Uživatelský avatar
jericho
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 396
Registrován: 23.01.2004 0:20
Bydliště: Jižní Čechy

10.11.2020 21:26

Re: Lékařská prohlídka, ZBROJNÍ PRŮKAZ, psychologické vyšetření

To, že potřebovala odborný dohled /podpis/ vypovídá, že to nebyla klinická psycholožka. Mohla být v atestační přípravě a mít školitele a odborný dohled, který poskytují již atestovaní. Taková by měla mít dost sebereflexe a testování pro ZP nedělat. V podobných případech se odvolat. "Sklony k depresím" ve výše uvedeném kontextu by požadavky přílohy vyhlášky nenaplnilo. Fušeřina. Její jméno?

Uživatelský avatar
Idahou
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09.02.2017 9:14

12.11.2020 14:57

Re: Lékařská prohlídka, ZBROJNÍ PRŮKAZ, psychologické vyšetření

Ona se mnou dělala jen ty psychotesty, které zřejmě nebyly klasické pro ZP, ale spíš nějaký celkový vyšetření a ano, byla v přípravě či co - chvíli jsme se o tom bavili. Nicméně s ní jsem jen provedl ty testy a ona je pak předala psychiatrovi, který je vyložil jak sem zmiňoval.

A ta sranda pokračuje... zdravotko jsem nakonec vyřídil, přihlásil se na zkoušky a dostal jsem poslední volnej termín... 22.10 u:o
Takže stále čekám

Trace
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17.03.2017 15:14

22.11.2020 14:54

Re: Lékařská prohlídka, ZBROJNÍ PRŮKAZ, psychologické vyšetření

jericho píše: V podobných případech se odvolat.


Jak a komu se v takovém případě odvolává? Kdo to odvolání bude řešit? Info pro ostatní, kterým by se stalo v budoucnu něco podobně nekorektního.

Uživatelský avatar
Idahou
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09.02.2017 9:14

23.11.2020 9:47

Re: Lékařská prohlídka, ZBROJNÍ PRŮKAZ, psychologické vyšetření

To je tak nějak klasická "reklamace", pokud by šlo o interpretaci té slečny co prováděla testování tak se obrátit na jejího vedoucího. Obecně je asi prostě jednodušší a rychlejší vzít podklady co k tomu máš a obrátit se na jiného doktora. Z pohledu žadatele je ideální se obrátit na obvoďáka u kterého byl registrován nejdéle.
Nicméně to platí pro případy založené na interpretaci, jestliže máš nález který přímo odporuje podmínkám pro získání ZP, tak s tím nic nenaděláš.

Osobně jsem zašel za svým starým obvoďákem a vylíčil mu situaci.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc / Zdravotní aspekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků