Uživatelský avatar
Žábra
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 336
Registrován: 05.12.2011 10:52
Bydliště: Praha 4

22.10.2021 9:23

Taurus TCP 9 mm Br.

Ahoj, jsou zde nějací vlastníci této plastové pistole? Koukal jsem na Youtube na různá videa kde se z Taurusu TCP střílí. Prakticky všem se stalo, že vystřelili třeba 2 - 3 rány po sobě a pak se jim to "kouslo". Nábojnici to vyhodilo ale nepodalo další do komory. Střelec musel závěr trochu povytáhnout a pak to střílelo dál. Některým se to "kouslo" takto i 2x ze šesti nábojů. Má některý majitel stejnou zkušenost? Je to náboji nebo zbraní? A ještě bych se chtěl zeptat, zda tuto zbraň lze nosit s nábojem v komoře. Jestli tam je nějaká pádová pojistka či to je jištěno jinak, jako třeba u ČZ 92 silnou pružinou spouště. Děkuji za informace. Honza

Uživatelský avatar
Žábra
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 336
Registrován: 05.12.2011 10:52
Bydliště: Praha 4

18.11.2021 6:22

Re: Taurus TCP 9 mm Br.

První zkušenost. Když se to nosí jen tak v kapse, nebo nějakém látkovém obalu dochází často k uvolnění zásobníku. Tlačítko je dost citlivé nebo má moc měkkou pružinu.

b_ad_a
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2016 16:07
Bydliště: Severní Morava

18.11.2021 15:30

Re: Taurus TCP 9 mm Br.

Nastrileno asi 800 bez problemu. S nabojem v komore nosim v kydexu v kapse, s latkovym bych si to nelajznul.
Protoze jsem liny uz ted nosit neco vetsiho, je to moje nejpouzivanejsi pistole.
Na povrchovce to jde videt - odrena od kydexu.
Jinak uplna spokojenost - za ty penize byla v dobe koupe nejlepsi (z trojice TCP, LCP, kevin).

edit: tlacitko vypousteni zasobniku u me urcite volnejsi neni.

Uživatelský avatar
Žábra
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 336
Registrován: 05.12.2011 10:52
Bydliště: Praha 4

18.11.2021 17:14

Re: Taurus TCP 9 mm Br.

Volnější snad ani ne. Mám na mysli, že by na uvolnění zásobníku měla být vyvinuta větší síla. Kydexové pouzdro jsem na to nenašel a ani nechci. Dát za něj skoro to samé jako za TCP, to se mi nechce. Jinak předchozí majitel povídal, že pružiny jsou totožné s Rugerem LCP. Nevím jak Ruger uvnitř vypadá ale podle pohledu bych řekl že minimálně závěr s hlavní budou totožné. A možná i zásobníky (mimo botky).

Uživatelský avatar
Žábra
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 336
Registrován: 05.12.2011 10:52
Bydliště: Praha 4

31.05.2022 12:19

Re: Taurus TCP 9 mm Br.

Tak tlačítko uvolnění zásobníku vyřešeno pomocí duše z byciklu, která byla použita jako velmi levný Taloon Grip. Nyní je tlačítko více zapuštěno a tak k jeho nežádoucímu stlačení a tím i uvolnění zásobníku nedochází. :D A navíc se zlepšilo i držení zbraně. Je toho v ruce víc a neklouže to.

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník