Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

21.01.2004 8:57

Liga odstřelovačů

Tak mi došla přihláška a propozice na Ligu odstřelovačů, každý kdo se chce účastnit a nestřílel finále 2003 se musí přihlásit Kořínkovi.

Uživatelský avatar
Kall
 
Příspěvky: 2286
Registrován: 20.01.2004 17:44
Bydliště: Vepřov

21.01.2004 18:18

Sem klidnej.

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

21.01.2004 22:25

No rad bych .. ale jeste si musim do leta pockat :lol:

Uživatelský avatar
Walt
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 20.01.2004 14:30
Bydliště: Králův Dvůr

23.01.2004 0:48

Ve Strelecke Revui pisou o novem puskohledu Artemis 3000 4-16x44,zamerny kriz MIL-DOT.Na strankach Meopty o nem nic neni,jsem na nej docela zvedavej.

Ing. Václav MARTÍNEK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 292
Registrován: 20.01.2004 15:27

23.01.2004 0:59

Asi to sem pasuje,
snad to není nikdo z Vás a pokud je, tak mě poděkuje, že to sem dávam, je to z nabídky co jsem dostal:
"Vazeny pane Martinku,
posilam popis optiky kterou prodavam, o ktere jsme se bavili. Je to BSA Platinum 10-50x60. Vzhledem k tomu, ze ji mate v nabidce tak se domnivam, ze ji neni potreba popisovat. Vzhledem k tomu, ze vyrobce nektere detaily na optice odflakl, nechaval jsem je dodelat u ing.Struzky v Meopte. Jde o serizeni paralaxy, kdy v nastaveni od vyrobce nesedelo nastaveni jednotlivych vzdalenosti s realnou zamerenou vzdalenosti. Dale pruzinky v korekcnich tocitkach jsou puvodne bronzove (!), coz byl zrejme nejvetsi sok - byly ihned nahrazeny ocelovymi - jejich presnost a zivotnost je na uplne jine urovni. Puvodni kriz (nit s velkou teckou uprostred) byl nahrazen krizem, ktery Meopta dodava do vojenskych ZDcek, coz je jemna nit s drobnymi carkami na vertikalni ose - neco jako NP-R2 u Nightforce, ale jemnejsi. Poslednim doplnkem je odnimatelna slunecni clona, cca 12cm.

Domnivam se, ze se mi podarilo doladit levnou optiku na uroven, kterou si zaslouzi jeji vykon. Mam dva identicke kusy, z nichz si jeden nechavam na malorazkovy benchrest, takze pripadnemu zajemci mohu dat vybrat ktery by chtel.

Vzhledem ke znacne nakladnosti uvedenych uprav bych za optiku rad dostal 18tis.

Diky a s pozdravem
XY

Agog
 
Příspěvky: 87
Registrován: 21.01.2004 20:06
Bydliště: Jizni cechy

13.04.2004 21:04

Vojensky a policejni odstrelovac

Dneska mi tahle knizka prisla,vypada to na hodne poucny cteni.Jeste mi k tomu pribalili bonus knizku Gestapo.A vyslo to i s postovnym levnejc,nez u nas v obchodech,kde za to chteji 750Kc


Ted v sobotu je liga v Olomouci,tak sem potom dejte vedet jestli ste byli.


Reklama

Uživatelský avatar
Ross
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 485
Registrován: 20.01.2004 12:33
Bydliště: Brno

13.04.2004 21:37

Re: Vojensky a policejni odstrelovac

Agog píše:Dneska mi tahle knizka prisla,vypada to na hodne poucny cteni.Jeste mi k tomu pribalili bonus knizku Gestapo.A vyslo to i s postovnym levnejc,nez u nas v obchodech,kde za to chteji 750Kc


Ted v sobotu je liga v Olomouci,tak sem potom dejte vedet jestli ste byli.


Taky sem ji k ni dostal ... :) Tentokrat jsem byl s nakupem pres internet hodne mile prekvapen.

Agog
 
Příspěvky: 87
Registrován: 21.01.2004 20:06
Bydliště: Jizni cechy

17.04.2004 11:32

Tak se pochlubte panove SW_FOX a KALL,jak ste dneska strileli?

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

17.04.2004 17:48

Agog píše:Tak se pochlubte panove SW_FOX a KALL,jak ste dneska strileli?


Sypu si popel na hlavu....................předposlední.... to je tak když podceníš přípravu, jedeš s napůl nastřelenou flintou, půl závodu to dáváš dohromady a pak když už ti to jde tak posereš vlastní vinou poslední položku (stupidně jednoduchou) - 100m střelba po dvou ranách na malé terčíčky, nebylo to těžké, jen použít hlavu a nezmatkovat...

Nicméně mám co jsem si zasloužil, nepřipravoval jsem se, nastřelení jsem sice provedl ale pak jsem udělal "kosmetické" změny na patronu a spolíhal že to srovnám 3 ranama na 300m v nástřelu... a vůbec, neměl jsem změřenou rychlost a nic... a tak mi to chodilo tak nějak někam...:-) nicméně není všem dnům konec, na další kolo budu připraven, je celkem 5 kol a berou se 3 nejlepší výsledky takže tohle beru jako "měřený tréning..."

Agog
 
Příspěvky: 87
Registrován: 21.01.2004 20:06
Bydliště: Jizni cechy

18.04.2004 2:36

SW_FOX píše:
Agog píše:Tak se pochlubte panove SW_FOX a KALL,jak ste dneska strileli?


Sypu si popel na hlavu....................předposlední.... to je tak když podceníš přípravu, jedeš s napůl nastřelenou flintou, půl závodu to dáváš dohromady a pak když už ti to jde tak posereš vlastní vinou poslední položku (stupidně jednoduchou) - 100m střelba po dvou ranách na malé terčíčky, nebylo to těžké, jen použít hlavu a nezmatkovat...

Nicméně mám co jsem si zasloužil, nepřipravoval jsem se, nastřelení jsem sice provedl ale pak jsem udělal "kosmetické" změny na patronu a spolíhal že to srovnám 3 ranama na 300m v nástřelu... a vůbec, neměl jsem změřenou rychlost a nic... a tak mi to chodilo tak nějak někam...:-) nicméně není všem dnům konec, na další kolo budu připraven, je celkem 5 kol a berou se 3 nejlepší výsledky takže tohle beru jako "měřený tréning..."


No to je porad vic nez sem zatim dokazal ja.Co znamena napul nastrelena?Myslis,ze kdydybys mel zmerenou rychost ,ze by to bylo lepsi?Ja bych tam treba jel bez mereni rychlosti :) Musim nasetrit na ty hradla.

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

18.04.2004 7:45

Agog píše:
SW_FOX píše:
Agog píše:Tak se pochlubte panove SW_FOX a KALL,jak ste dneska strileli?


Sypu si popel na hlavu....................předposlední.... to je tak když podceníš přípravu, jedeš s napůl nastřelenou flintou, půl závodu to dáváš dohromady a pak když už ti to jde tak posereš vlastní vinou poslední položku (stupidně jednoduchou) - 100m střelba po dvou ranách na malé terčíčky, nebylo to těžké, jen použít hlavu a nezmatkovat...

Nicméně mám co jsem si zasloužil, nepřipravoval jsem se, nastřelení jsem sice provedl ale pak jsem udělal "kosmetické" změny na patronu a spolíhal že to srovnám 3 ranama na 300m v nástřelu... a vůbec, neměl jsem změřenou rychlost a nic... a tak mi to chodilo tak nějak někam...:-) nicméně není všem dnům konec, na další kolo budu připraven, je celkem 5 kol a berou se 3 nejlepší výsledky takže tohle beru jako "měřený tréning..."


No to je porad vic nez sem zatim dokazal ja.Co znamena napul nastrelena?Myslis,ze kdydybys mel zmerenou rychost ,ze by to bylo lepsi?Ja bych tam treba jel bez mereni rychlosti :) Musim nasetrit na ty hradla.


No napůl nastřelené znamená že když jsem tam vrátil před týdnem optiku tak jsem to jel nastřelit s tím že jsem si udělal jen pár nábojů takových s jakýma budu střílet (myslel jsem si) zhruba jsem to nastřelil továrníma co potřebuju vystřílet a pak jsem těma svýma donastřelil pušku. Jenže jsem doma pak udělal menší změny na patronu s tím že odsypání 0,5grs bude minimální rozdíl a že to srovnám v nástřelu. A houby... jo a když už se tu klasifikuju jako lajdák tak je třeba podotknout že když jsem v pátek v noci dělal náboje na závod tak mi došly zápalky CCI a musel jsem zalepit nedostatek zápalkama SB, což taky jaksi mění charakteristiku náboje... prostě chybama se člověku učí. Už jsem si udělal tréningový plán a u marta mám objednané nové matrice a koupím 1000 zápalek a budu spokojený....:-))) ještě aby nedošly střely :-)

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník