Bord
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2008 22:28
Bydliště: Střední povltaví

27.12.2011 16:42

Re: Brymová

Kupuji i nich hlavně náboje jednou zbraň.Jiné zbraně z vitrýny docela ochotně ukázali.Nebyl problém i když jsem koupil třeba jen dvě krabky 22LR.Mají dobré ceny jen ten dojem studených čumáků mi vadí. :(

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

12.03.2012 19:45

Re: Brymová

No tak jsem psal teto firmě ohledně aktuálního ceníku K 100 a je tomu 10 dni a nic .

Uživatelský avatar
cartmann
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 165
Registrován: 20.01.2004 21:14
Bydliště: Liberec

12.03.2012 20:01

Re: Brymová

Ja jsem jim psal dotaz ohledne zbrani v sobotu a dnes mailem prisla odpoved.
Na maily odpovedeli vzdy.

Uživatelský avatar
tom
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1850
Registrován: 13.09.2006 19:55
Bydliště: Praha 10

12.03.2012 22:05

Re: Brymová

Já poptával SW500 a po několika měsících mi přišla odpověď že by jí mohli objednat. Takže je to různé. :D

Uživatelský avatar
jirka.pap
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 451
Registrován: 15.08.2014 9:49
Bydliště: Rajec - Tisá

10.02.2017 21:31

Re: Brymová

Tak dnes u BRÝMOVÉ v Praze na nákupu --- ochota byla tak veliká a personál příjemný že tam už v životě nevlezu.

Po ochotě personálu sem navíc nečekal a šel pryč, spokojeně nakoupil v CZUB kde ochota perfektní

pevan
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 73
Registrován: 04.08.2006 15:27
Bydliště: Ostrava

05.03.2017 18:05

Re: Brymová

Divné, já tam chodím tak jednou měsíčně a vždycky bez problémů a i pokecáme. Nakoupím, poptám se, prohlédnu vystavené zbraně a jdu. Nikdy se mi nestalo, že by byli nepříjemní, ať už tam byla paní, nebo některý z prodavačů. Možná je to i v tom, že už nepůsobím jako mladík, ale fakt jsem si nevšiml nějaké arogance, nebo neochoty.


Reklama

holeys
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2012 14:23

08.11.2022 22:24

Re: Brymová

Včera , tj. 7.11.2022 jsem cca ve 14,45 hod, v obchodě "Brymovä", koupil kokilu Lee na sférické dvě střely diametr 495, nejdříve jsem telefonoval, tak už byla připravená. Zaplatil jsem, dlouho zastrkoval peníze vrácené do peněženky a paní se mě ptala, zda nechci paragon. Já, že ne, že to snad bude fungovat. Ale nedalo mi to a před krámem jsem otevřel krabici, evidentně již otevíranou a ejhle, kokila nebyla přelepená a byla zjevně již použitá, víme jak vypadají ty hnědé skvrny na čele kokily od žáru, rukojeti omakané atd. Tak jsem se vrátil, paní hned od dveří, že jestli něco není v pořádku, tak jí říkám, že je kokila již použitá a ona bez řečí hned sáhla do police, že má jiné. Jako by věděla, že mi strčila šmejd. Tak jsem vzal jinou a šel. Když jsem doma krabici otevřel, byla kokila nepřelepená a jde zjevně o výrobní zmetek, neboť otvory horní krycí odřezávací desky se nekryjí s otvory v kokile, překrývají tyto otvory ani ne z poloviny. Zkusil jsem do ní dnes odlévat, ale je to špatné, olovo má malý vstup a nedolévá se dostatečně a střely na přesnější střelbu nejsou. Možná šlo o sérii zmetků a první kokilu, co byla již "v peci", kterou jsem vrátil, vrátil zřejmě již někdo před mnou. Pro sebe jsem si udělal závěr, že mě paní záměrně podvedla, když mi vědomě strčila krabici již předem otevřenou s nepřelepenou kokilou, tj. již někdo musel předem zjistit, že jde o zmetek.

Reklamovat nebudu, jednak nemám paragon, jednak nejsem "místní" a včera jsem tam nakupoval jen, že jsem to měl při cestě při jiném zařizování, ale hlavně jsem tak strašně zhnusen, že do toho obchodu už v nikdy nevkročím a komunikovat s někým tak podlým také nehodlám.

Případné reakce čtenářů Střelectví, že jsem si měl vše v obchodě zkontrolovat na místě a že je to moje blbost, beru, že jsou oprávněné, ano, je to moje blbost, ale já holt "podle sebe beru tebe". Také si tady nestěžuji, jen uvádím svou zkušenost a je to míněno jako případné varování pro ostatní - ještě nabídku kokily výše definované mají na webu.

Uživatelský avatar
gunman
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1304
Registrován: 20.01.2004 13:06
Bydliště: Lhota

08.11.2022 22:47

Re: Brymová

a přitom by stačilo zvednout telefon a zavolat tam

ale jestli máš doma tiskárnu na peníze, tak chápu, že ses na to vykašlal a ve volném čase brečíš na netu

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník