Fighter
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 49
Registrován: 09.09.2006 16:56

31.07.2007 18:25

Dotaz na uzamčení tématu"Jednalo se opět o roma"

Zajímalo by mě, proč je toto téma uzamčeno. Myslím, že napomenutí zodpovědné osoby při ostřejších reakcích přispěvatelů by plně postačovalo. Stejně je tomu i v jiných tématech, kdy někdo méně či více "ujede". Téma se proto ale neuzavírá pro další příspěvky! Vedení tohoto fóra je poměrně přísné a důsledné, což schvaluji, protože pořádek je v této tématické oblasti zcela na místě (Míním tím oblast zbraní a střeliva).

Mnohokrát již zde bylo připomenuto, že náš stát zavádí tvrdou cenzuru sdělovacích prostředků, co se týče informovanosti našich občanů o kriminalitě romské menšiny.
Výše zmíněné téma jsem zakládal z důvodu určitého mapování této problematiky na základě informací z veřejně dostupných- tedy oficiálních zdrojů.
Můj cíl nebyl vyvolávat zbytečné vášně, jelikož nejsem ani rasista, ani xenofobní element.
Počítám se však mezi ty, kteří neberou tyto věci na lehkou váhu- pokud mám být hodně diplomatický.
Samozřejmě se podřizuji rozhodnutí uzamknout toto téma, jelikož ctím pravomoci zodpovědných lidí.
Vypadá to, že podobnou statistiku si budu muset vést soukromě, tedy neveřejně. Je to pro mne další téma k zamyšlení o stavu věcí v našem státě.
Pokud je tento příspěvek nevhodný, prosím o okamžité smazání, jelikož nemám v úmyslu zde někomu přidělávat potíže.

Uživatelský avatar
Kall
 
Příspěvky: 2286
Registrován: 20.01.2004 17:44
Bydliště: Vepřov

31.07.2007 18:39

já bych řekl, že většinu z tohoto fora zajímají střelné zbraně a činnost okolo, občas se sem zaplete i kriminalita, někteří lidi mají potřebu se k tomu vyjádřit.
ale admini potřebujou udržet forum v chodu a ne se tahat po soudech, jestli byly některý výroky v rozporu snějakým zákonem apodobně...takže účinnější je zamknout, než čekat...navíc někteří tu dost provokují...

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

31.07.2007 18:53

1/ jde o událost 2 měsíce starou a vše podstatné již bylo napsáno
pokud máš něco k tomuto konkrétnímu případu, není problém téma odemknout a příspěvek vložit
2/ stal se z toho tematu debatní kroužek o konkrétní menšině a ne o události
3/ podobná i jiná temata událostí je holt jednodušší časem zamknout,
neb tím neutrpí informační hodnota fora a moderující kolegové si ušetří práci s probíráním OT příspěvků,
jejich mazání či napomínání jejich autorů
4/ forum je primárně o zbraních, ne o politice či čemkoliv jiném. Možná bych vyplodil i víc důvodů proč? ale myslím, že těchto pár dostačuje

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

31.07.2007 22:28


Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků