Béďa
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 406
Registrován: 11.10.2011 19:23
Bydliště: Pečky

01.10.2020 8:00

Beretta 1301

Jak řešíte upevnění popruhu na Beretta 1301 tactical s prodluzku zásobníku a montáž svítilny? Dají se sehnat nějaké univerzální držáky nábojů na pouzdro zaveru, asi nalepovací? Předem díky za rady.

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

01.10.2020 13:59

Re: Beretta 1301


Béďa
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 406
Registrován: 11.10.2011 19:23
Bydliště: Pečky

07.10.2020 10:08

Re: Beretta 1301

Tak jsem pořídil 1301 co je v akci. Pár postřehů, třeba se to někomu bude hodit...
1. Je to starší verze bez choku a s původním tlačítkem vypouštění závěru. Právě tlačítko bylo předmětem kritiky, protože zároveň umoznije vybiti zásobníku a při náhodném dotyku si způsobí závadu. Řeší to doplňkový díl od Beretty kterým tuto funkci vyřadím a jen vypouští závěr.

2. Kvalita zpracování není jak u DT11 ale pořád je to Beretta. Kvalita zpracování i vnitřních dílů je velmi solidní. Ne nadarmo je v US pokládána v úpravě od Langdon Arms za nejlepší taktickou brokovnici.

3. Bolavým místem je tuning, buď mám k dipozici několik dílů přímo od Beretty nebo super kvalitní a drahé díly od Langdon Arms. Není problém dát do tohoto tunningu cca 20000.

4. Na druhou stranu origo plasty od Beretta jsou nadprůměrné kvalitní, ergonomie super, můžu měnit nejen délku pazby ale i sklon přiloženým podložkami. Dle mě není potřeba jít do drahého tunningu.

5. S prodluzku zásobníku přijdu o poutko na řemen. Řeši to díl od Beretty který dám mezi prodloužení a závit. Rovnou jsem vzal i nejsilnější botku s tloušťkou 25mm. Musí to být velikost Hunter. Původní má snad 5mm a střelba v létě v triků s ní musí být intenzivní zážitek i s 24gr.
Nová prodloužila pazbu a teď má pro mě ideální parametry. Délka se ale měnit i pomocí. Přiložených podložek.

Objevil jsem univerzální držák nábojů na bok, nalepovací od gundoctor. Je to z tiskárny na samolepicí zip od 3M. Plast je masivní a zatím to drží ukazkově.
Na pazbu jsem dal neoprenové držák nábojů od Dasty, funguje, cena přívětivá.
Nevím jak poresit uchycení na baterku....diky prodluzce se nedá dát na hlaven objímka s railem, tedy alespoň ta co jsem objevil.

Díky miridlum to není uplne to pravé na závodění, kdo chce univerzální brokovnici tak nejkratší model comp je lepší volba, ale ta cena...

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Brokovnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník