Katka
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24.06.2015 8:38

16.06.2020 12:57

Kunžak - Kummer Cup - super junioři

Vážení sportovní střelci a příznivci sportovně dynamických střeleb.

Jak jistě víte, tak jsme se pro letošní rok rozhodli vyhlásit soutěž pro super juniory, což jsou děti ve věku od 10 let do 15 let, pod názvem „Kummer cup 2020“. Bude se jednat o střelbu dle pravidel IPSC a bude probíhat za podpory armády ČR, místní samosprávy obce Člunek na vojenské střelnici v obci Lomy u Kunžaku. Všechny podrobné informace najdete na webových stránkách Československé obce legionářské a klubu SQUAD, kde najdete i registraci (www.ipsc-csol.cz , https://registrace.squad.cz/2kolo2020/index_cz.php ).

Díky České střelecké nadaci - CZUB, CB servis centrum a firmě, po které celý seriál nese název, Kummer s.r.o. můžeme nabídnout super juniorům tuto soutěž odstřílet zdarma bez vlastních zbraní, munice a vybavení. Střílet se bude pistolemi v ráži 22LR a ve squadech budou ti nejzkušenější rozhodčí z našich řad, kteří se budou dětem věnovat. Požadujeme však základní znalosti bezpečné manipulace se zbraní.

Soutěž proběhne ve třech kolech a vítěz celého ročníku „KUMMER Cupu“ se bude moci pochlubit putovním pohárem, na kterém bude uveden jako vítěz z roku 2020. Každé kolo bude mít své vítěze, pro které jsou připravené medaile a spousta věcných cen.

Závěrem mě dovolte, abych vás pozval jménem Československé obce legionářské a klubu SQUAD na tyto závody, a to i jenom se přijít podívat s dětmi, a třeba příští kolo už i jako střelci. Veškeré dotazy a připomínky Vám rádi zodpovíme na emailu jirka@squad.cz .


S přátelským pozdravem za všechny pořadatele

ČSOL – IPSC SQUAD Jiří Šerý

S přátelským pozdravem,Jiří Šerý

seryji@volny.cz

603495715

Katka
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24.06.2015 8:38

17.06.2020 12:51

Re: Kunžak - Kummer Cup - super junioři

https://m.youtube.com/watch?t=20s&v=1uKw3tp-bsA

1. kolo soutěže superjuniorů (10 - 15let) ve sportovní dynamické střelbě podle pravidel IPSC "Kummer Cup 2020" se zbraněmi v ráži .22lr, pořádané klubem SQUAD Shooting Team na střelnici v Lomech u Kunžaku souběžně se seriálem "O pohár československé obce legionářské 2020".

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků