Uživatelský avatar
hetzer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 657
Registrován: 19.12.2006 15:37
Bydliště: Prostějov

18.12.2008 19:43

jestli se vydelecna cinnost mitonu omezi na magazin a nebude zasahovat do fora tak je mi to jedno, takhle funguje spousta serveru.

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

18.12.2008 21:22

PiDiBi - jestli budeš takhle tvrdě reagovat na příspěvek, který je vzhledem k situaci relativně přiléhavý, byť formou emotivní, ničemu a nikomu tím nepřispěješ. Nebo je nepohodlné, že má někdo takový názor? to snad ne..
Sw Fox - jsi jedovatý, ale ono přijít o člověka, který sem rád chodil, byť třeba jen podebatit, potkat se, to je ztráta, ne?

Uživatelský avatar
Nogard
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 05.11.2008 15:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

18.12.2008 21:44

Obecně - nikomu nic nechceme nutit, jsme otevřeni jakýmkoli debatám o směřování jak fóra, tak celkově Střelectví, které chceme dále rozšiřovat a zkvalitňovat. A ano Miton CZ s.r.o. je firmou, tudíž je cílem vytvářet zisk a to dlouhodobě.

A předpokladem pro vytváření dlouhodobého zisku je kvalitní produkt, který je pro jeho uživatele užitečný a zajímavý. Proto bychom byli sami proti sobě, kdybychom ničili něco, co vám tu vyhovuje.

Na druhou stranu předpokládáme korektní postoj k diskuzi i z druhé strany a v žádném případě se nenecháme bezdůvodně urážet a poškozovat dobré jméno naší firmy.

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

18.12.2008 21:51

jericho: pokud si to zvoli sam a dobrovolne, neni co resit

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

18.12.2008 22:01

Panstvo (a dámy) - sám jsem byl touto akcí velmi rozladěn a stále se obávám toho, co přijde.
Nicméně - zatím se nezměnilo skoro nic (tedy kromě častějších výpadků, ale to je snad dočasné). Sincity je pro mě zárukou toho, že z magazínu nebudou další zemědělské noviny.
Co se fóra týče - fórum dělají lidi a vytvořit nové fórum není žádný velký problém a lidi si kvalitu najdou. Takže je ve vlastním zájmu Mitonů, aby jsme se tu dále cítili doma. Přestaňte se všichni hádat a počkejte nejdříve co bude ;)
A reklamy se dají vypnout :P

Co se Childeatera týče - je mi líto že odešel takto. Nicméně na jeho stranu musím říct, že nabídka bývalého a nového majitele k odsouhlasení převodu osobních dat na jinou fyzickou/právnickou osobu (a případně k smazání osobních dat při nesouhlasu) se tu imho objevit měla. Ale nejsem právník.

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

18.12.2008 22:03

Takže vám vadilo, že nazval fy. Miton "internetovými kšeftaři"? Kdyby řekl "obchodníky", bylo by to vpořádku? To také patří do toho, co mě zajímá, - kdo jste, ne ve smyslu že se váš management dlouho zabývá IT nebo že průměrná výška vašeho technického ředitele v sedě je 120cm (citace z oficiálních stránek mitonu). Ano, zaujalo mě, že ve vizích a hodnotách máte "Otevřený a přátelský přístup". Ale co to znamená v praxi? Dostal by před tím, než jste přišli, Childter ban? (ať již ho aktuálně dostal v souladu s pravidli či nikoliv..) Budou i jiná témata či výroky omezená či tabuizovaná? Jaký bude váš přístup k prosazování moci, svého názoru? To je jen pár otázek z těch, které si kladu. Prozatím se upnu na odpověď, která může být z vaší strany stejně tak vyhýbavá, jako poctivá - že se časem uvidí, kam server pod vaším vlastnictvím poputuje. Tuším, že prudím, ale jsem na otázky moci dost citlivý. Jak je to např. s výše zmíněným předáním osobních údajů? Je vše korektní?


Reklama

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

18.12.2008 22:15

napsal jsem špatně i,y, chtěl jsem to upravit a nemůžu najít to tlačítko, jsem jen paranoidní, nebo tu není?

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

18.12.2008 22:16

není to tu, ztratilo se :shock:

Uživatelský avatar
KajaKliment
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 606
Registrován: 18.04.2008 11:22
Bydliště: Vysočina

18.12.2008 22:23

Ztratilo a úplně všude.

Jinak k tomu "kšeftu" - já to pochopil tak, že fórum zůstane stále stejné, a magazín se bude snažit vydělávat. Takže by nebyl problém s případným zneužitím příspěvků k nějakému výdělku - prostě když nechci svými vědomostmi někomu vydělávat, nepíšu články do magazínu.

Ale možná jsem tu v těch emocemi nabitými příspěvky něco špatně pochopil.

Uživatelský avatar
Nogard
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 128
Registrován: 05.11.2008 15:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

18.12.2008 22:24

jericho: označení kšeftař mi celkem nevadí, co se objevilo v jiných fórech je už ovšem za hranicí. Co znamená otevřenost v praxi - z mého pohledu je to například o tom, že tady otázky kolem rozvoje Střelectví řeším na fóru. Dostal by Childeater ban dříve? Pokud by se choval stejně jako dnes, tak pravděpodobně ano - udělil by mu ho totiž stejně jako dnes PiDiBi. Ale samozřejmě nemohu mluvit za někoho jiného, takže je to jen můj osobní odhad. Tabuizace a pravidla jsou stále stejná, nic se na nich nezměnilo. Prosazování moci? Jestli přesunout fórum na nový server se vás určitě ptát nebudeme, co byste rádi viděli v magazínu jako v první novince za našeho působení s vámi probíráme, to snad dává určitý obrázek.

ad osobní údaje a jejich převod při prodeji: pokud jste si přečetli registrační podmínky (které platili před tím, než jsme na Střelectví přišli), tak se tam doslova píše: "Žádné údaje a data nebudou převáděna na třetí strany mimo situaci, kdy to vyžaduje provoz takovéto služby (například poslání stránky s vaším profilem k vám do prohlížeče nezašifrovaně přes internet, nebo prodej serveru třetí osobě - ta bude vázána stejnými pravidly ochrany vašich údajů)." Pokud někdo snad chce něco ze svého profilu odstranit a sám nemůže, tak stačí když mi napíše a zařídím to. Jen podotýkám, že například v případě odstranění e-mailu není možné zajistit reset hesla při jeho zapomenutí a podobně.

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

18.12.2008 22:29

Nogard: Žádám o otevřené projasnění otázky úpravy vlastních příspěvků.

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

18.12.2008 22:30

Rád bych připsal "Děkuji", ale nejde to - nemohu tlačítko nalézt.

Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

18.12.2008 22:35

Děkuji. Teď už doopravdy.

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

18.12.2008 22:50

Prosím vás zklidněte se, jak už jsem řekl, dělám to po dohodě a diskuzi s dalšími lidmi,mluvil jsem o tom s Foxem, MarKem, Stenem a Bobrem a doufám že si to na Jolce ještě vyjasníme, založit si vlastní fórum klidně lze, proč ne, ale dostaneme se opět na začátek. Místo dvou fór na které chodíme zde budou další dvě,tři čtyři... a čemu to pomůže? Je to opravdu poslední možnost, ale klidně to udělám, když tu budem "ZemědělštěNovinit". A právě díky tomu že tu je fórum a ke každému článku bude diskuse, půjde zkorigovat i to když bude autor článku příliš nadšen.

2:Jericho:Klidně tě přiberu do party, aby jsi mi to tu pomohl co se týče nestrannosti a objektivity hlídat, popravdě řečeno, chtěl jsem tě poprosit aby jsi mi s některými odbornými záležitostmi pomohl. Když nastupuje nová vláda, má od novinářů sto dní hájení. Já tolik nechci, naopak tvrdě do mne do prevíta ,i když tu mám status modera, nikomu dávat banány nehodlám a co se týče mých článků, ani bych nechtěl aby se to stalo, i když mi je budete jakkoli kritizovat a vím že jsem amatér a můj češtin je fakt otřesný....

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

18.12.2008 23:31

Pokus... upraveno... tak treba me editace funguje...

oupi
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 481
Registrován: 14.09.2006 14:21

18.12.2008 23:44

Změna majitele mi nikterak nevadí, pokud se povede udržet fórum ve stejném kurzu, v jakém běželo do nynějška. Dnes mě ale nepříjemně překvapila jedna věc a myslím, že v zájmu nás samotných by stálo za to s ní něco udělat. Pokud se nemýlím, před převodem fóra do vlastnictví fy, Miton se nepřihlášenému uživateli nezobrazovala fóra Události a Události-nestřelecké. Myslím, že by stálo za zvážení, zda toto zase neobnovit. Do této doby jsme se v nich nemuseli příliš hlídat ve věcech politicky korektních názorů, právě díky tomu, že je viděli jen registrovaní uživatelé. S příchodem většího množství návštěvníků, se kterým jistě počítáte, by mohl na střeleckou veřejnost padnout velký stín, právě díky tomu co si bude moci kdokoli přečíst. A vzhledem k tomu, že z vlastní zkušenosti vím, kolik fór jsem navštívil jako neregistrovaný uživatel a neregistroval se tam, přimlouval bych se za obnovení neviditelnosti. Děkuji.
Naposledy upravil oupi dne 19.12.2008 0:01, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

18.12.2008 23:54

Souhlasim s oupi. Akorat si myslim, ze to byla fora Udalosti a Off Topic. Udalosti jsou cerna kronika, v Off Topic se obcas objevuji "politicky nekorektni" vyroky. PiDiBi k tomu prikrocil zhruba pred pul rokem, po delsi dikusi.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

18.12.2008 23:59

Take se primlouvam za zachovani puvodniho stavu.

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

19.12.2008 0:01

I Petzold souhlasí.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.12.2008 3:09

ste paranoidni
pidibi dal ban, pidibi dava bany vzdycky kdyz nekdo prudi - dal by ho i predtim da ho ted, je to pekny podsouvani nazoru, ze to je kvuli novemu majiteli, ale neni to tak
k zakazani moznosti editovat - viz jiny thread
zobrazeni for ktere se zobrazoval jen registrovanym - to jsem taky udelal ja - dokonce i bez konzultace s nekym jinym - ma to sve duvody - nic politicky nekorktniho tu neni - vetsinou to rovnou mazu
-----
uz to chapete? krome majitele se nic nezmenilo, ackoliv se nekteri snazi dokazat opak, tak nejak si to ridim porad ja, mitoni me do toho nekecaji, nespokojenci byli i pred nima budou i ted
kdo chce diskutovat o zbranich tak bude, kdo chce diskutovat o pitchovinach at jde jinam ...

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků