glock69
 
Příspěvky: 530
Registrován: 27.12.2005 22:36
Bydliště: UH

21.04.2016 17:19

Re: Nový vzhled 2016 - připomínky

Většinou sem chodím z mobilu a nový "vzhled" je nepoužitelný. Takže mám nastavený starý vzhled, jen mne štve, že jsem občas "odhlášen" a musím se dostat do nastavení a přepnout zase na starý vzhled.

Uživatelský avatar
Spock lone wolf
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 117
Registrován: 17.01.2010 18:02

21.04.2016 18:20

Re: Nový vzhled 2016 - připomínky

Ono je také otázka, kolik % lidí by si vzhled přepnulo, kdyby věděli všichni že to jde a jak.

mihlit
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 326
Registrován: 21.01.2015 19:38
Bydliště: Brno / HK

22.04.2016 8:17

Re: Nový vzhled 2016 - připomínky

Nový vzhled mi nepřijde tak špatný. Jsou tam nějaké změny, že se na mobilu lépe trefuji na některá tlačítka. Souhlasím ale s tím, že je až hodně bílé, což jsem psal už dřív.

Jde to ale ztmavit. Kdo chce tmavší verzi, stačí si nainstalovat rozšíření Stylish pro firefox nebo chrome a zadat tam pravidlo, aby na stránky na doméně strelectvi.cz aplikoval dodatečná stylovací pravidla, která si vymyslíte. Kdo neovláda CSS styly, může tam zadat obsah této stránky http://pastebin.com/raw/bLAtNHR2 kde jsou styly, co používám já. Kromě ztmavení to i redukuje plýtvání místem a ještě trochu více zvýrazňuje nepřečtené příspěvky (silnější červený pruh vlevo a podtržené datum). Pro někoho to může být až moc tmavé, tak pak stačí upravit ty hodnoty u background-color na nějaké troch vyšší, pro výběr barvy lze použít třeba http://www.colorpicker.com/

Uživatelský avatar
PeSi
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 224
Registrován: 21.07.2009 17:36
Bydliště: Čakovice u Týnce nad Sázavou

22.04.2016 11:12

Re: Nový vzhled 2016 - připomínky

Stefan.C píše:
PeSi píše:Neslo by stopnout propagaci eventu pri otevrenem obrazku? Kdyz si chci jen posunout vetsi obrazek ve vyrezu, jezi stranka pod nim jak zbesila.


Jaký máte prohlížeč? Dělá to u všech bannerů nebo jen u nějakých? Navíc jako sponzorům by se vám neměly reklamy zobrazovat po přihlášení vůbec.


Nejde o reklamy, ale o vložené obrázky. Většinou používám Chrome na OSX. Když na obrázek v příspěvku kliknu, zobrazí se velký a většinou jen výřez. Když ho chci posouvat (šimráním zádíček MagicMouse), jezdí sem tam i ta sešedlá stránka pod tím obrázkem. Sám používám na frontendech Lightbox a ten funguje celkem slušně.

Bucci
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 228
Registrován: 13.08.2011 1:07
Bydliště: Praha

03.12.2016 1:05

Re: Nový vzhled 2016 - připomínky

Zdravím všechny,
rád bych dal majitelům fóra jeden námět na zvážení. Není to sice ohledně vzhledu, ale jiné vlákno pro náměty a připomínky jsem nenašel.
Jedná se o bod 5 a blokování doménových jmen jiných diskusních stránek. Domnívám se, že takové pravidlo již není opodstatněné v době, kdy se všechny tyto malé a lokální weby (pod tíhou konkurence velkých a globálních sociálních sítí) potýkají s nízkou návštěvností a úbytkem uživatelů. Co si o tom myslíte?

Předchozí

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků