ruger357
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 18
Registrován: 16.11.2006 19:30

29.03.2007 17:39

otázka na přesné nastřelení

napište, prosím pokud máte zkušenost: v katalogu fa RUGER 2007 jsem viděl vidličku na podepření v polovině hlavně ( z molitanovou vystýlkou). Připadalo mi to poměrně dobrý, ale nevím jestli se to osvědčilo v praxi. Máte někdo zkušenost? : :?

Uživatelský avatar
Bulls.eye
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1047
Registrován: 09.07.2006 17:11
Bydliště: Brno

29.03.2007 17:54

Uřež si vidlici na prak, vystli molitanem a je to lautr to samý...ale podle mě na nastřelení zbraně na nějakých 25m nepotřebuješ nic než 2 ruce, stůl a pro fanšmekry s gramlavýma rukama pytel s pilinama na podepření :wink:
Jestli s takovouhle oporou nenastřílíš buben do soustřelu velikosti vnitřní desítky, kup si brokovnici :lol:

A kdybys z nějakýho důvodu potřeboval, aby to chodilo opravu jednou dírou (třeba objektivní test rozptylu střeliva nebo co já vim), takováhle vidlice je k ničemu - pořád máš tep v rukách a podobně.
Ale nechalo by se to podchytit modelářskym svěrákem, plánuju to někdy výhledově vyzkoušet.

Uživatelský avatar
Fandaks
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 642
Registrován: 07.05.2006 21:43

30.03.2007 0:52

ruger357: Tak jsem se podíval do katalogu RUGER 2007 o kterém píšeš a to snad není ani vidlička, ale spíš stativ! :) Je jasné že to musí podepřít protože na revolveru má puškohled. Ten má zvětšení i 3-9x. Je to kombinace určená pro lov snad až do 150 merů. V USA je to dost rozšířený způsob lovu. V našich podmínkách to asi nebudeš potřebovat.

Obsah fóra / Zbraně / Optika, Příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník