Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

08.05.2014 11:44

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Tak to mě u nich taky visí objednávka přes půl roku. Naštěstí v tom nemám peníze, takže to neřeším. Nějaká komunikace proběhla, vyvolaná z mé strany, ale i to už je dávno. Zařídil jsem se jinak, a kdyby se náhodou vzpamatovali, odeberu to. Mimochodem, zboží nebylo skladem a na e-shopu byla chybná informace. Jinak bych ani neobjednával.

Jak to čtu, nejsem výjimka.

Uživatelský avatar
WaA63
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 26.09.2013 9:32
Bydliště: F-M

08.05.2014 17:05

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Dersol :(
až donedávna jsem s nimi byl taky spokojen
ale pak tři objednávky po sobě = katastrofa.
objednal jsem zboží do 3tisíc -vše skladem-
omluvili se že to nemají a bude do měsíce= v pohodě nevadí.
po 2 měsících napíšu mejl = NIC.
za 14dní poté píšu další = hrubá odpověď že už mi jednou odepsali že to bude .....bla bla
5 měsíc po objednávce píšu další mejl a vrací se mi zpět=pánové si mě hodili do Spamu.
tak jsem ukončil objednávku a tím u mne skončili = ať jím takhle obchod vzkvéééétááá.

kelenken
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 19
Registrován: 12.05.2012 9:30
Bydliště: Morava

12.05.2014 13:58

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

" akim.cz"
Trpělivost naštěstí mám,jinak bych toho blba Solaře už dávno osolil.

spikelet
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 280
Registrován: 13.01.2014 16:00
Bydliště: Zlín

12.05.2014 15:12

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Solař je tlučhuba. Na strankach ma napsano, ze pokud telefon nezvedaji, tak se zrovna venuji jinemu zakaznikovi. Ale je zajimave, ze stiha odpovidat na negativni recenze, ktere se na nej sypou ze vsech stran. A co je hlavni, tak mobil nezvedne, poslu mu sms a behem minuty mi odpovida z uplne jineho mobilu. Tak mu odeslu odpoved, na cislo ze ktereho mi odpovidal a zase mi behem minuty odpovi, ale z mobilu, na ktery jsem mu psal prvne.
Telefony nezveda, nema cas, musi se "venovat zakaznikovi", ale vypisovat sms mu problem nedela.
Nechapu, jak muze uspesne obchodovat.

drevak
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 226
Registrován: 10.04.2011 11:43
Bydliště: Zdice

18.05.2014 13:37

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Minulý týden jsem psal dotaz na pana Procházku z Rakovníka, jestli cena za revolver uvedená na jejich stránkách je aktuální. Nikdo se neobtěžoval odpovědět, ale cenu aktualizovali.

Cartman
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: 26.02.2008 13:56
Bydliště: Prostějov

24.10.2014 13:27

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Neví někdo jestli se dají ještě sehnat Závažíčka? Na webu kde byl ceník a kontakty je velký smajlík.


Reklama

Haness
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 256
Registrován: 29.09.2008 17:18
Bydliště: Brno

26.01.2015 16:03

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Taky se bohužel musím přidat s negativy na Dersol, veskrze to stejné, chybné údaje na eshopu, problémová komunikace a ostatní co tu bylo řečeno.

Zbraně Liberec super, objednával jsem lištu na R700, majitel sám zavolal aby se ujistil jestli chci lištu na krátký závěr.

Bestpatron taky pohoda, vyřídí nákup i bez objednávky, prostě jen na zavolání, že se stavím.

střeleček
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 172
Registrován: 11.12.2009 0:10
Bydliště: Českobudějovicko

05.03.2015 22:53

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Ahoj vespolek. Nepíšu moc často, ale teď jsem nadzvednutý! Kdysi jsem několikrát "vyrůstal" ze Soukupa, ale nakonec sehnal všechno. Co si ale myslet o webové prezentaci sportdefence.cz? Vy tam najdete nějakou seriózní nabídku? Mě se to tedy nedaří. A nedaří se mi ani dál. Štrobl má stránky sice krásný, přehledný, ale něco se musí přebírat osobně. Tak na první pokus jsem je vůbec nenašel - v Nové Bystřici a ani v Albeři je nikdo neznal a ani při průjezdu žádná taková firma vidět z ulice nebyla. Na druhý, dnešní pokus, jsem vyrazil poučen Googlem mapy včetně fota objektu. A hle! Budovu jsem našel, vnější označení = 0, pouze označení firmy výrobce dveří či oken, při "podrobném" průzkumu nalezena samolepka Štrobl asi 10x10cm na prosklených dveřích s koulí. Zvonek "recepce" vylákal mladého muže, který mi sdělil, že od Štroblů zde nikdo není (bylo 13,15hod.), poté přiznal, že ve čtvrtek tam ani nikdo nebývá, že snad mají kancelář v Jindřichově Hradci(kde?), tak se mám poptat! Také služby za všechny peníze! Tak začínám dávat za pravdu pesimistům. Nemá každý možnost objíždět republiku kvůli přebíjení, zvláště když většina obchodů "Zbraně,střelivo" reload sortiment "jaksi nevede".

Uživatelský avatar
White feather
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 711
Registrován: 26.08.2008 23:36

05.03.2015 23:10

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Pokud chceš něco od Štrobla, tak je nejjednodušší mu zavolat a domluvit se kdy bude na firmě on nebo kolega...
Případně by ses s ním určitě domluvil i na vyzvednutí u něj doma...

Uživatelský avatar
slabyt
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 400
Registrován: 01.05.2014 21:10
Bydliště: Rakovník

05.03.2015 23:22

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Ano, sportdefence.cz nemají zatím zrovna nejšťastněji udělané stránky, ale zase komunikace je na skvělé úrovni, před cca 1,5 měsícem jsem tam kupoval svoje první přebíjení pro 9x19. Blesková komunikace emailem a zodpovězení všech dotazů + zarezervování zboží. Stejně pak následná osobní návštěva. Velká prodejna s praktickou ukázkou několika přebíjecích zařízení a vstřícný prodavač, který mi vše vysvětlil a prodal k mé spokojenosti. Nedá se usuzovat podle webové prezentace.

střeleček
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 172
Registrován: 11.12.2009 0:10
Bydliště: Českobudějovicko

06.03.2015 0:35

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Tak děkuji moc za oba velmi podnětné příspěvky. Bílému otci (ten románový byl moudrý učitel Apačů), za poučení, že obchodník zde není pro zákazníka (to by třeba musel zaplatit prodavače). Ale mohu se domluvit na vyzvednutí u něho doma??? To je jako myšleno vážně?
ad slabyt: Nepotřebuji velkou prodejnu s praktickou ukázkou několika přebíjecích zařízení! Potřebuju seznam nabízeného zboží s jeho ceníkem, aktuální a platný pro tuto prodejnu (ne obecné prospekty zahraničních firem).
K oběma přispěvovatelům - přečtěte si moje důvody, proč jsem se ozval. To jsou snad "normální požadavky" na poskytování obchodních služeb. Nebo tomu tak u nás opravdu není? Pak je situace mnohem horší.

JR.
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 14.07.2013 9:23

06.03.2015 2:14

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Vše co si najdeš na internetu nemusí fungovat tak, jak si přeješ. Buďme rádi za příležitost si zboží osahat a za někoho, kdo ty věci nejenže prodává, ale má s nima neocenitelný zkušenosti a rozumí jim. Ještě před nedávnem tu taková možnost nebyla a nebylo tu k dostání ani tolik věcí, jako je teď. Já sem za ně rád. Než někam vyrazíš osobně, zkus nejdřív navštívit ty internetový stránky, o kterejch píšeš a v sekci kontakty se ti možná povede najít telefonní číslo. No a když na něj zavoláš, možná už nebudeš ztrácet tolik času zbytečnym cestovánim a budeš ho moct věnovat třeba přebíjení, nebo dokonce střílení, jako všichni ostatní.

ludo
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 200
Registrován: 19.01.2012 12:42

06.03.2015 8:10

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Jsem na tom podobně jak Střeleček.Na Anděla jsem nadával, ale po dlouhých peripetiích
jsem dostal co jsem potřeboval.Stránky sportdefence.cz jsou pro mne tak nepřehledné
a složité, že už je nenavštěvuji a nakupuji jinde.Co se týká Štrobla tak mám dobré zkušenosti, stánky přehledné a na tel. výborná domluva i rada.Velká spokojenost i se zbraněmi na objednávku.

holeys
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2012 14:23

06.03.2015 10:10

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Já nakupuji od Michala Štrobla od jeho počátku působení a vždy všechno skvělé. To, co mají na webu a lze poslat poštou, bylo s malou výjimkou, kdy byli na nějaké výstavě, ale předem to avizovali, vždy obratem. To, co se musí předávat osobně, jsem si domluvil telefonicky a počkal na jmenovaného či jeho kolegy na sjednaném místě v Praze (bylo nás tam obvykle více) a zase vše perfektní i časy setkání seděly. Když jsem potřeboval něco, co zrovna neměli v nabídce, tak mi to objednali z USA, sice jsem čekal, než to došlo, ale to patří k věci, ale sehnali mi všechno. Bylo ovšem vždycky logické předem se s nimi domluvit. Platilo jen slovo po telefonu, vždycky! Ale holt se muselo komunikovat, a abych se vydal někam do horoucích končin bez předchozí domluvy, to by mě ani nenapadlo. Navíc, já tyhle lidi beru jako nadšence, kolegy a přátele a ne z pozice, já jsem pán (zákazník) a ty jako obchodník můj sluha. Ale to je věc názoru a já jeho nikomu neberu.

Ještě ke Sport a Defence. Musím potvrdit jejich bezvadnou komunikativnost a snahu, ale řekl bych, že nejsou zatím tak zásobeni jako Štrobl, speciálně ve střelách, někdy nemají (ale možná jen chvíli) určitý prach atd. A webové stránky mají podle mě mizerné. Řekl bych, že se to časem může hodně zlepšit, přece jen v zásadě začínají a jsou hodně vstřícní.

Nakonec bych chtěl vyzvednout Jardu Hlavatu ze Zbraně na objednávku. Je velice, opravdu hodně solidní a spolehlivý a sežene také skoro všechno. Pokud jde o osobní převzetí, také cestuje a něco jde s ním dohodnout k převzetí "cestou", ale jak mi říkal, tak se chystá otevřít obchod v Lounech, který by měl být otevřen snad denně. Jestli mu to vyjde, myslím, že si hodně přebíječů k němu zajede a nejen ze severu Čech.

Wdog
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 1030
Registrován: 25.05.2009 21:40

06.03.2015 10:39

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

střeleček:
trochu jsi se o hlavní důvod otřel na konci svého příspěvku: na přebíjení je u nás příliš malý trh, obrat je limitovaný, nedá se tedy očekávat mnoho konkurenčních firem se skvělými službami, více méně jsou zdejší obchodníci nějak "specifičtí", ať již dříve Anděl, nebo současní. Ti, co mají pěkný web, jako Štrobl, třeba nemají investice na dobrou prodejnu, tak mají sklad někde v garáži, a ti co investovali do prodejny, jako sportdefence, zase nemají čas či peníze na pořádný web. Služby jako má mall.cz asi nemůžeme očekávat.

Co s tím můžeš (můžeme) dělat?
(a) napiš zpětnou vazbu přímo Štroblovi a do sportdefence. Slušně, co se ti nelíbí a co bys naopak ocenil.
(b) nakupuj v US (třeba na Midsouth shooters), super, ale má to i své nevýhody: kurs USD, dlouhá doba dodání, vysoké poštovné a zdejší DPH.
(c) nakupuj v DE (třeba Johannsen Jagd), kvalitní servis a široký sortiment, otázkou jsou ceny, mírně vyšší poštovné.

Já osobně mám s (a) Štrobl, s (b) US, i s (c) DE zkušenost dobrou, ale se zohledněním jejich specifik.

uzlik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 16.01.2012 16:23
Bydliště: Mladá Boleslav

13.04.2015 19:36

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Sport & Defence spustil eshop( reloader.cz)v testovacím režimu,stránky jsou přehledné a dobře se na nich hledá,jen tak dál :lol:

Uživatelský avatar
rasto
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 701
Registrován: 25.08.2009 10:00
Bydliště: Cachtice SK

13.04.2015 19:59

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Stranka pekna, niektore veci originalne, ale ceny take no nic moc.
Nech sa dari.

Wdog
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 1030
Registrován: 25.05.2009 21:40

07.05.2015 10:19

Štrobl prodává věci od RCBS

Nedávno jsem šmíroval na stánkách u Štrobla, a všiml jsem si, že nově nabízí také přebíjecí věci výrobce RCBS. S tím to tady bylo dříve horší, napřímo z US vám to nepošlou, šlo to jedině z Německa. Firma RCBS totiž asi trvá na územní výlučnosti.
Takže nyní se to výrazně zlepšilo, protože RCBS má opravdu široký a kvalitní sortiment, včetně různých speciálek. Mě se ty jejich zelené věci líbí.

:D konec reklamního okénka. PS. nedělám pro Štrobla ani pro RCBS :D

Grimpo
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2231
Registrován: 20.01.2004 16:04
Bydliště: Praha

07.05.2015 10:24

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Podle mých informací RCBS chce po zájemcích o prodej jejich produktů, aby naporvé odebrali vagón věcí. Což se všem chce, zvlášť na tak malém trhu jako je ten náš.

Jinak - věci od RCBS mám také rád. Až na pár vyjímek mám vše z druhé ruky a spokojenost veliká.

Uživatelský avatar
Durosik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 379
Registrován: 19.08.2009 20:54
Bydliště: Nitra

08.05.2015 6:28

Re: Přebíjecí komponenty - dodavatelé a zkušenosti

Urcite si dajte pozor na http://www.wiederladen-alzey.de/shop/

Objednam, potvrdi, posle upravenu cenu o postovne ku nam, dojde mi balik a polka striel chyba, zachvilu mail ze mam u nich prachy ze nabuduce mi to odpocitaju.... A dostat tie prachy naspat bol celkom problem...

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelivo / Přebíjení / Střely, zápalky a ostatní komponenty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků