Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

02.02.2019 13:19

Re: CZ P10 C (Striker Fired)

proč jen jsem dal své osobní rady a zkušenosti - od CZUB jsem koupil 5 zbraní se 4 zbraněmi neustále problémy a několik opakovaných reklamací, nakonec jsem se musel pod cenou nově koupených zbraní zbavit, jediné co mi zbylo funkční je SA-58 ostatní prostě problémové a vidím to i na střelnici, zrovna včera kluk si koupil novou pistol u CZUB a po registraci včera poprvé střílel a hned zásek při druhé ráně a pak po několika dalších znovu - nechci tu nikoho odrazovat čí mu kazit oběd :D ale jen radím a říkám své zkušenosti ze zbraněmi produkce CZUB - já osobně se jim vyhýbám obloukem a kupuji jiné třeba GLOCK, TIKKA , HK a teď naposled SAUER a vše funguje jak má, nemusím nic reklamovat a nevyhazovat další tisíce za cesta se zbraní na reklamaci, jen pušku sem reklamoval 3X a po 3 reklamaci jsem ji rači hned prodal :roll:

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

02.02.2019 13:55

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Já už to tu vzdal je plýtvání časem a enrgii.

Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

02.02.2019 14:19

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

JJ máš pravdu, já se toho všímám už i časopisech, kdy je zbraň CZUB vychvalována do nebe ale ty s ní sloužíš nebo ji máš možnost vyzkoušet a vidíš její problémy a některé nedostatky. Časopis buď dostane za článek jako reklamu dobře zaplaceno nebo si vystřelí jen pár ran a zásadní problém nevidí - i zbraně které jdou na testování mi příjdou lépe udělané , možná je to můj dojem potom co mi rukama ve službě prošli hromady zbraní a z kterých sem mohl střílet ale co pak dostanete je prostě jiné - to můj osobní názor. Ono stačí když kupujete v podnikovce CZUB v Praze - při koupi ochota ale ty rady některých s personálu co se vám snažej něco vnutit a říkají něco o čem nemaj ani páru a vy s tím sloužíte několik let třeba CZ75 - ale za to sou placeni co nejvíc prodat a jak se říka KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ HEZKY MU ZPÍVAJÍ

Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

03.02.2019 9:31

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

TEĎ JSEM NA SOUSEDNÍM WEBU NAŠEL PĚKNÝ PŘÍSPĚVEK O REAKCI CZUB -

Mě jeden servisní technik sliboval novou hlaveň, že ať to hned v lednu pošlu a oni tu vydrolenou budou zkoumat pod mikroskopem atd.
Místo toho se tím vůbec nezabýval a předal to někomu jinému. Ten dotyčný, druhý techni, tu hlaveň nechal upnout do svěráku a pravděpodobně podle stop v hlavni tam nechal točit mosaznej kartáč ve vrtačce.
Potom mi napsali, že hlaveň prohlédli průmyslovým boroskopem a že nenašli žádné pochybení a to skoro stylem že je to málem moje chyba že pistoli řádně nečistím. Přitom i prodejce, přes kterého ji mám, do ni koukal a pouhým okem viděl, že je hlaveň jen brutálně přeleštěna a nese pořád známky drolení materiálu.
Po telefonickém rozhovoru s druhým technikem mi bylo řečeno, že on má taky cz p07 a má to tam údajně také a jedná se pouze o optickou vadu, která nemá na funkci a přesnost žádný vliv.
Prvním technikem mi bylo řečeno, že bych stejně dostal hlaveň ze stejného materiálu, kterou bych za půl roku reklamoval znovu a mám prostě smůlu protože jsem jediný kdo takovou závadu reklamuje.
Tímto shrnuto, postoj zbrojovky mě hodně zklamal a další svoji zbraň u CZUB kupovat nebudu a to nemluvím o tom že jsem neřešil odřený vyhazovač a ty požvíkané kontejnery. :evil: :evil: :evil:

DOPLNÍM ŽE SE JEDNALO O REKLAMACI O VYPADÁVÁNÍ VÝVRTU

Baske
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 186
Registrován: 01.06.2008 13:53
Bydliště: Praha

03.02.2019 16:19

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

jj, příspěvek z konkurenčního fóra z února 2017....
kam se to posunulo, když už pokračuješ tady?

Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

03.02.2019 16:51

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Baske - Kvalita se neposunula nikam a jiním foru nejsem a neprispívam jen zde a pokud si to přečteš pořádně , došteš se že jsem se dočetl na vedlejším foru :D :D :D A už přes dvacet let mám odsloužíno u AČR i PČR a vím co fasujem nebo spíše fasovaly a vím v čem jsou problémy, nehledě na to že i já sem upadl v pokušení koupit u CZUB kulovnici CZ 557 jenže bohužel praskla pažba po reklamaci a dalších asi 20 výstřelech znovu a opět reklamace, další sezónu přestala puška odpalovat ( úderník ) Po kupi pistole i záseky a po cca 300 ranách urvanej záchyt u brokovnice Redhead mi po pár ranách odešly vytahovače a po opravě už nešla ani pojistka dál komentovat nechci, při koupi zbraně bych pochopil závadu ale takovou smůlu snad namám že by mi odešlo skoro vše ne ?? Navíc u nás všichni ve svazu maj pušky TIKA a SAUER či MAUSER co se bavím tam z produkce CZUB uz nikdo nic jelikož se vrklal závěr nebo to drhlo, Teď již už jako správce střelnice i vidím a du ke stavu pokud někdo hlásí závadu tak vidím . Nikoho neodrazuji od koupě CZUB ale jen říkám své zkušenosti z jejich zbraněmi - samozřejmě píšou se jen nedostatky chvála se tu nepěje ale od to tu je aby každý řekl svůj názor. Pokud ti zbraň z produkce CZUB jde skvěle buď rád, trefils dobrej kus -výhra :D :D :D :D :D

A jak psal Glock 1719 další komentaře asi nemají cenu :D


Reklama

Trace
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17.03.2017 15:14

03.02.2019 18:59

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Většina zbraní CZUB míří na export, tedy pokud si nezačneme anglicky stěžovat na amerických střeleckých forech, tak se situace asi nezmění. Každý stroj včetně zbraně se může pokazit ale výrobce by se k reklamaci takto drahých věcí jako jsou zbraně stavět čelem.

Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

03.02.2019 19:52

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Já jen k tomu dodám ač bych si od CZUB už nikdy nic nekoupil, všechny moje reklamace byly vyřízeny bez řečí a do třech týdnů, takže to beru jako +

Nedávno jsem si i přes to vše chtěl koupit CZ 527 v ráži 7,62x39 jelikož mám hodně samopaláků a puška byla nabízena i v plastové pažbě tudíž prasknutí dřeva by bylo mimo ale byl jsem upozorněn že po střelbě hned čistit a i když sem s ní venku - REZNE - a to se mi prostě líbilo že mě na to upozornil a proto jsem skončil s novou Mauserkou M12 :D Jsou tam totiž i tací že tě neupozorní a snaží se prostě prodat, proto Mauserka a jsem bez problému oproti dřívějším zkušenostem. Nejhorší je že do prodejny to mám přes 100 km a jezdi tam pořád na reklamaci, to ti pak za ty cesty a starosti výjde levněji nová puška, třeba Tika když spočítáš vše okolo.

Jirik.fx
Komerční inzerent
Komerční inzerent
 
Příspěvky: 143
Registrován: 06.02.2016 18:29

04.02.2019 10:57

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Jen pro upřesnění, Tikka rezne daleko víc než CZ. Je to její hlavní neduh. Mám Cz i Tikku.

Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

12.02.2019 13:24

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Jirik.fx - V tomto neporovnám ale i tak děkuju za info Já můžu porovnávat CZUB jen pušky co sem měl v ruce na střelnici, tedy Tikky a podobně tak to reznutí nepoznám, sámjsem měl osobně CZ 550 i 557 a už bych to nebrak teď mám Sauer Mauser M12 a M3 a sem spokojen. K tí kvalitě u CZUB , ještě hodně slyším od chlapů že když shání pušky CZ tak do roku 2005 že prý do tí doby byly hlavně s klvalitní Poldi ocel a dnes už je to o ničem ale to jen info z doslechu.
Co se týče vylepšování zbraní CZ samotnou zbrojovnkou v tom vidím jen cestu horší cestou viz kulovnice CZ557 jak složitě je výměna či čištění úderníku oproti jiným, za mě obrovské mínus a už i to mě odrazuje

Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

18.12.2020 12:26

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

A já se přidám, v úterý 15.12 2020 koupena kulovnice CZ 557 v 308 win a ve středu po registraci zkouška na sucho s cvičnými náboji na funkci chodu. Po vložení 2 náboje se vysypala schránka s náboji, odešel pojistný kolik na schránce. A to jsem ani jednou nevystřelil. Takže dnes 18.12.2020 reklamované v CZUB v Praze ........ Chyba to byla moje proto že sem tu pušku vůbec kupoval, předtím cz 557 v 8+57 IS 3 x reklamace kuli prasklé pažbě, pak reklamace z Cz 75 pro časté praskání záchytu. I přesto jsem se nepoučil a opět koupil další zmetek z produkce CZUB takže kdo si půjde koupit cokoli od CZUB varují před jejich produkcí.

Uživatelský avatar
Arés
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 21.07.2018 9:05

18.12.2020 14:09

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Jó hochu komu není rady tomu není pomoci :roll: :roll: Skoro na všech fórech se píše o závadách a problémech s Českou zbrojovkou a ty jdeš a koupíš ještě ten největší kšunt co poslední dobou vyrobili . To se divím i že tě neřekli že jsi si to udělal sám, jeden jeden expert ten z prodavačů nejvyšší úplně nakrátko ostříhaný ( už od pohledu arogantní ) a ten každičkou závadu hází na zákazníka :-) Aspoň víš kam příště nejít tedy pokud nepůjdeš pak zase reklamovat :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Žábra
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 336
Registrován: 05.12.2011 10:52
Bydliště: Praha 4

25.12.2020 0:49

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Co furt prskáte https://1url.cz/8zbOd kvalita se chválí sama!

Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

25.12.2020 15:51

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

To máš pravdu že CZUB se chválí sama :-) Já sem všude za vola že sem si koupil kulovnici od CZUB a jen slyším že takový bláto by si nikdo nekoupil. Pravda je i to že pokud dáte e-mailem dotaz do CZUB a něco po nich chcete či slušně požádáte je ve výsledné komunikaci jen arogance či vás slušně pošlou jinam. ( Konkrétně - když se ti to nelíbí kup jinde )

Pravda i je že jsem si myslel že jejich produkce se zlepšila, ale opak je pravdou. Je to čím dál horší a hlavně co jsem se všiml tak u nás v honitbě a ani co sem byl pozvaný v okolí nikdo už pušky od CZUB nemá maximálně starší mají ještě Zky jinak je to Tikka , Sauer a podobně jinak ne jelikož si CZUB mezi myslivci udělalo takovou reklamu že to nikdo nechce ani zadarmo.

Sám mám Sauera 404 i 202 ale tu CZ 557 jsem si chtěl koupit jen kuli tomu abych měl také i Českou zbraň, bohužel po mých nedobrých zkušenostech se zbrojovkou CZUB a to jak s výrobky tak s vedením mi už domu nesmí nic od CZUB. ( jak slyším CZUB už mám na ní averzi )

Za sebe jen budoucí zájemce upozorním že je spousta jiných a lepších zbraní a koupi zbraně od CZUB bych si hodně rozmyslel .....

Uživatelský avatar
Krásnoočko
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 273
Registrován: 29.04.2012 13:11

03.01.2021 14:11

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Já mám zkušenosti s CZUB v podstatě pozitivní.
V minulosti s CZ 75 compact z druhé ruky - která šla z domu. Připadalo mě to jako P07 s hmotností kovadliny a na nošení začala překážet. Co se týká funkce a spolehlivosti, tak bez námitek.
V létě 2020 následoval nákup P09 přímo ve zbrojovce (po předchozích testech na pujčených zbraních v majetku střelnice).
Vedu záznamy ze střelnice a mám teprv 763 výstřelů.
Většina nové SB a přebíjené Limity.
Přičemž bylo 5 zádržek způsobených střelivem Limit (pocitově hodně podmotorované). Nepřetáhlý závěr po posledním náboji na záchytu a jedna nábojnice šprajclá ve výhozním okénku.
Doufám, že s reklamacema nebudu mít nikdy zkušenost. Co se týká funkce, chování zbraně a celkového dojmu z pistole (zpracování, povrch, lícování) tak mě nenapadá nic negativního. Při nákupu první následovala kontrola kontejneru v rámu. Hodně lidí si stěžovalo na usazení s velkou vůlí (mezera mezi kontejnerem a rámem) a tady to bylo v pořádku. Myslím, že za ty peníze to odpovídá.

Grizzly1968
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 86
Registrován: 04.02.2017 17:31

03.01.2021 21:46

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Tak já nevím, s CZUB jsem nikdy špatnou zkušenost neudělal a ani neviděl, jen o nich čtu, vesměs na tomhle fóru.
Ale když tak nad tím přemýšlím, proč já vlastně od zbrojovky už nic nemám (a to toho mám dost)

Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

15.01.2021 3:02

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Takže dnes jsem si jel vyzvednou reklamovanou pušku do CZUB jak jsem psal výše, reklamace mi byla uznána a vyřízena. Bohužel mě čekalo tvrdé probuzení, pažbu kterou jsem si při koupi pušky vybíral díky ochotnému prodavači v Pražské CZUB a to z 5 pušek byla po reklamaci fuč - zbraň mi byla navrácena s jinou pažbou z HNUSNÉHO dřeva a navíc zmrvenými úchyty na řemen - byly tak fušersky udělané že se to musí opravit u puškaře nebo slepit pryskyřicí . Takže ta pažba byla na 99% záměrně vyměněna .

To jen pro info co dokážou lidé v CZUB, někdo si dopomohl ke krásné pažbě .... Za mě, je lepší se vyhnout čemukoli od CZUB


Jinak kdyby někdo chtěl tu kulovnici CZ557 v 308win prodám, takovej hnus doma nechci , takže případně SZ.

Uživatelský avatar
lovec_1
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 417
Registrován: 26.02.2008 15:06

15.01.2021 13:39

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Prečo im to uľahčuješ? Reklamuj to a tvrdo trvaj na tom, že ťa okradli.

Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

15.01.2021 18:04

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

V prodejně CZUB v Praze je to ok ale puška přišla z opravy z U.B takže prý tvrzení proti tvrzení - na tohle nemám a vzdal sem to. V životě by mě totiž nenapadlo že si budu muset pažbu předem nafotit jako důkaz .... No jelikož už produkty od CZUB kupovat nebudu je mi to už jedno a jak se říká, za blbost se platí - hold sem blb, ale dostatečně poučen !!!!....... :-?

Jarda K
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 170
Registrován: 04.01.2016 16:22
Bydliště: Vlašim

15.01.2021 23:10

Re: pokec na tema zkušenosti s CZUB a jejich produkcí

Jiří, ty mrchy z UB to tady určitě čtou. Tak se nediv! :lol:

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků