pevan
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 73
Registrován: 04.08.2006 15:27
Bydliště: Ostrava

11.11.2016 18:59

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Nevíte náhodou někdo, kde sehnat prach D073.4? V limitu ho mám objednaný přes měsíc, i když to mám 200km, dojel bych si, ale prostě není. A budu ho potřebovat víc, začínám přebíjet .223, takže půlkilové pixly mi nepřijdou zrovna dobré a levné řešení. A ostatně, i když na ně někde narazím, skladem stejně nejsou.

gobern
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 69
Registrován: 22.06.2010 20:18
Bydliště: Světice

19.12.2016 10:48

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Tak si kolega v pátek chtěl ve Sport & Defence v Praze Libni koupit prach a lis ( dohromady zboží za cca 10 000,-), zavolal tam, řekli mu, že prach mají, tak se tam zastavil, bohužel zjistil, že mají v pátek zavřeno, ale dozvonil se na ně, otevřeli mu a po poradě s nějakým dalším kolegou mu řekli, že maji zavřeno a nic mu neprodají.
závěr si z toho udělejte jaký chcete, já být majitelem tak mě tenhle přístup trochu ...

Grimpo
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2231
Registrován: 20.01.2004 16:04
Bydliště: Praha

19.12.2016 10:55

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Na stránkách jednoznačně pražská prodejna PO-ČT.

Uživatelský avatar
Har.Megido
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2012 18:17
Bydliště: Praha

19.12.2016 14:02

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

gobern píše:Tak si kolega v pátek chtěl ve Sport & Defence v Praze Libni koupit prach a lis ( dohromady zboží za cca 10 000,-), zavolal tam, řekli mu, že prach mají, tak se tam zastavil, bohužel zjistil, že mají v pátek zavřeno, ale dozvonil se na ně, otevřeli mu a po poradě s nějakým dalším kolegou mu řekli, že maji zavřeno a nic mu neprodají.
závěr si z toho udělejte jaký chcete, já být majitelem tak mě tenhle přístup trochu ...


Mám velmi podobnou zkušenost, dokonce jsem byl domluvený na konkrétní den a vzal jsem si kvůli tomu dovolenou z práce. Jednání řeznického psa. Majitel pan Cink ucedil něco ve smyslu: "No tak sorry". :-) Normálka. Závěr? Prostě Dillona 650 jsem koupil jinde a komponenty taky beru odjinud.

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

19.12.2016 14:52

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Jo, už jsi nám to tady psal o stránku zpět. :wink:

cobaj
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 169
Registrován: 01.10.2008 19:06
Bydliště: okolo Prahy

19.12.2016 21:31

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Pro goberna: mel by jsi se trochu zamyslet nez budes za kamarada podavat protest :wink:
Tvuj kolega byl informovan ze zbozi je na prodejne a muze si ho vyzvednout. To ovsem neznamena kdykoliv, ale v dobe otevreni provozovny. Udrzet obchod v chodu v dnesnim nesmyslnem byrokratickem systemu neni vubec jednoduche. Proto je v patek zavreno a resi se veci pro cisare pana, prijem zbozi povoleni, licence a dalsi problemy ktere koncovy zakaznik nevidi ale bez kterych by svoji oblibenou plechovku Vihtavuori, Hodgdonu nebo Reload Swissu mohl tezko sehnal. I kdyz pravda, mohl by treba v Nemecku 24. prosince zazvonit na dvere obchodu v ruce prukaz cyklisty, chtit prach a ohanet se tim ze pokud ho neobslouzi pujde jinam.
Take by jsme mohli predstirat ze tam nejsme a dvere neotevrit. Ale tak dakeko zatim nejsme a povazujeme za normalni dotycnemu vysvetlit z jakych duvodu jej nemuzeme obslouzit.
Ne vzdy vse vyjde vuci zakaznikovi na 100%, toho jsme si vedomi a dokazeme to priznat sobe i jemu ale stezovat si na zavreny obchod ,, v zaviraci,, dobe je trochu pritazene za vlasy ne?

Milan


Reklama

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: 06.04.2016 8:42

30.12.2016 3:42

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

2 Har.Megido
Tak buďme tedy konkrétní, když už to tu rozmazáváte podruhé (mimo ostatní fóra).
Ano, udělali jsme chybu. Proč, to kolega vysvětlil, ale je to úplně jedno. Prostě jsme udělali chybu. Tečka.

Dokázali jsme ji přiznat a omluvit se. Lis jste si koupil jinde, protože jsem Vám na několikerý dotaz na jednu a tu samou věc odpověděl, že kolega Vám již na tyto dotazy odpověděl. Nejste jediný zákazník, který potřebuje poradit a ptát se dokola na to samé znamená, že berete čas jiným zákazníkům, kteří se dotazují na věci, které je pálí a které potřebují vyřešit.

Je velice snadné napsat, že jediné, co jsem řekl bylo "tak sorry".
V podstatě jste nelhal. Ale bez souvislostí to vypadá, že jsem hulvát, kterého zákazník nezajímá.
OMYL !!!!!!!!!! Zákazník a jeho spokojenost je pro nás to nejdůležitější. To, že se nám to stalo u Vás mě mrzí, ale chybu, kterou jsme udělali zpět vzít nedokážeme.

Nicméně vše vyplyne až při osvětlení celé situace, kdy kolega byl na prodejně sám, když jsem přišel. S Vámi se snažil vyřešit chybu, kterou jsem způsobil já a za Vámi byli dva nebo tři zákazníci, kteří trpělivě čekali, až na ně dojde řada. Proto jsem se do věci, kterou začal řešit kolega nemíchal, řekl Vám, "že mi nezbývá, než se omluvit" (poněkud jiné, než že pan Cink ucedil tak sorry) a věnoval jsem se zákazníkům za Vámi. Přijde Vám to jako arogantní jednání?

A pokud jsem skutečně tak arogantní, budeme přiznávat veřejně svou chybu po Vašem příspěvku na střelectví (které provozujeme)? Když udělám chybu, přiznám ji. A budu si sypat popel na hlavu. Ale reálně, to je tak vše, co mohu v danou chvíli udělat. Pokud Vám to nestačí, neudělám s tím nic a neudělám ani nic s tím, že mě budete pomlouvat všude, kde můžete.

Tímto diskusi k tématu Vašeho problému končím a pokud ve Vámi raženém stylu opětovného osočování budete pokračovat, budu to považovat za porušení pravidel fóra a bude Vám udělen BAN za porušení pravidel 3 a 9. Svou špatnou zkušenost jste tu již prezentoval a nemá smysl ji znovu vyzdvihovat. Přečíst si ji může každý - v rámci objektivity ani kritiku ma mou osobu nemažu - a opakování nemá žádnou informační hodnotu kromě toho, že zřejmě uspokojí Vaše ego.

Nezlobte se, ale na hlavu si dělat nenechám. Ani od Vás. A ani s vědomím, že nás pošpiníte, kde se dá.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: 06.04.2016 8:42

30.12.2016 4:12

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

2 gobern:

ano, pán má pravdu. v pátek, kdy není otvírací doba si přišel něco koupit.
A když přišel, bylo mu řečeno, že máme v pátek zavřeno. Jeho reakce byla, že pokud mu to neprodáme, objedná si to u konkurence. Blahopřeji k jeho rozhodnutí. U konkurence nakoupí na objednávku přes e-shop (stejně jako u nás), když mu mimo otvírací dobu neprodáme, co by chtěl.

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jsou určitá pravidla. Například to, že nechodím do obchodu v neděli, když má zavřeno. Pokud začnu vyhrožovat obchodníkovi, který má v neděli zavřeno, že pokud mě v neděli neobslouží, že si koupím jinde, nemohu očekávat, že až budu potřebovat cokoliv (radu, pomoc, náhradní díl), že se kvůli mě obchodník přetrhne.

A vyhrožování konkurencí rozhodně není jednání slušného člověka, pokud ví, že přichází mimo otvírací dobu.
Jsme tu pro každého. Ale tak, jako my respektujeme zákazníka, ať zákazníák respektuje naše otvírací hodiny.
Je toho tolik, co záklazník nevidí (a ani ho to nemusí zajímat), ale právě proto máme otevřeno jen 4 dny v týdnu.

Uživatelský avatar
Har.Megido
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2012 18:17
Bydliště: Praha

30.12.2016 14:40

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Nikoho nešpiním, ani jsem nešpinil. Nebylo to nutné. Konstatoval jsem fakta a názor jsem nezměnil. Pokud vím, konstatoval jsem i pozitiva o Vašem podnikání. Nicméně ne každý zpětnou vazbu unese a klidně si jako admin poslužte a klidně mi dejte banán. Pokud to počechrá Vaše ego, asi to potřebujete. :-)

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: 06.04.2016 8:42

30.12.2016 15:48

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Timto prispevkem opět porušujete pravidla, tak se nedivte, pokud Vam nektery z modu toho banana dá

RomanS
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 58
Registrován: 10.04.2016 14:36
Bydliště: Luhačovice

30.12.2016 16:02

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Zdravím,
také mohu dát jednu zkušenost, nebo spíš názor.
Jedná se o kamennou prodejnu v Brně(naproti vaňkovce)

začnu negativa
Interiér prodejny je takový prázdný (zejména ten kontrast s tou vaňkovkou kde obchodníci využívají každý cm2 na prezentaci zboží), tím pádem to působí dojmem "vyjedeného krámu". Člověk se tam potom necítí úplně útulně a když třeba čeká než na něj přijde řada není co "očumovat".
Dále problém z dostupností některých střel (partition) ale ten je asi všude, sebral jsem co měli(v dané váze) zbytek jsem musel koupit ze zahraničí.
Taky neměli jiné než SaB zápalky. Kupodivu, i přes to co na SaB člověk na netu čte, tak jsem je koupil a světe div se zapalují.
Chybí mě na eshopu funkce "hlídací pes" která by mě poslala mail že zboží už je skladem.

co se týče pozitiv
když jsem něco chtěl tak měli nebo měli náhradu, prodavač(dle všeho už asi někdy přebíjel) hned poznal že přebíjení nerozumím, začínám s tím a tak mě některé věci blbuvzdorně vysvětloval, což mě do startu dost pomohlo. Nabídl i věci které jsem přímo nechtěl ale bylo zřejmé že by se mě hodili(koupil jsem si to až při druhé návštěvě-když už jsem věděl že to potřebuji).
Jinak jsem objednával i přes e-shop. S jednou položkou byl problém tak hned volali a řešilo se, za mě OK.

Obecně tento obchod vnímám velmi pozitivně. Hlavně co se týče toho že poradí.
Nezklamali, tak tam nakupuji (pokud mají skladem).
Poloha je výborná, mezitím co manželka utrácí mé peníze naproti tak já si můžu jít udělat radost za ty zbytky co mě dovolila nechat si v peněžence.
jo a mají otevřeno i v pátek.

Wdog
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 1030
Registrován: 25.05.2009 21:40

30.12.2016 21:41

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

RomanS: ten poměr je nutné otočit, utrácet hodně v tom přízemním domečku a manželce nechat zbytky do Vaňkovky!!!

Jinak pro mě e-shop reloader.cz a tato prodejna představuje jedinou možnost, jak se fyzicky v Brně dostat k velkému sortimentu prachů na přebíjení. Zatím jsem využil 2x, a dopadlo to dobře, takže doporučuji...

Mám jen jediný námět k fungování tohoto e-shopu: pokud jsem objednal s osobním vyzvednutím v Brně, a zaplatil, už mi nepřišla emailem výzva k vyzvednutí na prodejně. Místo toho mi volali přímo z prodejny v Brně. Ale pokud jsem hluchej, nebo nerad telefonuju, a jenom čtu emaily, tak tu výzvu nemám. Myslím, že v případě objednávky přes e-shop by ta pozdější výzva k vyzvednutí měla jít automaticky emailem, příp. ještě navíc přes SMS.

Jinak vše OK.

zdeves
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2016 9:55

02.01.2017 7:42

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Zdravím.
Děkuji za pochvalu prodejny Reloader Brno. Jsem rád, že jste byli spokojení. Budu se velice snažit o rozšíření sortimentu na prodejně Brno. Je ale jasné, že ne vždy se člověk zavděčí všem.

Uživatelský avatar
Truman Head
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 06.06.2006 15:48
Bydliště: OSTRAVA

06.03.2017 11:56

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Ahoj všem,
nevíte jestli někdo vozí nebo prodává v republice zápalky CCI No.35 (pro .50BMG) nebo ekvivalent od jiného výrobce ?
Nebo si rovnou mám zajet do Rakouska?
Díky.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

29.10.2017 22:18

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Proč chtějí TOP střely při objednávce střel číslo ZP.T o je někdo papažštější než papeš?

Rendy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 256
Registrován: 07.10.2016 22:19

29.10.2017 23:30

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

A nebylo by lepší se zeptat přímo tam :?:

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

30.10.2017 0:04

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Možná jo , já jen jestli už to někdo neřešil.

spikelet
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 280
Registrován: 13.01.2014 16:00
Bydliště: Zlín

30.10.2017 9:33

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

TOP Střely tu mají profil, inzerují tady, tak můžou odpovědět rovnou sem a vysvětlit to tady i ostatním. Taky by mě zajímalo, co je vede k tomu, aby vyžadovali číslo ZP u zboží, které je volně prodejné.

matrice
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 308
Registrován: 22.04.2006 7:57

26.03.2019 0:05

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Rád bych se podělil o svou zkušenost s TOP STŘELY. - mám pánův písemný souhlas-
Po dlouhém váhání jsem se rozhodl zakoupit více operační lis na přebíjení. Padla volba na Hornady LNL AP. Nejnižší cenu v ČR nabízely TOP Střely za 16,500 Kč + Shell plate 1000 kč + nějaká doprava. Přesto jsem v jistém německém e shopu našel ten stejný lis za 599 eur + 20 eur pošta. (cca 15500 kč) . Napsal jsem tedy pánovi s dodazem, zda by za cenu 16500 kč dodal i Shell Plate. Odpověď Tak si to kupte v Německu jsem tedy nečekal. Nevěřil jsem, že bude odpověď kladná, ale líná pusa - holé neštěstí. Očekával jsem odpověď - není to možné z toho a toho důvodu. Lis bych si u pána pravděpodobně stejně koupil , ale po této odpovědi by mě při placení pálily prsty. Reakce kupte si to někde jinde a (neotravujte) mě překvapila.
To má zkušenost s TOP Střely.

Uživatelský avatar
Radek07
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 321
Registrován: 13.11.2006 19:28
Bydliště: Brno-venkov

26.03.2019 6:42

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Před týdnem jsem koupil Dilona Xl650 v Brně ve Wildgame - funguje i jako výdejna pro Reloader. Cena byla v pohodě a já jsem ji neřešil. Byla v průměru jako jinde, ale co bylo důležité tak prodejce p. Veselý mi lis sestavil, já si ho vyzkoušel a s dalšími komponenty spokojeně odjel. V případě reklamace nebo problému nemusím jezdit třeba do Němec ale jen do Brna.

Chtěl jsem tím říct, že něco jiného je nákup lisu (živý tvor co roste, má své nemoci, problémy atd.. :-) ) a něco jiného je nákup komponentů za co možná nejlepší cenu.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelivo / Přebíjení / Střely, zápalky a ostatní komponenty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků