Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

15.02.2024 14:41

Re: Zkušenosti s Berettou

Ještě to nemám tolik vych\táno ale má někdo zkušenost u Beretty 92FS jak je to s bezpečností neboli lépe řečeno s bezpečností ohledně Nošení náboje v komoře ???

ANO či NE ??

Uživatelský avatar
M M
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 295
Registrován: 07.05.2015 17:07
Bydliště: Wienerschnitzel mit Budweiser Bier

16.02.2024 0:45

Re: Zkušenosti s Berettou

No ... mas blokaciu zapalniku pri nestlacenej spusti, dlhu tazku DA spust pri spustenom kohute, mozes pri zapuzdrovani polozit palec na kohut pre dodatocnu kontrolu - co chces viac? Za mna s nabojom v komore.
Ja ju mam hlavne na strelnicu, tam je to mimo revolverov najoblubenejsia zbran, na nosenie je mi jej luto. A pokial by si chcel nosit bez naboja v komere, tak si rozhodne prehod poistku - bud na plochu od Wilson Combat, pripadne kup Gckovy kit - poistka funguje potom len ako decocker, ze sa ti nestane ze si pri obtahovani zaistis.

Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

16.02.2024 18:18

Re: Zkušenosti s Berettou

Ta pistole je opravdu super, ten vylítanej šrot ze Zeleného sportu sem nechtěl, navíc tam maj nebo měli verze F .
Tahle je fungl nová a sedne perfektně. Při natahování závěru mi ani pojistka nevadí ač dost slyším že se nechtěně shodí ale asi mám jinej grif :-)

úpravu ale asi dělat nebudu, sedne mi jak je tak proč měnit něco co funguje. Teď spíš do ní vychytat střelivo, zatím jsem na 20 metru velmi spokojenej se střelou 115 gr ale zkusím i těžší.

první zásobník vystřílet bylo trošku horší díky delší spoušti ale už jsem to vychytal ( zvykl jsem si ) :-)

Rychlo střelba 2 rány rychle za sebou jdou taky výborně, takže super .

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Pistole - ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků