Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

09.08.2010 0:34

Re: Seznam obchodů


Pavel Tringela
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 469
Registrován: 01.07.2007 14:23
Bydliště: JM,Vracov

17.08.2010 10:02

Re: Seznam obchodů


ulicnik15
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23.08.2010 20:38

23.08.2010 21:16

Re: Seznam obchodů

Zdravým a přidávám odkazy na prodejny triček pro Policii, Vojáky a nadšence....
http://vektor-tisk.cz/prodej-tricek.html
http://www.xtremstore.com
Hezké a firma Warlord nabízí výrobu motivu na zakázku...což je super....

Carlito
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 373
Registrován: 22.03.2009 14:56

25.10.2010 12:08

Re: Seznam obchodů

TECH SHOP s.r.o. - značkové nože http://www.znackove-noze.cz/

Nevím jak ostatní, ale já mám s tímto shopem mizernou zkušenost :evil: . Objednal jsem si Tool Adaptér "Leatherman Bit Kit" a místo tří dnů dodání jsem čekal víc jak tři týdny. Telefony nefungují, na mejli neodpovídají. Patrně nejsem sám, který s nimi promarnil čas.

Uživatelský avatar
Coltik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 358
Registrován: 10.02.2010 12:21

27.10.2010 13:58

Re: Seznam obchodů

Nevím kam to mám dát, jestli budu ot,omlouvám se a prosím přesunout. Chtěl jsem se zeptat na co je prodejcům zbraní (byl jsem si pro náboje) moje adresa, jméno atd. To že chce vidět zp samozřejmě chápu ale že si mě napíše do notýsku a ještě se ptá na přesnou adresu ( ulice, číslo popisné) . Setkal jsem se s tím poprvé,tak jestli je to nějaká novinka? děkuji

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

27.10.2010 19:48

Re: Seznam obchodů

Coltik: s tímto se setkávám naprosto poprvé a to už jsem několik tisíc různých nábojů koupil v různých prodejnách. Je to neobvykléa podle mne na to nemají právo, musí jim stačit ZP .


Reklama

Uživatelský avatar
emde
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 338
Registrován: 21.01.2004 8:56
Bydliště: Praha

28.10.2010 10:21

Re: Seznam obchodů

Něco podobného se mi stalo asi před 4 roky. Tehdá prodavač chtěl kromě ZP i OP a údaje z něj opsal na účtenku. Neustále mumlal něco o policejní buzeraci, tak jsem to nechal bez povšimnutí. Možná by stálo za pokus upozornit úřad pro ochranu osobních dat :roll: .

Uživatelský avatar
Coltik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 358
Registrován: 10.02.2010 12:21

28.10.2010 10:52

Re: Seznam obchodů

Díky za odpovědi. Čučel jsem jak puk a trošku mě mrzí, že jsem mu ty údaje dal ale s tím teď už nic nenadělám. Bonzovat někoho se mi taky rozhodně nechce. Normálně beru náboje od kamarádů, tohle byl můj první nákup v obchodě a musím říct, že na nějakou dobu zase poslední :) On ten prodejce poskytoval zbraně na zkoušky, když jsem si dělal zbroják, tak je možné, že je jenom opatrný a nechce si to u pčr rozházet. To je jediný rozumný důvod který mě napadá. Rozhodně se mi ale nelíbí , že by někdo měl notýsek se jménem, adresou a u toho počet nábojů co mám doma :)

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

28.10.2010 12:01

Re: Seznam obchodů

Jako prodejce nemohu prodat náboje nebo zbran někomu, kdo nepředloží platné dokumenty, ZP, nákupka... A pak je tu kámen úrazu, ZP není doklad totožnosti, takže OP potřebuju jejímu ověření, ale ze zákona nemám právo o ně požádat... Dobré, že? PČR mi pak klidně napaří pokutu..., když prodám zbran na základě ztracených/zcizených dokumentů... :evil:

Uživatelský avatar
Coltik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 358
Registrován: 10.02.2010 12:21

28.10.2010 15:49

Re: Seznam obchodů

Aha , díky za vysvětlení. Holt budem asi v ČR :roll: Ukázat by mi ale ani tak nevadilo, mě jen překvapilo, že si to všechno sepsal do nějakého zápisníku, proto jsem myslel že je to nějaká novinka.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8117
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

03.05.2011 22:26

Re: Seznam obchodů

Dobrá zpráva pro uheskohradišťáky.Arms Cz konečně pochopil , že ten děda jim peníze nevidělá.Nový prodavač zkušený ochotný.Byl jsem mile překvapen.Ted už to stojí za návštěvu.

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

04.05.2011 12:59

Re: Seznam obchodů

Taktéž v Praze v prodejně Arms.cz je pan Fiala velmi ochotný a dobře se tam nakupuje.

František Fořt
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 101
Registrován: 02.05.2010 19:52

10.06.2011 9:18

Re: Seznam obchodů

Musím se s vámi podělit o naprosto tragickou zkušenost s prodejnou DAVE WESTERN GUNS v Praze, Opletalova.

Před nějakou dobou jsem tam zavítal poprvé. Chtěl jsem tam nakoupit nějaké náboje a vokouknout westernové zbraně. První podivný dojem jsem měl z prodavačky - blondýny s neochotným výrazem, která stála u pultu a hrála si s kočkou promenádující se kolem pokladny. Zeptal jsem se, jestli mají náboje, které jsem si ověřoval den předem telefonicky a odpověď byla NEMÁME. Na mou rekaci, proč sem si tam teda předem volal a řekli mi, že jich mají dost, byla odpověď že mám smůlu, a že zase někdy budou.

Tak jsem si řekl, že si prohlídnu nějaké revolvery, protože si již delší dobu chci udělat radost něčím v .45LC. První reakce blondýny byla, ať jí nejdříve dám zbroják. Za 20 let, co mám zbroják se mi tohle ještě nestalo. Ptal jsem se k čemu, že ty zbraně chci jenom vokouknout, mi řekla, že to prostě chce a jinak mi neukáže nic. Konsternován jsem jí ho dal (nechápu, proč jsem už dávno nevypadl) a už ani pořádně nevím, co jsem prohlížel, protože blondýna začala nadávat na čechy, že jsou jediní, kdo u western zbraní hledí na vůle a kdo ví co, že ve světě je to jinak a jak jsou češi děsní zákazníci.

S tak úděsným, negativním a konfrontačním chováním prodavače jsem se za poslední dobu dlouho nesetkal. Nekecám.

V této prodejně s obsluhou a přístupem neochotné blondýny jsem si připadal jako někdy v roce 1978. Pokud možno, v tomhle krámě si nekoupím ani terč za 5 Kč.

selag
 
Příspěvky: 556
Registrován: 08.06.2005 13:45
Bydliště: Vysočina

10.06.2011 9:30

Re: Seznam obchodů

To jen paní Šárka měla jeden ze svých horších dnů. Taky sem něco podobného zažil na vlastní kůži a už sem tam nikdy nezašel. Jedna zkušenost stačila.

Margo
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02.09.2010 13:08
Bydliště: Praha

10.06.2011 10:34

Re: Seznam obchodů

Podle mych zkusenosti ma pani Sarka blbou naladu vzdy. Tedy ja tam byl jen trikrat, ale vzdy na me koukala jako na obtizny hmyz :-)
Takze i ja nakupuji jinde i kdyz to mam do tohoto obchodu 10 minut pesmo.

Uživatelský avatar
travis
 
Příspěvky: 882
Registrován: 27.04.2007 17:47
Bydliště: PRAHA 5

10.06.2011 11:31

Re: Seznam obchodů

Já tedy jsem v této prodejně velmi často, ale nikdy jsem se s tímto přístupem obsluhy nesetkal. To, že prodavač chce před zapůjčením zbraně do ruky zákazníkovi videt ZP, je v prodejnách, kde mne neznají naprosto normální, beru to jako oprávněné a bez mrknutí oka jej předložím. Alespoň může prodavač předpokládat, že se nebudu ptát, jestli tím plochým dole se dají zatloukat hřebíky.

František Fořt
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 101
Registrován: 02.05.2010 19:52

10.06.2011 12:01

Re: Seznam obchodů

NO, vida. Netušil jsem, že je to v tomto krámě "zvykem", tj. chovat se jak za komančů.

Pánové nekecám, velmi vážně jsem uvažoval o koupi SAA 1873 v originále od Coltu. Je to můj takový skoro až dětský sen, mít tenhle legendární revolver (a k tomu Henry 1860).

I kdyby v DAVE WESTERN měli poslední kus, tak u "paní Šárky" si ho rozhodně nekoupím. Ona tahle blondýna asi opravdu umí lákat zákazníky, v prodejně pusto prázdno. Za celou dobu jsem tam byl jediný zákazník!

I když si o BVS taky myslím své, kdykoliv tam jdu, mačkám se tam s řadou jiných postižených. A prodavačem Lubošem to nebude, zase takový fešák to není :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
KajaKliment
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 606
Registrován: 18.04.2008 11:22
Bydliště: Vysočina

10.06.2011 16:44

Re: Seznam obchodů

Já se musím Dave zastat. Kdykoli jsem tam byl (ať sám nebo s dalšími lidmi) přistupovali ke mě přátelsky, co jsem potřeboval jsem vyřídil, dvakrát jsem se tam stavil jen na koukání, popovídali jsme si, dokonce ze stojanu sundali pušky o kterých byla řeč a nechali mě je ozkoušet, i když bylo jasný, že si je opravdu kupovat nebudu... prostě pohoda. Možná to byl jen špatný den.

Uživatelský avatar
DaVca
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 10.04.2008 16:19
Bydliště: Praha

10.06.2011 20:25

Re: Seznam obchodů

Taky jsem tam mnohokrat zavital a nikdy jsem nemel problem. Jednu zbran jsem si tam koupil, mnohokrat jsem s personalem prohodil par slov a dostal nemalo zajimavych rad. A to ze nekdo chce videt zbrojak driv, nez sveri neznamemu cloveku do rukou zbran mi prijde naprosto normalni. Spis by mne pohorsovalo, kdyby tomu bylo naopak.

pepe123456
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 105
Registrován: 29.12.2009 20:47

10.06.2011 21:38

Re: Seznam obchodů

kaja a davca: a byla tam popisovaná paní Šárka nebo někdo jiný?:-) to asi bude kruciální pro posouzení zážitků :-)

já byl dnes v nejmenovaném krámě a byli na mě 2 prodavači a 2 puškaři .. a to sem chtěl jen plastový cvičný náboje -)

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník