horazl
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24.10.2016 9:36

04.05.2019 22:12

Re: ČZ 75 Tactical Sports

Ahojte,

neřešil někdo z vás příliš tuhé tlačítko vypouštění zásobníku? Předem říkám, že je čisté i místo v rámu a mírně přimazané. Odpor je hodně velký i bez vloženého zásobníku a už to testovalo několik lidí a potvrdilo, že se mi to opravdu nezdá. Tedy i odpověď je to kvůli tomu, aby Ti zásobník nevypadával nepotřebuji.

Zvažuji i zakoupení zvětšeného tlačítka, nevíte, zda pasuje z ČZ Shadow 2?

CrocodilusCZ
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 196
Registrován: 05.02.2013 16:49

18.01.2022 14:14

Re: ČZ 75 Tactical Sports

Nevíte prosím jestli se někdo zabývá eloxováním odrbaných navaděčů zásobníku?
(https://eshop.czub.cz/cz/navadec-zasobn ... iroky.html) nový se mi kvůli tomu kupovat za 2,5k nechce, ale třeba by se to dalo řešit.

api
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 111
Registrován: 07.02.2014 16:43

05.07.2022 19:51

Re: ČZ 75 Tactical Sports

Zdarec aký je rozdiel medzi CZ TS Orange a CZ TS 2? Parametre mi prídu dosť podobné, Orange sa už nevyrába(?), takže TS 2 je akási "nová rada"? Obe zbrane majú kovovú alebo plastovú spúšť?

selag
 
Příspěvky: 556
Registrován: 08.06.2005 13:45
Bydliště: Vysočina

06.08.2022 14:22

Re: ČZ 75 Tactical Sports

Měl sem TS Orange, mám TS Konfigurator a TS2 Deep Bronze. TS Orange už je pouze doprodej, komu co zůstalo na krámě. Už se nové nedodávají. TS 2 se prodává ve třech stupních "zpracování". Bronze je ten nejvyšší, měl by odpovídat Orange. Všechny co mám mají kovové spouště. TS 2 má jiný rám a jiný tvar lučíku.

Tickerow
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10.01.2023 12:58

10.01.2023 13:19

Re: ČZ 75 Tactical Sports

Ahoj všem,
tak jsem se stal majitelem CZ 75 TS Orange. A zatím teda jen zklamání :-( Hlaveň má ve vedení závěru vůli jak blázen a je uhnutá vpravo dolu ve směru střelby, rám na magwell nenavazuje a na jednom místě je rám křivě vybroušený. Je to fakt smutný. Můžete mi někdo, prosím, vyfotit uložení hlavně ve vedení v závěru? Jestli to mám dojet do Leika vrátit, protože je to zmetek nebo to zkusit u nějakého puškaře zkusit nechat předělat?! Prosím foto z čela přímo do hlavně. Přihodím se pak svojí. Nevšimnul jsem si toho hned, tak to půjdu dnes zkusit nastřelit na 25m a uvidím. Jinak se to dobře drží, krásně se z toho střílí, ale kvalita zpracování nic moc. Arma Zeka za stejný peníze bude asi lepší, ale zase je to nedostatkové zboží a já chtěl něco hned.

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / CZUB+CZ Strakonice+ZVI+Alfaproj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků