tarok
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 51
Registrován: 18.07.2012 17:19
Bydliště: Slovensko KOMÁrno

10.02.2014 10:52

Savage 10 BA

Nechcem sa pliesť do Savage 10 FCP-SR, preto otváral nové vlákno. Pravdepodobne si kúpim Savage 10 BA, má niekto z cteného osadenstva s touto zbraňou skúseností?

Uživatelský avatar
komisar
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 411
Registrován: 09.09.2009 13:11
Bydliště: Svitavy

10.02.2014 19:20

Re: Savage 10 BA

Co potřebuješ vědět?

tarok
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 51
Registrován: 18.07.2012 17:19
Bydliště: Slovensko KOMÁrno

10.02.2014 21:32

Re: Savage 10 BA

komisar, potrebujem vedieť o nej všetko mimo TTD, tie si som si našiel na nete. To znamená užívateľské vlastnosti rozhodujúce pri kúpe : aký má alebo majú tieto zbrane sústrel, chod záveru a jeho vôla, vkladanie a vyberanie zásobníka, podávanie nábojov do komory (hlavne pri rýchlom opakovaní), vyťahovanie nábojníc z komory, chovanie sa pri výstrele, účinnosť brzdy, maximálny OAL nábojov do zásobníka, práca spúšte, aké sú prípadne recenzie na použité hlavne, spôsob jej výroby konečnej finalizácie, v neposlednom rade vhodnosť použitia na streľbu do 700m a 1000m. Opracovanie a tvar som si ohmatal, takže s tým by nebol problém. Nastavenie pažby neviem posúdiť nakoľko tam nebola osadená optika. Ešte niečo, asi po koľkých výstreloch na terč (kvôli časovému odstupu) v rade za sebou je badať väčší sústrel. Celkove zhodnotenie pomer cena-vlastnosti. Ak máš ešte niečo čo by ma mohlo zaujímať ako potencionálneho kupujúceho, tak sem s tým.

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Sportovní a lovecké

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků