cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

18.07.2010 21:20

Re: Profik zbrojir na Glocky???

Ja to tipuju na vytahovac nebo vyhacovac - spis blbe ohnutej vyhazovac.
Kdyz ti hilzny litaj ven, litaj normalne daleko?
A nebo ta pruzina. Strihat ji nema vyznam. Spis zkus, jestli jde rozebrat a tu vetsi nahradit nejakou stejne velkou, ale slabsi.

babuc
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 18
Registrován: 05.01.2006 12:39
Bydliště: Kytlice

27.06.2011 23:16

Re: Profik zbrojir na Glocky???

Ale prdlajs. Má pomalejší patrony, aby nastřílel a netlouklo o to. Já to vím. Jak něco ulítne , tak je strašlivý divení a obviňování. vítr, Slunko, Měsíček, hvězdičky, déšť .....
Hlavně pomalejší patronky jsou levnější a zadara střílet je lepčí než přesně střílet za svý....
Více nemám k tomu co dodat.

P.S. je možné se ještě nechat pozvat na střílení. Ovšem o etice to již neí ani z daleka. Dobrou noc!

Uživatelský avatar
MIKE82
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 158
Registrován: 03.05.2010 8:45
Bydliště: CESKE BUDEJOVICE

28.06.2011 7:36

Re: Profik zbrojir na Glocky???

clovek pod vlivem alkoholu by si nemel hrat s pistolkama a ani psat na forum - lidi pak ze snahy pochopit myslenku jeho zpravy boli hlava a stejne to nepochopi.

cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

04.07.2011 14:07

Re: Profik zbrojir na Glocky???

Jinak - s odstupem casu doufam, zes na to prisel.
Od doby, co se tu o tom mluvilo se prislo na to, ze do prvnich Gen4 davaly silne pruziny, aby to chodilo dobre s naslapnutyma vojenskyma Lugerama. Ale melo to problemy s beznou, mozna lehce podlaborovanou munici.
Existuje na to jina pruzina - jak tu nekdo psal - Pekarik na Sumavske v Brne urcite dobre poradi.
Ale koukam, ze jsiz Budejovic. Zavolej si do MPi a poptej slabsi vratnou pruzinu - meli by vedet, oc jde. Neni to hlavni cast zbrane tudiz by to mohli poslat postou.

Uživatelský avatar
MIKE82
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 158
Registrován: 03.05.2010 8:45
Bydliště: CESKE BUDEJOVICE

04.07.2011 21:27

Re: Profik zbrojir na Glocky???

Neprisel jsem na to jen se domnivam - nechal jsem mesic zatazeny zaver - mezi tim jsem presedlal na jinou zbran a ted se pomalu snazim vratit duveru ke Glocku - vratnou pruzinu si koupim az budu mit cestu a zkusim si nechat poradit - pri mojim stesti by mi prisla ta sama z prvni serie gen4. :-)

Je pravda, ze se mi glock ted dlouho nesekl (100 ran :-) )

Kazdopadne uz jsem presedlal na jinej kver (MP9) a glocky 4generace pomlouvam kde se da :-) (je mi jasny, ze jsem mel proste smulu)

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

26.10.2011 19:57

Re: Profik zbrojir na Glocky???



Reklama

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků