Uživatelský avatar
mandys
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 472
Registrován: 02.01.2009 13:29

02.03.2010 11:47

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Jsem stejný mimino jako Roxor. U p. Soukupa jsem byl jednou a hrozně příjemně mě překvapil, věnoval se mi minimálně 20-30min a měl snahu vše mi vysvětlit, např. nastavení všech stupňů matric atd. Po dlouhý době jsem si připadal jako zákazník a ne otrava co leze do krámu, určitě ho navštívím zase.

Uživatelský avatar
RoXoR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 26.02.2010 15:06
Bydliště: ŠAKALOV

02.03.2010 12:36

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

s byznysem je to těžký, každopádně pokud to člověk myslí vážně a chce to dělat tákňák na úrovni, musí se tomu patřičně pověnovat. Konkrétně u Soukupa je WEB naprosto tragickej. Já taky hledal ve fÓrech různý rady kde jak nejlíp nakoupit. Nakonec sem spokojenej. Takže moje reference na Soukupa je pozitivní!

Uživatelský avatar
Gunny
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 793
Registrován: 16.07.2007 8:06
Bydliště: Vysočina

04.03.2010 10:55

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Nějak nevím o tom druhým - Hlavata ( -ý) ? Máte www adresu ? Díky :!:

kissak
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 13
Registrován: 29.09.2005 9:43

04.03.2010 11:44

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Když čtu tuhle debatu, taky musím okomentovat pana Soukupa a jeho přebíjecí centrum - a to naprosto kladně. Potřeboval jsem jednu součástku k přebíječce, v hodnotě cca 70Kč. V úterý jsem emailem objednal a ve čtvrtek jsem měl balíček doma. K tomu vstřícné a milé jednání prostřednictvím emailu. Prostě paráda.

Uživatelský avatar
pekoz
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 342
Registrován: 30.04.2008 10:48
Bydliště: na východ od Ostravy

04.03.2010 13:00

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

to Gunny:
A co strejda.......................Google :lol:

Zbraně a střelivo Ústecký kraj - Najisto.cz
Aktuální katalog firem v kategorii 'Zbraně a střelivo Ústecký kraj'. ... Jaroslav Hlavata (Chlumčany) ... Prodej zbraní, střeliva a loveckých potřeb. ...
najisto.centrum.cz/sport/sportovni-potreby-a.../zbrane-a.../ustecky/ - Archiv


takže: http://www.zbranenaobjednavku.cz/katalog-novinkys-1

anebo to je jiný Hlavata :?: :shock:

P.S.
Cena toho co zamýšlím u Anděla mě v Clumčanech potěšila. Beru to jako další dobrou možnost výběru prodejce. Taky jsem to tam neznal.
Jinak aktuální ceníky jsem od "Andělů" dostal mailem druhý den (a rozsah a zpracování bylo výborné) takže chválím.

Uživatelský avatar
Gunny
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 793
Registrován: 16.07.2007 8:06
Bydliště: Vysočina

04.03.2010 14:42

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Díky,
prostě jsem nevěděl jestli Hlavata, Hlavatý ( dokonce se tu i objevilo Havata) a jestli je to jméno či firma. Slušný komponenty mají i v Aliancze :idea:


Reklama

Uživatelský avatar
Gunny
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 793
Registrován: 16.07.2007 8:06
Bydliště: Vysočina

04.03.2010 23:47

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Každopádně díky. Už dlouho sháním dodavatele ARES a jiných výrobců levných střel abych mohl ozkoušet a teď už mám. A pokud je tak super komunikace, tak se těším na dodávku.

Uživatelský avatar
RoXoR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 206
Registrován: 26.02.2010 15:06
Bydliště: ŠAKALOV

05.03.2010 10:17

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

zbranenaobjednavku-pochvala. Objednával jsem EPRX Ares, chtěl jsem různé barvy střel které bohužel neměli. Ihned mi odepsali e-mailem, poté se pán ještě telefonicky omlouval že mi mé přání nemůže splnit. Při odesílání zásilky mě informovali e-mailem. V pondělí jsem objednal a ve středu jsem měl střely doma!

Uživatelský avatar
Kall
 
Příspěvky: 2286
Registrován: 20.01.2004 17:44
Bydliště: Vepřov

08.03.2010 18:34

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Já nakupuju u Anděla Soukupa, a nemůžu si stěžovat.
Spolupráce výborná, pokud má skladem doveze na závody,poradí atd.
Samozřejmě že kdyby se rozkrájel, tak se nezavděčí všem.
Je to myslím taky o tom, že zákazníkům, kteří nakupují pravidelně,a v dostatečným objemu nemá důvod se nevěnovat.
A že se na něco musí počkat, proč ne když se to vozí zdaleka.

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

15.03.2010 21:00

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Já taktéž mohu jenom chválit. Pravda na jednu osobu toho má dost, že neví co dřív, jestli obsluhovat nebo zvedat telefony. Jinak poradí, pomůže, pokud je to v jeho silách. Jednou když mi nedorazily matrice, tak mi pučil svoje, abych mohl dělat. Ale každej může mít svuj den, když se blbě vyspí. :D

Marthy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 104
Registrován: 20.01.2004 16:39

26.03.2010 9:50

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Když jsem kupoval u Anděla lis tak super,když ho kupoval kolega tak taky,ovšem na pár prkotin jsme čekali 3 měsíce a ne moc korektním způsobem.

Uživatelský avatar
Zvonek
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 49
Registrován: 08.05.2007 20:18

06.10.2010 19:57

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Taky bych přispěl. Dneska jsem si u Anděla zakoupil lis a pár drobností k tomu přístup super. Vše mi jako zelenáči bylo vysvětleno přesto že neustálo zvonil telefon a krámek(spíše sklad) byl plný lidí. Kdyby se každý obchodník věnoval zákazníku jako tady to by bylo exceletní.

Uživatelský avatar
BARRY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 13.02.2004 19:47
Bydliště: Český Ráj

07.10.2010 16:07

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Přístup k zákazníkovi tam je opravdu ukázkový. Samotnému mi bylo vždy vše neznámé vysvětleno, popř. i předvedeno, manuály k prachům vytištěny, ..... Jen mi vždy připadá, že si nakládá víc, než stihne. Spíše než sklad, bych to charakterizoval bordelem, v kterém se sám chvílemi přestává orientovat. Pokud je požadované zboží skladem, není problém. Pokud není, nastupuje odpověď, že právě tu požadovanou věc zapoměl dodavatel přibalit a bude tady hned s příští dodávkou (3x). Nevím, jak firma funguje, komu patří, ale věřím, že druhého prodavače, či pomocníka by užila a i uživila.

Uživatelský avatar
Styblo31
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 297
Registrován: 28.03.2009 17:29
Bydliště: Praha

07.10.2010 18:12

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Jakožto přebíjecí jelito-začátečník jsem s "Andělem" taktéž velmi spokojen. Napsal bych to obdobně jako Barry. Ale mám větší pochopení pro "tvůrčí nepořádek" v prodejně, umím ho v obdobné kvalitě. Nejvíc věcí se totiž ztratí při úklidu. :D
Řešení stylem "další člověk" je sice pěkné, ale dle mého názoru má několik "ALE". Například v tom, že by to musel být člověk s obdobnejma zkušenostma jako p.Soukup a nejspíš i s obdobným přístupen k zákazníkovi. Navíc by musel mít dotyčný naprostou důvěru šéfa. A tohle jsou věci které bude těžké naplnit. Znám pár případů podobných firmiček kde se to řešilo a buď šla s novým člověkem firma do kopru nebo po nějaké letěl novej člověk.

Každopádně, my si tu můžeme kecat co chceme, je to na dotyčném. Pokud to bude v dnešním pojetí fungovat ještě nějakou dobu, budu jen spokojen.

Uživatelský avatar
BARRY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 13.02.2004 19:47
Bydliště: Český Ráj

08.10.2010 11:09

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Proto jsem napsal prodavače a ne podavače :wink:, jaké známe z obchodních řetězců. Samozřejmě systém fungování prodejny je věcí majitele, protože my ostatní víme prd, tak se musí zařídit podle svého uvážení. My o tom jen pokecáme.

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

08.10.2010 11:22

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Jo, jenže takový se bude jednak velmi těžko hledat a druhak bude stát firmu od 300tis/rok více... :roll:

Uživatelský avatar
BARRY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 13.02.2004 19:47
Bydliště: Český Ráj

08.10.2010 11:26

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Právě proto je to věc majitele a my tady můžeme jen rozdávat moudra. Na tom jsme se už shodli.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

08.10.2010 11:38

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

Akorát že p. Soukup neodepisuje na maily :(

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

08.10.2010 19:21

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

K vůli tomuhle jsem ho přestal obtěžovat.Když neumí odepsat zákazníkovy co chce standartní komponenty za cca 6000 Kč a to jsem psal opakovaně tak už ho neobtěžuju a beru u Hlavaty.Super přístup a rychlost.

Uživatelský avatar
Mirek12
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 189
Registrován: 13.09.2010 0:16
Bydliště: Znojmo

01.01.2011 17:40

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a skušenosti

jéé aspoň už vím proč dodnes nemám odpoved.. :?

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelivo / Přebíjení / Střely, zápalky a ostatní komponenty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků