dobře nakupuje zejména brokové sportovní střelivo.

Uživatelský avatar
RoXoR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 26.02.2010 15:06
Bydliště: ŠAKALOV

23.11.2011 16:49

Re: Seznam obchodů

Ještě k DAVE
Minulý týden jsem poprosil svoji přítelkyní, která studuje v Praze, aby mi koupila pár drobností (kule a klíč na pistony). Na internetu jsem vyhledal kýžené zboží na stránkách tohoto obchodu,okopíroval obrázek, popisku a cenu, přidal adresu obchodu. Těmito informacemi jsem vybavil svoji milou s tím že až bude mít čas aby mi to skočila koupit. Dnes mi volala že už vše koupila, akorát to prý byla anabáze. Prodavač ji řek co si to vymejšlí a kde prej přišla k těm názvům. Ani když mu řekla že takto to mají na svých webovkách, tak nezabral. Zasáhnout musela prej taková "trochu míň protivná" ženská a konečně se dobrali výsledku.
Znovu už ji tam prej nedostanu...
Mimochodem ve Zbrojovácký prodejně mi nakoupila postupně díly že bych z nich postavil další bouchačku naprosto bez problémů.

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

06.02.2012 15:38

Re: Seznam obchodů

Znáte myslivecký obchod na I.P. Pavlova? http://www.banner-shop.cz/cz/index.php? ... esto=PRAHA
Nevíte jak jsou zásobeni pistolovou municí?

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

06.02.2012 22:27

Re: Seznam obchodů

Tak jak píší na na své web. stránce, běžný sortiment, ale nemyslím si , že ceny jsou jako u Brymů.

Uživatelský avatar
Michal B.
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 56
Registrován: 25.09.2008 9:33
Bydliště: střední čechy-Pb

20.03.2012 10:05

Re: Seznam obchodů

TACTICAL-SHOP.CZ
tactical-shop.cz

Tento obchod bohužel nemohu doporučit.
Druhý den po objednávce (kde zboží bylo uvedené jako skladem) mi přišel potvrzovací mail, že zboží bylo odesláno. Po týdnu jsem urgoval, odpověď byla že omylem zapoměli odeslat.
Po dalším týdnu a urgenci mi volali k večeru, že objednávku odeslali někam jinam. Ještě byl pán v telefonu skoro naštvaný, že přece chybu může udělat každý.
Když jsem opáčil, že i ze Zahalu bych to snad měl dřív, tak uraženě odvětil ať objednám tam (obchoník :shock: ).

No a také jsem objednal...
... a ušetřil 400.

Sice jsem chtěl mít zásilku co nejdříve, protože jsem to potřeboval na závody, ale toto jednání mě překvapilo.
Proto dávám MÍNUS.

Uživatelský avatar
jpp
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2136
Registrován: 12.01.2012 0:57
Bydliště: Tam kde zítra již znamená včera...

20.03.2012 11:15

Re: Seznam obchodů

Ještě k DAWE... Byl jsem tam všeho všudy jednou. Kupoval jsem různé značky .22 LR na test. Paní Šárka byla příjemná jak pr*el, zřejmě ji asi štvalo, že je to tolik položek a za tak málo peněz - cca za litr :!:

Pak tam ještě měla AR 15/A2 od Coltu, tak jsem ji požádal jestli by mi ji půjčila do ruky... Bože to bylo keců :roll:

Nikdy jsem netušil, že i v oboru zbraní potkám obdobu Cimrmanovi Hospody na mýtince... Když nemají rádi lidi a oni jim do toho obchodu chodí, měli by to přesunout někam do lesa :idea:

Za mě jim můžu slíbit, že už je obtěžovat nebudu. Ani návštěvou, ani nákupem :mrgreen:

GOD
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 475
Registrován: 15.08.2008 12:59

20.03.2012 13:02

Re: Seznam obchodů

Na obhajobu predavačov len tolko. Raz som zvažoval že by som sa tým živil, ale po skúsenostiach... Občas strávim v kráme 2 hodky. A to by človek neveril, čo tam prichádzajú za individua, to by sa jeden divil. Až mám pocit, že nedostatok vytamínov I a Q je kriticky.
Zažil som úplných magorov, až po anglána, čo chcel kúpit M16 bez papierov, a oxidoval s tým 3 hodiny, a nenechal si to vysvetlit. A tie argumenty, no IQ 80.
a občas prekvapí aj český zákazník.

Na druhej strane, ja vystupujem vždy slušne a tiež som sa stretol s nepristojnym správaním.
Na požiadavku ,, neaké lepšie diabolky ako pribram standart,,? som dostal odpoved: a čo by ste ešte nechceli? scela drzo. Takže mam par obchodov, kam rad zavitam. Niekde maju za svoj prístup k zákazníkovi ,,zaplatené,,

V Brne mi nevyhovuje leda Avico, tam sú arogantný a potom ešte ten krám vedla policajtov pod hlavasom. Inak všade ochotny pristup.

Uživatelský avatar
Sardaukar3
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 17
Registrován: 29.09.2010 16:55
Bydliště: Nymburk

20.03.2012 14:18

Re: Seznam obchodů

Pánové nevíte o slušném obchodě kolem Nymburka? Do Prahe se tak často nedostanu a Nymburský pan Mlejnek :roll: :oops: :twisted: ........ škoda komentáře.

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

20.03.2012 14:24

Re: Seznam obchodů

2GOD: Tedy sorry, ale žádný job není bez problémů. I ve sféfách "vyšších obchodů" se natrefí na nepříjemného klienta, přesto si prodejce/zprostředkovatel nemůže dovolit ztratit profesionalitu a slušnost, natož vůči ostatním klientům.
To, že jiní zákazníci prodejny dělají problémy, není sebemenší důvod pro to, aby zákazník trpěl kyselý či přímo neslušný přístup prodejce. Ještě aby se jim snad omlouval za ty ostatní :roll:

Ve výsledku to ale spadá zpět k nám zákazníkům. Češi se, myslím, ještě musí naučit (jen můj názor), že když někde nejsem spokojen či přímo znechucen, mám možnost jít jinam a už se nevracet.

Uživatelský avatar
CRITTRS
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: 04.02.2012 10:00
Bydliště: Kolínsko

20.03.2012 21:12

Re: Seznam obchodů

pro sardaukar3 já tě zdravím, obávám se že budeš muset občas do te Prahy vyrazit,v Kolíně sem byl parkrat a taky nic moc. Jinač co konkretně shaníš? dištak mi pisni SZ

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků