Uživatelský avatar
johnnyjak
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 638
Registrován: 30.08.2008 22:56
Bydliště: Třebíč

21.10.2012 16:32

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

V tomhle nosím na střelnici krátké zbraně já. Koupeno před pár lety na nějakém airsoft shopu. Kvalita provedení je víceméně úměrná ceně, takže nějaké mouchy má. Překvapivě se ale ještě nerozpadá :) . Na víkendové použití pro mě naprosto dostačující.
Přílohy
brašna.jpg

Uživatelský avatar
MK
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 215
Registrován: 02.05.2007 12:30
Bydliště: Brno

21.10.2012 16:54

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Mám tu stejnou maxpedition co gunman na predchozi strance a maximální spokojenost...

Grimpo
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2231
Registrován: 20.01.2004 16:04
Bydliště: Praha

25.04.2013 14:30

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Střelcům (hlavně pražákům), kteří mají problém s tím, že se jim do měkkého pouzdra nevejde jejich drahá GEW88, 1886 Kropatchek, GEW98, K98b, M24/29, M71... no prostě dlouhý železo, dovoluji si doporučit pana Kadlece, Pod Karlovem 10, P2, tel. 604 459 273.

Stačilo přinést obě pouzdra, pět minut povídat o tom co si představuji, a po týdnu jsem si odnášel to co jsem potřeboval. Vytahovací fusekli pro delší lauf nahoře a stahovací popruhy pro pažbu, aby puška neseděla na zipu dole.

Ceny příznivé, personál vstřícný. Po 13-18, Ut-Čt 9:30-18, Pa 9:30-16.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
egerlander
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 715
Registrován: 12.11.2012 19:54
Bydliště: Divokej zapad

25.08.2013 21:31

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Pročítal jsem toto vlákno a měl bych též skromné doporučení na některé batohy, co jsem dlouhodobě užíval a které se osvědčily.....vyřadím vše možné, co se objevilo v AČR od Alpu, SMP atd a uvedu jen batohy, co se dají "běžně" koupit

http://www.hudy.cz/batohy_expedicni/deu ... cerna.html

-mám postarší model, ale asi nejpohodlnější batoh, ve kterém člověk unese 40kg výstroje a batoh mu umožní vcelku pohodlné nošení

http://lbtinc.com/bags-backpacks-packs/ ... kpack.html

-kvalitou zpracování, materiál, zipy, šití, řešení kapes parádní, je spíš určen pro konkrétní využití (vnitřní rozložení kapes), ale dostával zabrat pár let za všech podmínek a osvědčil se

http://police-shop.cz/takticky-batoh-utg

-za tu cenu docela slušnej batoh, jen vnitřní kapsy možná nebudou vyhovovat každému, kapsa na noťas (kdy ten ve finále slouží - pokud se tam dá - jako výstuha na záda je také diskutabilní)

http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/ba ... ctical-30/

-jednoduchej, kvalitně zpracovanej batoh. Co zavedli i 10l boční kapsy z něj dělá ideální řešení na pár dní v přírodě


netřeba rozepisovat nosí se dobře/špatně atd, to záleží spíše na rozložení obsahu a nastavení batohu, to umožňují všechny uvedené modely. Vybral jsem od každého (určení) nějaký, který se mi osobně osvědčil

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

17.03.2014 19:47

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Potřeboval bych poradit nějakej příruční báglík o obsahu 20-35L, něco na drobné krámy na vejlet nebo do města. Důležitá je kvalita zpracování (kvalitní pevné šití a ideálně nepromokavý materiál), dostatek kapes a dobrý pořadač na drobnosti, aby se to po nahození na záda neslilo do jedné hromady. Cena tak do 4000.
Na trhu je toho hafo, ať už od podezřele levnejch v řádu stokorun až po mnoho tisíc, takže se v tom nejsem schopen zorientovat.

Obelix
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 450
Registrován: 03.08.2006 2:46
Bydliště: okraj Prahy

19.03.2014 0:27

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Co tohle ?
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/ba ... cal-20-ii/

mají i 35 l, záleží na tvých představách.
Zpracování se mi líbí, kvalitní materiál,zajímavá cena. Do léta bude doma, jen se zatím nemohu rozhodnout, jestli menší, nebo větší.


Reklama

Uživatelský avatar
egerlander
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 715
Registrován: 12.11.2012 19:54
Bydliště: Divokej zapad

19.03.2014 9:00

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Idealni "taktickej" penal do mesta a skoly :) videl jsem ho jednou v realu a dobre. Vseobecne tacticalpro sije dobry veci v pomeru cena/kvalita. Nevim, jestli co se vnejsich kapes uspokoji dotazovatele, ale asi lepcejsi toto ve slusne kvalite, nez nejaka "rejze" s tisici kapsami, co se pri otevirani rovnou utrhnou. Do mesta a vylet 20l poskytuje dostatecny objem. 35l uz je na 3dny v lese (pokud k tomu nepotrebuje clovek kus koupelny a pulku obyvaku)

Obelix
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 450
Registrován: 03.08.2006 2:46
Bydliště: okraj Prahy

19.03.2014 9:31

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Ten poměr kvalita/cena mě zaujal...v dohledné době budeme mít od nich ve službě kapsy na lékárny,tak poreferuju i o nich. Je vidět, že spolupracují s lidma, kteří se v oboru orientují, ty věci jsou dobře vymyšlené.

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

19.03.2014 22:25

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Na ten jsem taky koukal, vypadá dobře. Je tu na něj i nějaká recenze. http://recenze.armadninoviny.cz/batoh-tactical-20.html

Uživatelský avatar
Prim
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 134
Registrován: 04.10.2011 9:21
Bydliště: Vojkovice

31.05.2014 19:10

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Přesně u tohohle 20l batohu jsem taky skončil...
První dojem po otevření zásilky - působí hodně malej, menší, než jsem podle parametrů a fotek čekal. Zpracování super, nedá se mu nic vytknout a po prvním lehkém rozčarování jsem musel uznat, že je nafukovací, protože díky šikovně rozloženým kapsám se do něj narve skutečně dost.
Výbornej přístup do kapes, celkem fajn členění, v žádném ohledu nelituju. Tahám ho hlavně jako bágl na střelnici, takže obvykle slušná váha a drží se ctí. Někomu možná nemusí vyhovovat hlavní oddíl, který obsahuje dvě kapsy, ale naprostá většina oddílu je jedna velká kapsa. Osobně s tím problém nemám, případně se dá vyřešit molle vazbou a nějakými kapsami na ní.

Uživatelský avatar
egerlander
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 715
Registrován: 12.11.2012 19:54
Bydliště: Divokej zapad

24.11.2015 0:29

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Eberlestock G3 vs G4

objem atd je v ttd. Spracovani a material odpovida cene.

Velke negativum u G3 je dost neprijemny pohyb batohu do stran pri noseni, absence jakekoliv vystelky na zadech v pripade noseni samostatneho batohu (u G3 je moznost sundat pouzdro a nosit ho jako dragbag, pripadne samostatne batoh), absence zajisteni bederniho pasu pri samostatnem noseni batohu (pouze se protahne otvorem).

U G4 je pouzdro napevno a cely batoh jde stahnout popruhy, takze noseni je velmi pohodlne pri plne nalozi batohu, at uz zrovna nosite ci nikoliv dlouhou. Vyborny je system nastaveni zad (jako jsem zvykly u Deuteru), vystelka zad pohodlna, duralova konstrukce v zadech batoh prijemne zpevni a jde pote velmi dobre vyuzit jako podera pro zbran pri strelbe.
Co se kapes, pristupu do vnitrniho prostoru tyce, oba batohy z meho uhlu pohledu nemaji chybu.

Uvedl jsem tento skromny poznatek, kdyby nahodou nekdo vahal zda G3 ci G4, cenovy rozdil neni velky a ba G4 jsem zatim nenasel vyrazna negativa jako u G3.

john.hawk
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 228
Registrován: 13.04.2008 7:49

11.03.2016 19:22

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

koupená taška Wisport, pak našité sucháče..
Obrázek

Rimmer132
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 518
Registrován: 14.11.2007 20:21
Bydliště: Praha

12.03.2016 1:27

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Takových 9 let nosím batůžek North Face Borealis, co jsem dostal na Vánoce v práci, vejdou se do něj v pohodě 2 kufříky s krátkýma plus několik set nábojů, přední půlku permanentě zabírají sluchátka, rukavice, nářadíčko, drobné doplňky, záslepky apod. Celý černý a naprosto netakticky civilní, nosím ho klidně městem včetně MHD a nikdo nemá ani šajnu, co je uvnitř. Za ty roky jsem musel nechal opravit přišití jednoho popruhu a zips na přední kapse, ale slouží věrně dál.

Uživatelský avatar
slabyt
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 400
Registrován: 01.05.2014 21:10
Bydliště: Rakovník

13.06.2016 17:38

Používá tu někdo na denní nošení věcí + příležitostné nošení zbraně tašku Maxpedition Fatboy nebo Fatboy GTG? Zajímá mě její praktičnost pro každodenní používání a výdrž. Primární účel nebude nošení zbraně, ta bude v 90% v pouzdře, spíše ji chci na uložení peněženky, dokladovky, klíče a různé další věci. Jako alternativu jsem našel Condor EDC Bag, nemáte ho také někdo? Díky za odpověď

garf
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 121
Registrován: 21.10.2011 18:08

14.06.2016 7:16

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Taky se přidám s otázkou,prosbou -
Sháním slušný Báglík na "kraťase"zastavu M72 a nějaký ten rohlík ? ,na přenášení z ,a do auta ,na tahání na střelnici , a velmi vzácně / spíš aby nezůstala v autě/- tedy i na nošení ... barva písek ,coyot ap., cena vcelku jedno...
s linear kompem má tuším 58cm délka ,na nošení stačí 10r.zás...
popř jestli to někdo taháte v "jednopopruh tašce",nebo jak se to jmenuje ...
díky

cenek.jirsak
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 227
Registrován: 08.05.2012 10:02
Bydliště: Brno

18.06.2016 14:33

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Výrobky od Maxpeditionu můžu doporučit, kvalitní provedení - šití, cordura, YKK zipy, Dura-flex spony, do Fatboye se vleze celkem dost, sám mám dva, černý a khaki, běžně ale nosím civilnější kabelku pro "buzny", věci typu od Maxpeditionu a spol. mají jednu nevýhodu, a to, že dost lidí ví, kdo tyto věci nosí (tím myslím, lidi, kteří mají vztah ke zbraním)...

cenek.jirsak
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 227
Registrován: 08.05.2012 10:02
Bydliště: Brno

18.06.2016 14:38

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

pro garfa: já nosím AKS-74U v tašce Condor Transporter, viz.:

https://www.armed.cz/brasna-na-zbran-tr ... r/d-98116/

mám ji asi tři roky a jsem spokojený, dá se nosit v ruce, nebo je tam skrytý popruh, takže se dá nosit jako bágl s jedním popruhem....

garf
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 121
Registrován: 21.10.2011 18:08

19.06.2016 8:15

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Díky ,to vypadá dobře,navíc mám pražskou prodejnu pod nosem :D a za studií o přestávce se tam chodilo tuším k Hubatkům na jedno rychlý....
/koukám na adresu a vono "náměstí lidových milicí" -špitálská ,jo absolvent toho gymnasialního ústavu jsem :D /
inu nová doba :D nové názvy stará dobrá kachlíkárna ...
musim se opravit zastava kraťas je samo M92 , taška Condor vypadá dobře i je za rozumno a dá se nosit tak i tak ...Navíc se tam sic natěsno ,ale případně vejde i záložní trezorová " kosa" se sklopkou 68cm ...
dobrej tip ...,

jinak jsem pokukoval po zde rozšířeném tactical pro 20l baglik , hezký , asi funkční ,ale i v barvě písku moc military a krátký lauf s linear kompem by trčel ven s fuseklí a to je špatně ,je to holt bágl na věci ...
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/ba ... ext_foto=1

nejvíc se mi líbil izraelskej assault 20l s "kamel"bag za 3030,- barva ,velikost taktak, asi by lauf taky čuměl , ale ztratil se mi web dovozce a ne a ne najít a vygůglit - eshop někde Tábor

Uživatelský avatar
egerlander
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 715
Registrován: 12.11.2012 19:54
Bydliště: Divokej zapad

02.04.2017 12:50

Re: Batohy, bágly, ruxaky...

Servus vespolek. Nema nekdo zkuzenost a baglem MALICE od Tailora? Modernizovana Alice....

Předchozí

Obsah fóra / Zbraně / Obecně o zbraních

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků