Bucci
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

05.02.2017 1:03

Re: Walther PPK

Kdysi jsem vratné pružiny pro PPK nakoupil přes eBay sobě i několika dalším lidem zde. Chcete to zopakovat?

eerr
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

23.02.2017 12:24

Pánové , měl bych dotaz . Jak vyřešit tu dost brutální DA spoušť ?

garf
Sponzor serveru
Sponzor serveru

23.02.2017 18:09

Zeptám se,objektivně naměřeno na spoušti kolik ?
Jinak odpověď je :
Natáhnutím do SA ? :D
Zvyknout si ,pro nás bývalé revolveráře,.... normálka :D .... trénovat ,posilovat,je rutina , vono -když pak skutečně vo něco de ,tak může bejt spoušt až moc měkká =ta spoušť :twisted: , střela která po zmáčknutí opustí lauf ,se už nikdy nevrátí...
i proto vymysleli tvrdé spouště a zbraně DAO ... a i proto je přidělují ,jako služební a us služební glocky dokonce mají tvrdší spouště než běžné seriové ...
DA ppk Je pravda "revolverářsky "tuhá ,ale právě proto je ppk " bezpečná" pistole na 24/7edc = denní nošení pro sebeobranu ,je to jen obranná zbraň ,ne special na x.y.z. , a na rozdíl od menšího brášky wTPH spoušť aspoň nedrhne a nevrže hlasitě při spouštění :mrgreen: ,P38,P1 pravda - jako vojenské,- mají DA taky tužší, u PP mám subjektivní pocit ,že je DA mírně jemnější, ale může to být o kousek vyšší hmotností zbraně a asi lepším možným úchopem, včetně malíčku , obě moje jsou původem nestřílené uloženky ..... A po první ráně jede ppk v SA, jak pila, namáčknout +zjevný bodový odpor a picpic ratata -s ohledem na škodaže malou kapacitu zásobníku ...
samozřejmě je otázka co komu vyhovuje,co preferuje , nosím -li pepka nadrcnuto+ zajištěno ,musím počítat s odjištěním a výstřelem v DA ,nebo palcem po odjištění ještě natáhnout kohout do SA, ale nedoporučuju to - ve stresu v obranné situaci, by to mohlo dost bolet ,nenosíte-li nadrcnuto ,pak po natažení spouštíme v SA, ale mám o jednu ránu k dispozici míň ,variantu nadrcnuto nezajištěno jsem nezapoměl ,jen ji s ppk nepraktikuji ...
já jsem s ppk tak jak je /v dobrém technickém stavu/ spokojen navíc na dobu vzniku je to genialní , ano má mouchy =miřidla , při nepozorném úchopu i občas trochu kouše ,ale té tak vše ,co mu já mohu vytknout ...

tomas.kontakt
Nový uživatel
Nový uživatel

23.02.2017 22:23

přesně tak, DA je pro mě taky akorát. Trénuji v DA střelbu - jde jen o zvyk a naučit se s tímto odporem spouště pracovat.
Pepek je geniální pistole :D

eerr
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

09.04.2017 10:19

Takže ještě jednou. Nevíte o někom kdo by PP-K trochu ladil ? Prý to dělá nějaký starší pán od ČB , nemáte kontakt ? Dal jsem jednoduchý dotaz , čekám tedy stejnou odpověď..... viz.tohle jsem dělěl ( nechal dělat) , tohle a tady koupil...... Kecy viz dva příspěvky výše si , prosím, odpusťte. Dík

tomas.kontakt
Nový uživatel
Nový uživatel

09.04.2017 10:51

kontakt na puškaře v ČB mám - onen starší pán to již dávno nedělá. Je tam nový puškař, co Waltery dělá..
Jinak ony kecy jsou dost k věci, sta tisíce PPK, co byly vyrobeny, mají jasně daný odpor spouště - asi věděli proč. Pokud Vám to kolego nevyhovuje, tak jste si zřejmě koupil zbraň unáhleně - měl jste si ji vyzkoušet - a řešit ho podrážděnou reakcí je dost nemístné..
S pozdravem ... Vy mě taky. ...

Reklama

eerr
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

11.04.2017 17:27

Opravdu děkuji, že ač (údajně) máte poptávanou informaci , již po druhé odpovídáte na věci které jsem se neptal.

tomas.kontakt
Nový uživatel
Nový uživatel

11.04.2017 19:59

kontakt: Petr Novák, střelnice Borek - více strýček gůgl

tomas.kontakt
Nový uživatel
Nový uživatel

01.05.2017 15:42

dnes jsem po dlouhé době protáhl Pepka místo PPSka na střelnici.
Vybouchal jsem 250 nábojů a opět jsem se utvrdil, jak je to príma pistole :D

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Pistole - ostatní