tst
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03.12.2020 0:27

03.12.2020 1:03

P: AR15 DPMS s Vortex optikou + základní upgrade

Dobrý den,
prodám AR15, osazenou optikou Vortex Strike Eagle 1-6x24 model 2020 s Vortex cantilever montáží a po základním upgradu.
Jedná se o DPMS AR15 L16 Lite, 16’ hlaveň, 1:9. další detaily viz zde: https://www.gryfshop.cz/puska-samonabij ... 6mm-16--2/ Jsem první majitel, zbraň nová, koupená koncem září tohoto roku u českého prodejce. Vystříleno cca 350 ran standardní munice (S&B, GGG .223 FMJ 55 grs), bez jediného selhání na straně zbraně, po každé střelbě důkladně vyčištěna, prakticky bez známek používání - jelikož zanedlouho po koupi nastal nouzový stav, tak je od doby koupě jen doma v bytě na nastřelovacím stojanu. Puškohled je ještě o měsíc novější, byl jsem s ním střílet 3x.

Upgrady: Předpažbí vyměněno za IMI Defense Quad Rail Carbine lenght Free float s výměnou mušky za Radical Firearms nízkoprofilový, stavitelný 0.75’ Gas block. Pažba FabDefense GLR 16 a pistolová pažbička P-Grip 23 B5 Systems - všechny díly zakoupeny u českých prodejců, ke všem faktury k dispozici a stejně jako puška bez jakékoliv závady, případně bližší info/foto na dotaz rád zašlu.

Zdarma dám všechny původní díly v nepoškozeném stavu + sklopná mechanická mířidla - nová, pův. cca 3000,-. Vše zmiňované je bez jakékoli závady, v záruce.
Důvodem prodeje je, že kupuji jiný komplet AR15 s optikou a nemám pro tuto užití.
Původní cena pušky + všechny výše zmíněné doplňky: 32000,-. Optika původně: 12100,- - Jako celek bych si představoval 34 tisíc- + výše zmiňované gratis doplňky, lze ještě projednat.
Co se předání/dopravy týče, tak bych to nechal na individuální domluvě, jsem v tomto flexibilní. Nabízím samozřejmě možnost si vše před koupí prohlédnout a prodiskutovat. Vzhledem k mému zaměstnání preferuji kontakt mailem, nebo SMS s případnou domluvou telefonátu následovně. Děkuji za případný zájem!

IMG_6396.jpeg


fotohlavni.jpeg


foto_detail.jpg

Obsah fóra / Střelectví / Burza - Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků