Shiva
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1567
Registrován: 09.06.2004 20:20
Bydliště: ln@sniper.cz

24.11.2005 18:21

Vážení, mohl bych vás poprosit, aby jste psali k tématu?
mám objednáné upozorňování na nové příspěvky v tématu "Tlumiče" a né "kuše" či "pytlačení".
Prostě mě kuše nezajímají a tento přístup moderování a administrování se rovná způsobům nevyžádané reklamy.
Účastním se různých konferencí a fór mezinárodně, ale s ničím takovým jsem se nesetkal. Většina lidí se těchto debat účastní nebo se registruje za účelem získání informací o konkretní věci.
Tady se brzy dovím jaké jsou nejlepší tětivy a jestli je lepší chodit do lesa v botách od Bati nebo od někoho jiného.

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

25.11.2005 0:22

Shiva píše:Vážení, mohl bych vás poprosit, aby jste psali k tématu?
Prostě mě kuše nezajímají a tento přístup moderování a administrování se rovná způsobům nevyžádané reklamy.
Ú

souhlasim s tebou, snazim se to tu davat do poradku, ale opravdu u toho nesedim cely den
jsem nadruhou stranu rad, ze nase forum narozdil od jinych je otevrene upnlym zacatecnikum, a ze nikdy neposleme nikoho doprdele, ovsem ma to obcas sve mouchy

Shiva
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1567
Registrován: 09.06.2004 20:20
Bydliště: ln@sniper.cz

25.11.2005 0:34

Jasně, jedno nevylučuje druhé.
:)
Ale, jak říkáš, moderujete či adminujete to vy, takže je to vaše pískoviště.
ale to už sem nepatří.
:D

Uživatelský avatar
premek
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 931
Registrován: 20.01.2004 22:24
Bydliště: Praha 6

25.11.2005 2:42

Je mi líto, že jsem se sem dostal až před chvílí, bohužel jsem to fórum rozdělil až později, nemyslel jsem že tu na kuše bude tolik odpovědí. Dneska jsem měl práci a nečetl to tu přes den.
No nic, moje chyba, snad trochu napravená :)

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník