fíša1
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 209
Registrován: 25.04.2012 7:39

27.06.2015 20:19

Re: Úpravy, opravy, údržba, výroba matric

Tak dlouhodobým používáním se mi ohnuly hřídelky na zápalkovači LEE RAM PRIME, tak jsem se rozhodl ( protože se to snad ani nevyplatí vyrábět, když to stojí 18 Kč ) že objednám od small i large po 2 ks, a pružinky taky 2 ks. Jelikož pošta vyjde dráž než součástky, oslovil jsem zdejšího prodejce aby mi to u pana Štróbla koupil, že na to nespěchám. Cca po měsíci jsem dostal sms, že součástky dorazili ať se satavím.
Mám je doma přes týden a dnes jsem se rozhodl že je vyměním.
No ouha, po rozbalení pytlíku jsem jeden PIN nebo jak to nazvat použitý, prostě známky otlaků od používání.
NO JESTLI SI NĚKTEŘÍ PRODEJCI MYSLÍ ŽE NÁS MŮŽOU TAKHLE OJE.ÁVAT, TAK AŤ NA TO ZAPOMENOU.
Blbých 18 Kč za jedn pin mě nevytrhne, není ohnutý, tak to ani nebudu reklamovat, nemám na to nervy, ale VÁM TO TADY ŘÍCT MUSÍM.
Ať si uděláte obrázek.

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

27.06.2015 20:31

Re: Úpravy, opravy, údržba, výroba matric

S f. Strobl mám jen ty nejlepší zkušenosti, to u nich nakupuji pravidelně. Dá se říci, že je to můj dvorní dodavatel. Nakupuji od nich ale přímo a nevidím důvod do toho zapojovat prostředníka.
Každopádně bych problém řešil s dodavatelem, a až pak na fóru.

Mimochodem, takovéhle drobnosti už mi v minulosti po dohodě posílali obyčejnou obálkou do schránky, a v pohodě.

Uživatelský avatar
staM
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 29.12.2006 23:12

28.06.2015 1:02

Re: Úpravy, opravy, údržba, výroba matric

U Štrobla nakupuju dlouhodobě.Vždy vstřícné jednání a pokud je požadovaná věc skladem tak rychlé zaslání.Jedno zda byla objednávka za desítky tisíc nebo několik korunek.Změna/doplnění objednávky po telefonu,pokud jsem kdy něco opoměl také bez problémů.
Nikdy se mi nestalo že by mi dorazilo cokoliv "jetého".
Vidím to stejně jako Peggy.
Nejsem jejich reklamní agent,jen ten co u nich rád nakupuje.....

fíša1
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 209
Registrován: 25.04.2012 7:39

28.06.2015 1:15

Re: Úpravy, opravy, údržba, výroba matric

Doteď vše v pořádku, pominuli kdy jsem se na tydle piny dotazoval z origo anglických stránek - neodpověděl mi.
No nic, zpět, prostě na jednom pinu jsou otlaky od používání. Nepředpokládám, že by to paní co jsem to u ní objednával, vyměnila. Prostě je to součástka za 18 Kč, a nehodlám to dále řešit, jen pro info. Jestli to ale někomu vadí, ať mi napíše SZ a můžeme se blíže pokecat.
Jinak cena celková 108 Kč a nezdálo se mi poštovné 95 Kč, tak jsem to vyřešil přes místního prodejceho. HOWK

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

28.06.2015 12:57

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Nechápu:
...pominuli kdy jsem se na tydle piny dotazoval z origo anglických stránek - neodpověděl mi ...


Jaké "origo anglické stránky"? Já se bavím o českých http://cs.strobl.cz/ Je-li nějaká vazba na cizího vlastníka, netřeba se jí zabývat. Jak jsem psal, komunikace veskrze výtečná.

fíša1
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 209
Registrován: 25.04.2012 7:39

28.06.2015 23:35

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Protože jsem nenašel na strankach strobl ty piny, poslal jsem mu dotaz mailem s odkazem na piny přímo na stránkách LEE.COM


Reklama

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

29.06.2015 7:11

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

To mu bych rozuměl - ale co ty "originál anglické stránky" ? Mám to chápat tak, že šlo jen o to, že na adresu české f. Strobl byl zaslán e-mailem odkaz (hyperlink) z US stránek Lee Precision?
Každopádně je dobré si nejasnosti vyřešit přímo po telefonu a nespoléhat na e-mail, to platí všeobecně, jak jsem se přesvědčil. U Strobla např. nabízejí kompletní sortiment Lee, i to, co není na stránkách, takže dotaz se vyplatí. Otázkou bývá jen jak rychle to sem dostanou.

mosin38
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: 17.04.2014 20:35
Bydliště: Bratislava

31.07.2015 19:18

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Zdravim Vas pani.
Mal by som na Vas jednu prozbu.
Viete mi niekto poradit ci na nakup nabojnic (8x58 RD) v Rakusku potrebujem nejake povolenie alebo ZP?
Dakujem

pufr
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 236
Registrován: 10.07.2007 10:16
Bydliště: západně od Prahy

31.07.2015 19:43

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Nepotřebuješ ani v Rakousku ani Německu, to jen v Čechách úředník šílí a za chvíli budou na zbroják i zápalky v trafice.

Freed
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 71
Registrován: 13.01.2013 18:28

06.10.2015 20:29

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Tak zase DERSOL alias Naboje-Prebijeni alias Reloading .cz ...... Myslim, ze je to porad jedna a ta sama firma. Velmi zvlastni chovani je zrejme jejich znacka, V pondeli jsem se jim snazil dovolat od 10.01 do 16,00 hod. a to v cca 20 min. intervalech . Chtel jsem u nich nakoupit cca za 15000 zbozi,ale potreboval jsem k tomu nejakou inf. A ted kontrolni otazka - dovolal jsem se? Kdo mysli ze ne, tak mysli spravne. Netusim jestli ta firma jeste existuje, ale pokud ano ,tak urcite jen na papire. Nakonec jsem si to objednal jinde. Pokud nechce prodavat,jaky pristup bude asi v pripade reklamace. Osobne se divim firme BEST patron, ze si takto kazi reputaci (predpokladam, ze uzce spolupracuji).

JR.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 14.07.2013 9:23

06.10.2015 22:45

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Dersol a Reloading.cz zcela jistě není tatáž firma.

Grimpo
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2231
Registrován: 20.01.2004 16:04
Bydliště: Praha

07.10.2015 10:16

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

FREED: Jakou má BestPatron souvislost s Dersolem? Při zběžném pohledu nevidím na stránkách ani jedné z firem něco o kooperaci s druhou, takže si rád počtu informace. Proč předpokládáš že úzce spolupracují?

vlady
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 507
Registrován: 29.08.2012 6:51
Bydliště: Luhačovice

07.10.2015 12:46

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti


Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

07.10.2015 12:59

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

To že je běžná praxe že se vykrádaj stránky neznamená že se jedná o stejný subjekt.

Grimpo
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2231
Registrován: 20.01.2004 16:04
Bydliště: Praha

07.10.2015 13:26

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

To, že si někdo vykopíruje část kódu ze stránky a použije na vlastní bez souhlasu původního vlastníka, určitě není v pořádku.
Pokud tak činí se souhlasem BestPatron.eu, budiž. To jak se Dersol chová/nechová ke koncovému zákazníku jim může být u zádě. To je vizitka Dersola, ne jejich. A pokud od nich Dersol skutečně odebírá zboží, nemyslím, že to rovnou znamená úzkou spolupráci. Prodavače z BP míjím tak 1-2x měsíčně na ulici, až ho příště potkám, tak pokud si vzpomenu, zeptám se ho jak na tom s Dersolem jsou.

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

07.10.2015 13:47

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Dersol.cz = Reloading-Solar.cz = naboje-prebijeni.cz

S ostatními jmenovanými firmami nemají IMHO nic společného.

Uživatelský avatar
Choochoo007
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 268
Registrován: 26.04.2006 15:44

07.10.2015 14:45

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Ja u nich nakupoval v lete strely a komunikace na mail byla velmi rychla, i v patek v 18:30. Reagovali i na sms, ale dovolat se bylo horsi, to se mi povedlo snad jednou. Mel jsem i reklamaci se spatne zaslanym zbozim a ta byla vyrizena hned pristi den. Nove zbozi zaslano bez placeni a spatne zbozi jsem vratil na jejich naklady. Neco jsem koupil co meli skladem a to prislo hned a co nemeli snad objednali. Na objednane zbozi cekam, ale jestli se dockam tezko rici. Me zase mile prekvapili, na ty recenze co se tu drive objevily.
To kopirovani stranek je tezke soudit. BestPatron to jiste dovazi, takze to od nej odebiraji asi i se strankami, urcite tam nejaka dohoda bude.

smoked.salmon
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 67
Registrován: 17.01.2015 14:38

09.10.2015 12:17

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Rad bych vyzvedl jmeno 4SHOOTERS z Petrvaldu u Karvine.

mihlit
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 326
Registrován: 21.01.2015 19:38
Bydliště: Brno / HK

29.11.2015 17:05

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Kde nakupujete komponenty v Brně? Prach (lovex), zápalky a střely? Webové stránky většiny zejí prázdnotou. Alfa proj, ani Arms nevedou nic (dle stránek). Armorum má stránky dlouhodobě nefunkční. Lovex má jen tuza a to za 800, což doufám, že by se mohlo dát sehnat levněji. Navíc zas nemají zápalky.

frantisekkozisek
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 204
Registrován: 06.03.2013 20:09
Bydliště: Ústí nad Orlicí

29.11.2015 17:46

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Pokud se pohybuješ i v HK jak máš uvedeno v popisu, tak bych doporučil si zajet do Pardubic do +K spol. Mají tam Lovex za 700 a zápalky SP za 0,50 a LP nebo LR za 0,60 Kč

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelivo / Přebíjení / Střely, zápalky a ostatní komponenty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků