Uživatelský avatar
kubi
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 44
Registrován: 18.10.2013 11:29
Bydliště: Opava/Troppau

10.09.2017 13:51

Zenit Belomo PK-06

Ahojte, nemá někdo prosím zkušenost s tímto kolimátorem?

Nějaké recenze jsem si vygooglil ale moc toho není..... odraz mikročipu určitě pujde pořešit dodatečnou stříškou.

Nedohledal jsem ale jestli je parallax free a taky jak funguje to automatické štelování světlosti.... to je věc kterou úplně nepreferuju...

Má to 1 MOA tečku, což se mi zdá boží.. :)

Díky

Obrázek

Uživatelský avatar
Sam Jr.
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 433
Registrován: 08.02.2012 15:04
Bydliště: Brno. Moravská Třebová

10.09.2017 16:47

Re: Zenit Belomo PK-06

Mám ho 14 dní (druhej kus na prodej). Moc jich tady asi nebude :D
No tečka je podle mě menší než u Pilad 1x42, nevím jestli je 1MOA, ale max 2 určitě :)
Automatika funguje super venku, na kryté může být problém, když je tmavej stav a nasvícenej bílej terč, že je tečka moc bledá, ale vždycky to jde přepnout do druhýho režimu tj. na MAX, což sice může být moc, ale zamíříte :)
paralax free je snad každej kolimátor, od toho je to kolimátor, ne? :)

Mě mrzí, že si nepamatuje poslední nastavení před vypnutím, tj. vždy po zapnutí je nastavenej na tečku na automatiku.
Obraz chipu tam občas je při pohledu do světla, ale stačí se lehce "přihrbit" a je to OK.
Přílohy
pof mp5 belomo03-small.jpg

Uživatelský avatar
Sam Jr.
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 433
Registrován: 08.02.2012 15:04
Bydliště: Brno. Moravská Třebová

16.10.2017 12:12

Kolimátory a puškohledy na samonabíječky a brokovnice

Stala se mě nemilá věc - teď nevím jestli po pádu na zem, když se mě utrhnul řemen na tašce - nebo střelbou, ale začal se mě hýbat obrazec v kolimátoru po výstřelu a to i nasucho, no bylo z toho pěkně zkažený střílení, kolimátor je skoro novej :/ ale při ohledání doma sem zjistil, že se neutrhla dioda nebo něco takovýho, ale jen se povolilo sklo - naštěstí je na závitu, kterej stačilo dotáhnout :) Otázka zní, jestli závit ještě pojistit nějakým lakem neb lepidlem?
Přílohy
belomo pk-06.jpg

Obsah fóra / Zbraně / Optika, Příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků